Treść opublikowana przez pasiak43
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Poszerzony jest tylko przód, więc normalne nadkole plastikowe. Lekko dorobiony plastik jest. Tył seryjny. Wczoraj wpadły dystanse po 5mm na stronę, teraz ranty wystają tak jak powinny. Przy 15mm zjadło trochę opony więc trzeba było zamienić. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Auto mam niecały rok a zrobiłem nim już ponad 15tys km. Tak więc jest to DAILYcar :-) Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Stylingi z adapterami 18albo20mm nie pamiętam przód był ok a z tyłu wystawaly ranty tylko czyli tak jak chciałem. Błotniki to rolka nadkola później wyklepanie rantu młotkiem i malowanie na nowo błotnikow. Odboj ok, ale klipsy zgubiłem... Dlatego zamówiłem odboj z przyczepy. Dziś wpadną dystanse 5mm na stronę z tyłu bo przy 15mm siadło na oponie przy 10j. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka Jeżeli chodzi o zdj to nie było jakiegoś większego zainteresowania w temacie więc nie wysyłałem. Szyb nie będę przyciemniał , teraz mi się podoba :-) Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Czyli czerwona a4 w Pełnym sline to twoja? Też robi dobra robotę! :-) Aa nie wiem teraz wydatki, będzie performance! Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Chodzi ci o felgi z bmw? Trochę w aucie się pozmieniało od jakiegoś czasu.. - wpadła lotka na klapę - przód poszerzone błotniki - przedni zderzak sline - z tyłu odboje tzw. "Bycze jaja" Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Spasy przód W sobotę polerka lakieru Lotka poszła do lakierowania. Csb góra Kamieńsk ;-) Lekka kolizja nie z mojej winy.. Z tej okazji wpadła nowa rolka 4x 10j Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
B6 by Armi - sesja s.25
Sprzedaj mi przedni zderzak ; / Dobrze stroi
-
Spociki Łódzkie
Siema, A3 club ogarnia jutro grilla w Konstantynowie Łódzkim nad jeziorem. Ale spotykamy się ok. 12 na Auchanie(Pasaż Łódzki na Jana Pawła) i potem jedziemy na miejsce, był by ktoś chętny ?! Można by sie spotkać przy okazji majówki
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
W tym tygodniu d*pa idzie w dół + jeszcze po jednym klipsie na strone. W sobotę atakuje Poznań MotoShow a w niedziele Wolfsgruppe BBC Powie mi ktoś jak to jest z górną rozpórka do B6? W przyszłym tygodniu auto idzie na korektę lakieru, lotka oddana do lakierowania i wpada na klapę po korekcie. Cały czas szukam zderzaka Sline/S4 na przód. Pare shootów:
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Cały czas zastanawiam się nad zaklepaniem przodu i urwaniu jeszcze z cm ;D Tył bankowo pojdzie w dół, wywalona regulacja, dołożone klipsy. Dobrze wiedzieć że komuś się podoba to co się robi !
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Jak pojawi się pomysł na inna rolkę to może po sezonie będę sprzedawał ale szerokości tutaj robią robote.
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Jeszcze w planach jest lotka na klapę i zastanawiam się czy szukać ORI czy może laminat z TK spełnia normy. Ktoś może zakładał ?
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Co do koła to o decyzji skłoniło mnie 9/10J. Jest szeroko, przód usiadł że przy skręcie czasami przytrze a tył będzie dłubany. Mam pytanie czy dokładka "sline" (?) przedniego zderzaka podejdzie pod moj zderzak ? Cieżko znaleźć kompletny ze spryskami
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Jeżeli chodzi o wydech najchętniej nagrał bym coś GoPro albo czymś przyczepionym do zderzaka ale nie posiadam. A film krótszy bo później auto za daleko już. Coś pomyśle
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Auto generalnie jest dobrą bazą, dbasz to masz Czekam na nową rolke !
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Cieszy mnie to że wkońcu jest jakieś poruszenie w temacie. Co do lamp to nie chce żeby później parowały albo coś z tad moje uprzedzenie do rozklejania ; / Może pod koniec tyg podziałam coś z tyłem żeby wywalić regulację
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
- [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Adaptery 4x 18mm Ernest dziękówa A gada to tak: https://www.youtube.com/watch?v=JG2bB9z7X6M&feature=youtu.be- [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Na wolnych nie ma szału, ale na obciązonym tak od 3.5-4tyś jest bajka dla ucha. Coś pomyśle Życie nie jest tak kolorowe jak się wydaje, nie z mojej winy ale stało się. Już zrobione, polakierowane + dolne dokładki/plastiki poszył w kolor budy + ramka grilla i ten chrom w dokładce. Auto odmłodniało jakoś po tych paru elementach Zdj wrzucę jak zrobię coś lepszego. Przyszło pare gratów: GWINT AP, ADAPTERY 5x112->5x120 o grubości 18mm, odboje + klipsy na tył żeby wszystko dobrze popasować oraz zamówione opony NANKANG NS-2. Obecny przebieg: No dobra to serwis olejowy przed stęsami bo później będzie problem żeby gdzieś wjechać na kanał/podnośnik Wpadł Motul Synergie+ 6100 10W40 Filtr oleju BOSCHA Filtr powietrza którego nie ma na zdj Przyjechał również kurier z odbojami i klipsami od MAPPETA oraz nowe opony: -2x NANKANG NS-2 215/35/R19 -2x NANKANG NS-2 225/35/R19 Pare zdjęć po lakierowaniu dolnych plastików oraz ramki grilla w kolor. Nie do końca czysty, ale była to ostatnia "sesja" zimowa. W najbliższym czasie wpada setup letni. W sumie miałem iść już spać ale jak ktoś docenia i obserwuje temat to daje motywacja do działania, więc nie krępujcie się napisać własnego zdania. a więc zacznijmy od początku. Opony naciągnięte ! Puzzle w jednym miejscu, adaptery, gwint, odboje+klipsy na tył. Brudne ale już w komplecie Gwint na pokładzie, troche roboty było. Pierwszy spas przodu na oko, skończyło się tym ze nie dało sie skręcać kołami A4 pojechało na zbieżność bez ruszania kątów z tyłu, lewy przód zapieczona końcówka drążka i nie dało się ogarnąć w 100%. Na dniach do ogarnięcia. Generalnie podobno z przodu zrobił się większy kąt niż z tyłu ;x Pierwsze foty: Miały też miejsce dwie "sesje" jedna z Białym Lancerem a druga z koleszka od niebieskiej fejkowej s3. Może jutro wpadnie jedna z nich, jak coś będzie się działo w temacie. Z tyłu regulacja skręcona na maxa, przód czasami słychać jak cierpi błotnik.- [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
tez myslalem nad demontarzem listw dookola ale jednak demontaz mnie odstraszyl ;d ze potem nie siadze dobrze i sa ori- [B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3
Sliczna jest, powiedz mi jak Ci się lata na gwincie AP ? bo czeka na mnie też ale jeszcze nie wrzuciłem- [B6 AWX] Oem +
Koło na codzień przyjemne, ale znane w środowisku Pamiętaj że jak obniżasz to im niżej tym koło bardziej się chowa. Czekam na całość, powodzenia PS to naklejke z tylnych drzwi bym wywalił- [B6 AWX] Oem +
Szkoda ze 4x 9J ale zależy do czego Ci samochód potrzebny osobiście 215/35 i nic szerszego. Czekam na spasy- [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Powoli graty się zbieraja na sezon, w przeciągu tygodnia będzie parę up'ów A ostatnio lekkie mody wydechu. Wywalone dwa końcowe tłumiki, zamiast nich rury 2.5'' + końcówki ULTER 90mm.- [A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Autko widziane na style'd i robiło robotę do zoba w sezonie ! - [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC