Treść opublikowana przez Ĺ�ukasz Anufrowicz
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
ale zawsze nizej niz te 1ba,bo sprężyny - 40 troche za duzo jak dla mnie Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
wydaje mi się ze amortyzatory u niego wymagaja interwencji, nie wiele sily trzeba zeby auto rozbujac, btw moze ty mi podpowiesz, mam zawieche 1ba i mysle o obnizeniu, hajsu mam malo i mysle czy sprezyny obnizajace brac czy wziac 1be... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[b5 '98] zielonka
normalnie za te folie i robote 400,ale jako ze wygrałem u nich znizke to zapalcilem 300 Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[b5 '98] zielonka
termin 1 stycznia poczuj to Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[b5 '98] zielonka
wiess co ja nie bylem przekonany do zielonego ale jak się go ładnie umyje to super się prezentuje, a teraz zielony wszedl mi w krew Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
panowie jesli ktoś moze niech chociaż udostępni dalej wsrod znajonych https://www.siepomaga.pl/kajtek jesli ktos planuje w niedalekiej przyszlosci przyciemnic szyby, firma " black glass" z Jeleniej gory w ramach zaplaty proponuje zrobienie przelewu dla kajtka, więcej info u nich lub na Facebooku, dzieki wszystkim! Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[b5 '98] zielonka
tak wiec dziś wkoncu po dluzszej przerwie cos ruszylo z autem a oto efekty Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
powiem ci ze ja nie zaluje, trasy pokonuje krotkie, nie cisne auta na kazdym biegu, na mokrym fajnie się trzyma takze jestem zadowolony i zaskoczony, nie wiem czemu ludzie tak "hektuja" tego typu opony, zapraszam na moj temat, obczaisz jak to się u mnie wszystko prezentuje Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
kolego kujawa mam te zetexy z tym ze 215/45 na 17 cali, nir mam na co narzekacc, ładnie wyglada na 8j,rant wystaje , jedynie co to bogatsi znajomi targaja lacha ze jakieś chinole to jedyny mankament Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
jaka jest roznica w mm miedzy 1ba a 1be?jak strzelba wrzuci xxx/55/16 niestety nie znam pierwszej wartosci to powinno byc ok, niestety nie wiem jakie et, co mi sie wydaje ze mowil 4x(???), moze byc ze bedzie szuralo o wahacz ale nie jestem pewny Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
jest bez dystansow Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
krotko i na temat Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
sa niestety sprawy wazne i wazniejsze Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
czyli rozumiem ogólnie projekt sie zamknal zanim się otworzył? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
ale masz na mysli modelik czy gablote Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
panie to lakier do pazurow i heja Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
trzeba otrzymać przepustke Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
odpoczywac po pracy to napewno w weekend Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
jako ze nie znalazlem klienta na moje 15 Alu b5 to zrobie z nich zime, dogadam sie z szefem to moze je sobie pomaluje proszkowo na 9005 połysk albo poszukam czegos w macie, biale to sie za szybko usyfia to rezygnuje, wczoraj zmieniłem olej, dzis czekam na telefon w sprawie wymiany wahacza, biere ori wale jakiś zamiennik:D Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tak Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Panie a takie jak ja mam fale? Na obniżonym myślę że będzie ładnie, powoli się szykuje na to, ale bardzo powoli Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Jak dla mnie kiedy auto służy głównie do roboty gdzie mam tylko ze sobą plecak to kombi tez nie potrzebne, kolega strzelba udowodnił ze mając malucha sedan spokojnie wystarcza Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
A to ruscy sponsoruja Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Kto sponsorowal? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
ale wiesz czemu ktos to na zwykle wkrety i klej robil? czas gonil klient chcial sprawdzić gablote no ta odp... aby sie trzymało... chamstwo Tapnięte z LG G3