Treść opublikowana przez maly0211
-
szukam mechanika ktory zna dobrze silnik 2.0alt radom
Jak w temacie szukam dobrego mechanika ktory zajmie sie autem znajacy silnik alt chodzi o spalanie auta oraz brak mocy
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Cos wiecej kolego jaki zaworek gdzie jest jak sprawdzic
-
Duże spalanie 2.0 ALT FSI
i jak kolega rozwiązall problem spalania
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
witam też mam problem z mocą auta i ciągle te same błędy po otwarciu tej gruszki i dodania mocniej gazu wogóle śię nie rusza przewody ciśnieniowe wymienione na nowe więc niewiem o co kaman jakieś pomysły koledzy
-
Kilka błędów A4 B6 2.0 ALT
Dzięki wielkie
-
Kilka błędów A4 B6 2.0 ALT
A pomoże ktoś z moimi błędami nie mogę dać sobie rady co to może być ciągle wyskakują te same błędy
-
Kilka błędów A4 B6 2.0 ALT
A pomoże ktoś z moimi błędami nie mogę dać sobie rady co to może być ciągle wyskakują te same błędy
-
Kilka błędów A4 B6 2.0 ALT
witam kolegow a ja mam takie błędy wykasuje wyjade za miasto znów sę pojawiają,wymieniłęm sondę i przepływke, jakieś pomysły porady 18107-nie znany kod błedu zwarcie do innego wyjścia 17536-mieszanka za uboga strona 1-regulacja długo terminowa zbyt mala oporność 17887-podcisnienie hamulce. Uszkodzenie mechaniczne zwarcie do innego wyjścia 17927-regulacja walka rozrządu strona 1-zla funkcja-zwarcie do innego wyjcia blad sporadyczny Bardzo proszę o pomoc bo ciągle wyskakuje mi ten błąd Pomoże ktoś czy nie za bardzo
-
Nawigacja między zegarami. Prosze o pomoc.
Ja bardzo bym chciał takiego linka kolego
-
Duże spalanie LPG
Błędów nie było wcale wyszła sonda że do 0.58v dochodzi i słabo wydaje czy to możliwe ze to przez nią więcej pali sonda za katalizatorem
-
Duże spalanie LPG
I patrze na fis i tankuje dużej różnicy niema z tym co pokazuje ale tak jak pisałem żeby tyle pokazywał przy ruszani dodając delikatnie gaz vag pokazał wcześnie błąd sondy ale Skasowalem i juz się nie pojawil ręce opadają gaz stag 300 reduktor do 142koni i wtryski Hana
-
Duże spalanie LPG
dzisiaj odpiołem przepływomierz ku mojemu zdziwieniu nie było zadnej różnicy w jezdzie ani na fisie pozatym ze wyłączyl sie esp możliwe ze jest do wymiany vag nie pokazał uszkodzonej przepływki kiedys w lagunie też nie pokazywał komp a była uszkodzona jakieś sugestie koledzy
-
Duże spalanie LPG
u mnie gaz założony 2 miesiące temu spalanie 15 litrow szok nie możemy dojść z tym dołądu ustawianie z laptopem w aucie w czasie jazdy, i lipa ponad 15 litrów gazu niewiem komputer fis pokazuje mi na wolnych obrotach na postoju spalanie nawet 40litr póżniej spada jak ruszam niewiem może problem jest gdzieś indziej może jakieś pomysły
-
Jaka to NAVI ?
no właśnie co po polskim menu to chyba lepiej kupić rns dx skoro tam nawet niema map a jak kupie rns dx to coś musze przerabiać
-
Jaka to NAVI ?
Mam właśnie zamiar kupić taką nawi to lepiej rns dx +taka jak w audi a6 występuje
-
Duże spalanie LPG
ja dopiero zalożyłem gaz zobaczymy jakie spalanie bedzie fis pokazuje mi 13litrów można mu wierzyć?
-
Duże spalanie LPG
O naprawdę wyczerpująca odpowiedz dzięki może cos więcej jaka listwa wtryskowych jaki komputer jaki reduktor do ilu koni
-
Duże spalanie LPG
A możesz kolego napisać jaka instalacja gazowa masz w aucie
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
witam koledzy a jaki olej do skrzyni GGS
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich jestem posiadaczem audi a4b6 w kombi od niedawna chcialbym wszystkich serdecznie powitac