Nie chce tanio. Wole zapłacic wiecej i zeby było wszystko ok. Zalezy mi zeby nie stracic na komforcie jazdy. A monroe jak sie spisuja? Nie sa za twarde?
Czytałem na innych forach i podobny problem wystapił i ludzie zmieniali dwumas i nie pomagało a okazało sie ze to było łozysko w skrzyni. Tak zebym ja bym na Twoim miejsciu wymienił łozysko w skrzyni i cieszył sie jazda
pozdrawiam
Poczytajcie na innych forach bo ludzie tez mieli takie problem i wymiana sprzegła i dwumasu nie pomogła.
Zobaczcie co na ten temat pisza:
" To chrobotanie w skrzyni ( szczególnie słyszalne gdy skrzynia sie rozgrzeje i olej stanie się rzadszy ) wystepuje też u mnie i z tego co się orientowałem to jakś wada tych skrzyń i wysiadają jakieś łożyska w skrzyni biegów Na 100 % nie jest to łozysko wyciskowe sprzęgła. Jak zacznie Ci chrobotać chwyć drążek zmiany biegów i bez wciskanie sprzegła lekko go popchnij jakbyś chciał włączyć bieg i zobaczysz że luz się skasuje i też przestanie chrobotac "
Moze to jest przyczyna!?
A moze jak by sciagnoł pasek wielorowkowy i zobaczył czy w tedy tez wystepuje to chorbotanie? Bo jezeli ten dzwiek pochodzi z łozyska alternatora lub rolki napinacza to pewnie zniknie.
Witam
nie chce zakładac nowego tematu, moze ktos tu udzieli mi odpowiedzi.
Ogladalem kilka aut i co rzuciło mi sie w oczy to nie ktore miały zbiornik na płyn chłodniczy jasny, wygladał jak nowy, a nie które zbiorniki były takie zółte, nie chodzi o to ze były brudne.
Spotkał sie ktos z czyms takim ? Od czego zalezy ich kolor? Od uzytkowania auta?
pozdrawiam
To co mozna zrobic zeby zapobiec takiemu zjawisku? Dodawac cos do paliwa? Bo lepiej zapobiegac niz leczyc. A jak wiadomo z postów powyzej koszty naprawy pompy i wtrysków jest bardzo duzy i moze da sie temu jakos zapobiec.
pozdrawiam