Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maly0211

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maly0211

  1. Jak w temacie szukam dobrego mechanika ktory zajmie sie autem znajacy silnik alt chodzi o spalanie auta oraz brak mocy
  2. Cos wiecej kolego jaki zaworek gdzie jest jak sprawdzic
  3. maly0211 odpowiedział(a) na bziko86 temat w 2.0
    i jak kolega rozwiązall problem spalania
  4. witam też mam problem z mocą auta i ciągle te same błędy po otwarciu tej gruszki i dodania mocniej gazu wogóle śię nie rusza przewody ciśnieniowe wymienione na nowe więc niewiem o co kaman jakieś pomysły koledzy
  5. A pomoże ktoś z moimi błędami nie mogę dać sobie rady co to może być ciągle wyskakują te same błędy
  6. A pomoże ktoś z moimi błędami nie mogę dać sobie rady co to może być ciągle wyskakują te same błędy
  7. witam kolegow a ja mam takie błędy wykasuje wyjade za miasto znów sę pojawiają,wymieniłęm sondę i przepływke, jakieś pomysły porady 18107-nie znany kod błedu zwarcie do innego wyjścia 17536-mieszanka za uboga strona 1-regulacja długo terminowa zbyt mala oporność 17887-podcisnienie hamulce. Uszkodzenie mechaniczne zwarcie do innego wyjścia 17927-regulacja walka rozrządu strona 1-zla funkcja-zwarcie do innego wyjcia blad sporadyczny Bardzo proszę o pomoc bo ciągle wyskakuje mi ten błąd Pomoże ktoś czy nie za bardzo
  8. Ja bardzo bym chciał takiego linka kolego
  9. Błędów nie było wcale wyszła sonda że do 0.58v dochodzi i słabo wydaje czy to możliwe ze to przez nią więcej pali sonda za katalizatorem
  10. I patrze na fis i tankuje dużej różnicy niema z tym co pokazuje ale tak jak pisałem żeby tyle pokazywał przy ruszani dodając delikatnie gaz vag pokazał wcześnie błąd sondy ale Skasowalem i juz się nie pojawil ręce opadają gaz stag 300 reduktor do 142koni i wtryski Hana
  11. dzisiaj odpiołem przepływomierz ku mojemu zdziwieniu nie było zadnej różnicy w jezdzie ani na fisie pozatym ze wyłączyl sie esp możliwe ze jest do wymiany vag nie pokazał uszkodzonej przepływki kiedys w lagunie też nie pokazywał komp a była uszkodzona jakieś sugestie koledzy
  12. u mnie gaz założony 2 miesiące temu spalanie 15 litrow szok nie możemy dojść z tym dołądu ustawianie z laptopem w aucie w czasie jazdy, i lipa ponad 15 litrów gazu niewiem komputer fis pokazuje mi na wolnych obrotach na postoju spalanie nawet 40litr póżniej spada jak ruszam niewiem może problem jest gdzieś indziej może jakieś pomysły
  13. no właśnie co po polskim menu to chyba lepiej kupić rns dx skoro tam nawet niema map a jak kupie rns dx to coś musze przerabiać
  14. Mam właśnie zamiar kupić taką nawi to lepiej rns dx +taka jak w audi a6 występuje
  15. ja dopiero zalożyłem gaz zobaczymy jakie spalanie bedzie fis pokazuje mi 13litrów można mu wierzyć?
  16. O naprawdę wyczerpująca odpowiedz dzięki może cos więcej jaka listwa wtryskowych jaki komputer jaki reduktor do ilu koni
  17. A możesz kolego napisać jaka instalacja gazowa masz w aucie
  18. witam koledzy a jaki olej do skrzyni GGS
  19. witam wszystkich jestem posiadaczem audi a4b6 w kombi od niedawna chcialbym wszystkich serdecznie powitac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.