Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4Arturr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4Arturr

  1. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w 1.8T
    Świece irydowe Denso IK20 0.4mm Proszę o jakąś podpowiedź jeśli da sie coś wywnioskować z logów. Może jednak ten zawór DV jest uszkodzony log 118+020 http://vaglog.rtnet.pl/log_186680.html 002+033 http://vaglog.rtnet.pl/log_186681.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/log_186682.html
  2. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w 1.8T
    Znalazłem już jeden problem. W aucie był założony wskaźnik doładowania podpięty do kolektora. Nie było połaczenia kolektora z zaworem n249 - jedna końcówka była bez wężyka myślałem że tak ma być jak w sasiednim n112 Po poprawnym podpięciu przewodów auto dostało mocy jednak nadal są przerwy. Przerwy łapie na wyższch obrotach lub przy gwałtownym wciśnięci gazu. Zrobię kolejny raz logi . Świece filtry są nowe może coś z cewkami? Kolejna moja myśl to może coś z zaworem DV Wyciągałem go wydaję sie być sprwny. Kwestia tego czy jest dobrze założony chyba że nie ma różnicy. DV ma odwrotnie podpiety niż na tym zdjęciu szukając na internecie znalazłem też podpięcie zgodne z moim więc już zgupiałem
  3. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w 1.8T
    Jutro zrobię logi które podałeś. Mam dwa stałe błędy które powracją po wykasowaniu 17964 P1556 16524 P0140 ten drugi jest chyba od sondy za katalizatorem Sonda ta ma założony emulator prosty - czy po załozeniu kątowego błąd zniknie? Nie wiem co jest z tym katalizatorem może jest to tylko obudowa Puszka jest owinięta bandażem tą taśmą termiczną Podaję logi Logi 115+118 http://vaglog.rtnet.pl/log_186591.html zrobiłem dwa razy http://vaglog.rtnet.pl/log_186590.html 032 http://vaglog.rtnet.pl/log_186592.html 020 http://vaglog.rtnet.pl/log_186593.html 002, 011, 003 http://vaglog.rtnet.pl/log_186594.html czy z logów 020 można odczytać że z jedną cewką jest kiepsko?
  4. A4Arturr opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mój nowy pojazd Audi A4 B5 rok produkcji 1999r Silnik 1.8T Wyposażenie: -El szyby przednie -El i podgrzewane lusterka - Podgrzewane siedzenia -ABS -ESP -Radio JVC -Immobilizer -4 poduszki powietrzne -Centralny zamek -Klimatronic -Czujnik cofania - Wydech przelotowy SIMONS - gwint TA technix - sprężyny H&R -Felgi 17 - ciemne szyby oklejony dach plastiki s4
  5. A4Arturr opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Proszę o ocenę logów http://vaglog.rtnet.pl/log_186489.html http://vaglog.rtnet.pl/log_186488.html Faluje doładowanie założyłem nowy N75 ale bez zmian
  6. Witam wszyskich Amator A4 b5 1.8t

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.