Treść opublikowana przez Ĺ�ukasz Anufrowicz
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dobra wiec powiedzmy piątek lub sobota delikatny spot, mamy czas dogadamy sie Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
dziury!!! głośniki tylnej polki spytaj dokladka pod zderzak przod oslona silnika 1.8 oznaczenie ze wszystkimi srubami nie polamana! Tapnięte z LG G3 byl mieszek czarny, później z czarna bandana a teraz czas na szary z b5 avant Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
panowie zapraszam do gry Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Michalos zartowalem przytulilem bete od mamy na jeden dzien, zaproponowalem jako powiedzmy prezent z okazji dnia matki wypucowanie wszystkiego co tylko się da, rodzice sa hodowcami bernenskich psow pasterskich to mozesz sobie wyobrazić jak "czysto" jest w środku... owszem chcialbym takie auto ale rocznik 2005 bedzoe dla mnie osiągalny jak bedzie wart tyle co moja Diana teraz Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
beta jest Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
a moja audi to juz przeszłość Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
co to? Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
gitara , trzeba będzie sie tam wybrac no to audi bye bye, witaj e46 2005 1.8d w kombi Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
to my mamy cos takiego??!! Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
bo widzisz drogi kolego sąsiedzie z kiepury, moja zielonka rządzi! ) Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
mam 98 i wszystko w kolor budy procz dokladek pod zderzaki Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
panie ale to juz nie lakierem jestem ciekawy ale leniwy, czy jakies konkretne kolory budy maja listwy na drzwiach i klamki w kolorze czy jak? koleszka w srebrnym audi ma czarne klamy i listwy, ja mam pod kolor budy Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
no nie wiem nie wiem, sobie moge bez problemu malowac, dla kogos innego może byc ciezko Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
a twoj kolega Antek lakiernik nie potrafi? uuuu pogniewamy sie Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
nie zakladam sie bo wygrales! jako ze moj mieszek jest zniszczony a te otarcia i dziury szczypaly mnie w oko, zrobiłem taki schemat z bandana Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
juz stoi normalnie ulozylo się na szczęście Tapnięte z LG G3 pany gdzie bez przypalu moge wsadzić kobiete do auta i uczyc jeździć?!?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
niestety mam Bida edition, jedynie 2 głośniki na przod w drzwi lewo prawo i tyl polka 2(których brak), boczki tyl korbka bez możliwości bo nie mam jak Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a masz pan głośniki seria z tylnej polki? bo u mnie taka bieda ze hej Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a ja mam zalozone nowki sprężyny, te oslony z balwankiem bo moje to juz prehistoria, stoi jakby wyżej ale sie ułoży, wkońcu nie dzwoni, nie trze nic, cisza i komfort, doceniam taka cisze Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
takie ratalne roboty... Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no tak... Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jedz tam i się domagaj swojego! Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
mk3 robilem na czarno, lakier black magic, lampy hella black projektory, blendy czarne, tyl lampy najpierw hella balck a później hella black magic, mysle ze Diana tez pójdzie w czern Tapnięte z LG G3 jako ze przez brak luźnej kwoty to brak pomysłów ale narodzil sie taki powiedzmy "mod" mieszka ktory niestety niemiec podziurawil paluchami to ja zalatalem w taki oto sposob, jednym sie podoba innym nie ale ja mysle ze to ciekawa alternatywa mieszka która mozna jeszcze udoskonalić napewno bede chcial zobaczyć jak to sie prezentuje z metalowa galka ale nie taka MADE BY CHINA FOR TESCO... Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
taa kolor, mi się osobiście nie podobuje ale to wlascicielowi ma sie podobac:) a czemu akurat ten kokor? [emoji14] mnie tez poniosla fantazja i zamiast mieszka mam czarna bandane, lepsze to niz dziurawiec... Tapnięte z LG G3
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee Tapnięte z LG G3