Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

łukaszenko258

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez łukaszenko258

  1. Eibach to nie czasami sportowe?
  2. Nie chce tanio. Wole zapłacic wiecej i zeby było wszystko ok. Zalezy mi zeby nie stracic na komforcie jazdy. A monroe jak sie spisuja? Nie sa za twarde?
  3. Witam Co powiecie na temat spreżyn z Krafta? Miał ktos z nimi doczynienia? Bo w sklepie mi odradzili KYB ze to dziadostwo z chin. pozdrawiam
  4. łukaszenko258 odpowiedział(a) na koob temat w 2.0TDI
    Czytałem na innych forach i podobny problem wystapił i ludzie zmieniali dwumas i nie pomagało a okazało sie ze to było łozysko w skrzyni. Tak zebym ja bym na Twoim miejsciu wymienił łozysko w skrzyni i cieszył sie jazda pozdrawiam
  5. łukaszenko258 odpowiedział(a) na koob temat w 2.0TDI
    Niewiem, ale zawsze mozna sprawdzic niz wymieniac nie potrzebnie dwumas. Bo wymienisz i okaze sie ze problem nie zniknął i szkoda kasy
  6. łukaszenko258 odpowiedział(a) na koob temat w 2.0TDI
    Poczytajcie na innych forach bo ludzie tez mieli takie problem i wymiana sprzegła i dwumasu nie pomogła. Zobaczcie co na ten temat pisza: " To chrobotanie w skrzyni ( szczególnie słyszalne gdy skrzynia sie rozgrzeje i olej stanie się rzadszy ) wystepuje też u mnie i z tego co się orientowałem to jakś wada tych skrzyń i wysiadają jakieś łożyska w skrzyni biegów Na 100 % nie jest to łozysko wyciskowe sprzęgła. Jak zacznie Ci chrobotać chwyć drążek zmiany biegów i bez wciskanie sprzegła lekko go popchnij jakbyś chciał włączyć bieg i zobaczysz że luz się skasuje i też przestanie chrobotac " Moze to jest przyczyna!?
  7. łukaszenko258 odpowiedział(a) na koob temat w 2.0TDI
    A moze jak by sciagnoł pasek wielorowkowy i zobaczył czy w tedy tez wystepuje to chorbotanie? Bo jezeli ten dzwiek pochodzi z łozyska alternatora lub rolki napinacza to pewnie zniknie.
  8. Witam nie chce zakładac nowego tematu, moze ktos tu udzieli mi odpowiedzi. Ogladalem kilka aut i co rzuciło mi sie w oczy to nie ktore miały zbiornik na płyn chłodniczy jasny, wygladał jak nowy, a nie które zbiorniki były takie zółte, nie chodzi o to ze były brudne. Spotkał sie ktos z czyms takim ? Od czego zalezy ich kolor? Od uzytkowania auta? pozdrawiam
  9. To co mozna zrobic zeby zapobiec takiemu zjawisku? Dodawac cos do paliwa? Bo lepiej zapobiegac niz leczyc. A jak wiadomo z postów powyzej koszty naprawy pompy i wtrysków jest bardzo duzy i moze da sie temu jakos zapobiec. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.