Treść opublikowana przez yaboo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
[ALL B7] Polskie menu w komputerze
a to co innego w tym wątku jest opisane co i jak zrobić wystrczylo użyć szukajki :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194128.0;highlight=polskie+menu+rns-e
-
[ALL B7] Polskie menu w komputerze
w tym wątku jest opisane jak zmienić język co prawda w B5, ale procedura jest identyczna w B6/B7 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6841
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
[ALL B7] Polskie menu w komputerze
Nie ma takiej możliwości można na inne języki zmienić angielski, francuski, włoski, polskiego niestety nie ma w opcjach jeśli chodzi o B6/B7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na fotum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na fotum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na fotum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na fotum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na fotum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na fotum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na fotum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na fotum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na fotum