Treść opublikowana przez Ĺ�ukasz Anufrowicz
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
musialbym się przyjrzeć, no ale wiesz ja jestem lakiernikiem proszkowym u nas to całkiem inaczej jest jesli chodzi powiedzmy o uzyskanie połysku czy matu, dach wydaje mi sie ze to poprostu czarny polysk a nie metalik, reszta budy nie ma takiego blasku jak metalik no ale bierz mnie pod poprawke ja maluje całkowicie cos innego, z tego co pamietam kolory typu metalik sa mieszane z brokatem tak jak chodzmy moj kolor green metalic, nigdy sie tym nie interesowalem ale na moim przykladzie w audi i mk3, czy rodzicow passat i bmw wszystko bylo w kolorze xxx metalic i kazdy z brokatem, jak jest ktos tu co ma o tym pojęcie niech sie wypowie bo czytac na wiki to mnie sie nie chce Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
malowany Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
buda ładnie wyglada nie ma co hejtowac, ktos mial dobry pomysl i mysle ze jakas zmiana bylaby na minus, fele zoatawilbym tak jak sa bo ładnie to wygląda Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
tak akurat tedy jechalem Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
na zdjęciu wygląda jakby galka byla wielkości balonu ale na szczęście wyglada tak tylko na fotce Tapnięte z LG G3 Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
na serii adr poleciałem te 200 na autostradzie i juz odpuscilem bo auta z lewej i prawej Tapnięte z LG G3 Gdzie można znaleźć jakiś manual do tych tajnych kodzików z climatronica, bo chciałbym się tym pobawić jak chcesz to moge tobie to nagrać Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
1.8adr??wątpię Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
tak, ja mam 17cali 215/45 i pokazuje mi o 4km/h mniej a opcja nr 17 w climatronic infotmuje podczas postoju ze poruszam się z prędkością 1 Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
moja poszła 200 na drodze do wro przed naprawami Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja sie nie licytuje mam zły dzień poprostu... Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
od początku roku wydalem tyle ze nie chce mi sie myslec,, opony, felgi, dystanse, fotele, cewka, przeguby, uklad wydechowy, nie powiem co jeszcze procz auta... takze mam prawo narzekać Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
juz mi wystarczy ze wahacze do wymiany Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
za jakie grzechy na dzień przed wyplata coś musi gablocie dolegac... Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wiesz co zależy o której i gdzie, od środy moge smialo jechac, btw zastanawiam sie nad sprezynami obnizajacymi pod 1ba,no chyba ze lepiej brac zdrowy 1be? Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
chłopaki na fb siedzą Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
siema Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
troszq kasy Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kupiłbym nowke najlepiej, ale takie jest moje zdanie Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
lewan, wlaczona klima, pochodzi jakies 5 min na luzie i wiatrak bije jakby mial luzy, jakby barany po wymianie chłodnicy cos namieszali i poprostu nie zamocowali tego nalezycie, buczenie to malo powiedziane Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
gdybys chciał malować np felgi to masz kilka opcji, kazdy ma swoje zdanie na ten temat alr jeśli chodzi o mnie to wybrałbym malowanie proszkowe, bo sam jestem lakiernikiem jedynie co boli w tym wszystkim to wybór kolorow, farb proszkowych nie da się mieszać, ale to się robi szybko, dajesz element po piaskowaniu, myjemy płynem, suszymy, dajemy np podklad cynkowy, kolor a na koniec bezbarwny, kazde wypalanie od nagrzania pieca po 15 w temp 200°, dzisiaj dajesz po obiedzie odbierasz Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
musze byc na 12,przed wyjazdem jakies kiepy przydaloby sie nakręcić Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
musze byc zywy bo jade do babci na obiadek przed praca Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
zawsze mozna sie ugadac pod Dino Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wpadnij do mnie, dowiedz sie czy cewka zaplonowa od mojego 1.8 pasuje do turbo, moja stara w sumie ma akcje ze obroty faluja ale odpala zawsze, poza tym gadałem z ojcem o klimie twojej wiec jak się zobaczymy to rzuce uchem i okiem Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
gryl dobra opcja, arre być moze ktos tak jak i ja jest bez planow i kazde wyjscie jest git opcja Tapnięte z LG G3