Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

łukaszenko258

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez łukaszenko258

  1. Nie zapomniałem, wiem ze sie wymienia rowniez napinacz i slizgi ale interesuje mnie temat kól zębatych
  2. Zastanawia mnie jedna rzecz, nie znalazłem odpowiedzi na nurtrujace mnie pytanie na forum. Skoro wymieniamy rozrzad bo łancuch sie juz naciagnął na tyle ze trzeba go wymienic to naciągniety łańcuch przeciez niszczy koła zębate. Czy przy wymianie łancucha wymieniacie rowniez koła zębate ?
  3. Kamilion fajnie to opisales, ja znalazłem filmik na necie jak gosciu wymienia filtr. Mam nadzieje ze pomocny. Choc powiem wam szczerze ze do momentu wyciagniecia filtra z baku wszystko jasne. Ale dalej niewiem jak on ten filtr wymienił bo nie pokazał
  4. mam przejechane 108 tys km. Mysle ze do 150 -160 tys km przejade i wymienie rozrzad
  5. Bo ja liczyłem ile wystaje poza obudowe, tak jak na zdjeciu co wrzucił Soplic. A ty podajesz do tej zawleczki To ile rowków moze maksymalnie wystawac?
  6. Czy według was mozna jezdzic jeszcze?
  7. super ze wrzuciłes to zdjecie. Dzisiaj sprawdziłem u siebie i wrzucam zdjecie mojego napinacza. Według tego co pisze to dopiero jak 7 zabków jest wysuniety to nadaje sie do wymiany. U mnie sa wysuniete 3 zabki
  8. Tez by chetnie sie dowiedział czy mozna zmienic bo to chore jest zeby kanapa nie była składana. Nic dłuzszego nie włozysz
  9. Witam. Przeszukałem forum ale nie znalazłem watku. Pod tylnia kanapa jest taka linka jak na zdjeciu. Powiecie mi do czego ona jest? Próbowałem ciagnac za nia ale nic sie nie dzieje.
  10. łukaszenko258 odpowiedział(a) na łukaszenko258 temat w Audi A4 B8
    Dla potomnych, problem usuniety. Czujnik wymieniony, jest przy pompie wody z prawej strony. Podaje nr oryginału 079919523J. Silnik CJEB 2012.12 1.8 TFSI 170km. Bład zniknał . pozdrawiam
  11. łukaszenko258 odpowiedział(a) na łukaszenko258 temat w Audi A4 B8
    Sprawdziłem czujnik temp zewnetrznej bo na elektrodzie był post ze te powodował załaczanie sie wentylatora na zimnym silniku. Działa poprawnie bo po podgrzaniu nagrzewnica rezystancja spadła. Tak samo zrobiłem z czujnikiem zielonym na rurze przy chłodnicy . Wartosci spadały wiec działa. Został osatni w bloku silnika. Nie moge go znalesc.Z prawej strony jest jakis czujnik ale nie jestem pewien czy to ten
  12. łukaszenko258 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    podziekował. Niedoczytałem
  13. łukaszenko258 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    ok dziekuje. Jakiego on jest koloru?
  14. łukaszenko258 odpowiedział(a) na łukaszenko258 temat w Audi A4 B8
    Z tego wynika ze sa dwa czujniki temperatury. Gdzie go znajde w silniku? Kupiłem auto niedawno i nie mam pojecia. POmoze ktos?
  15. łukaszenko258 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Gdzie znajde ten czujnik? Macie jakis rysunek badz zdjecie? Bo wiem ze jeden jest na wezu przy chłodnicy a drugi?
  16. łukaszenko258 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Pojawił mi sie bład P0118 czujnik temp płynu chładzacego. Chodzi cały czas wentylator. Wczoraj było wszystko ok. Dzisiaj po przejechaniu 50km wskazówka dalej na 50 stopni i ani drgnie. Czy to bedzie ten czujnik przy chłodnicy co jest na wezu z dwoma pinami?
  17. Wynika z tego ze 2012 juz nie miały problemów z poborem oleju. Jednak pisze ze niewielki procent silników miał problem z nadmiernym poborem oleju. Miał ktos z forum problem z silnikiem od 2012 roku?
  18. A juz myslałem ze od 2011 sa poprawione i wolne od wady brania oleju silniki. Powiedzcie mi jak sprawdzic czy auto bierze olej skoro w ksiazce nie ma zadnych wpisów? Głownie mam na mysli kupno auta w niemczech? Przerabiał ktos temat?
  19. 1.8 TFSI tez od 09.2011 jest poprawiony? Chodzi mi o branie oleju i o wadliwy napinacz?
  20. Wypowie się ktos?
  21. łukaszenko258 opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Witam. Tak czytam i czytam i sam juz niewiem czym sie roznią te 2-dwa silniki. Jezdzilem wersja 2.0 TFSI 211km i mocy jest wystarczajaco, zbiera sie dobrze. A jak sie sprawuja wersje słabsze, 1.8 120KM albo 160KM. Daja rade te silniki z taka moca? Jezdzi ktos taka wersja?
  22. Zgadzam sie. Najgorsze jest to ze niewiadomo jak poprzednik dbał o auto. Dlatego zrezygnuje raczej z diesla. Za duzo problemów
  23. Jak tak czytam te wszystkie posty to włos sie na głowie jeży , Przymierzam sie do zakupu a4 , ale od ktorego roku są poprawione pompy wysokiego cisnienia?
  24. Dzisiaj dzwoniłem z ciekawosci. Zapytałem o nr nip i regon oraz nazwe firmy. To mi powiedział ze nie poda i nie bedzie odpowiadał na tego typu pytania. Zapytałem dlaczego, powiedział ze jak zostane jego klientem to mi poda. Nie chciał wogole rozmawiac. Oszust od razu widac. Napewno pracy u niego nie znajdziecie
  25. A jakie amorki polecacie? Mysle nad samymi olejowymi bo podobno sa bardziej komfortowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.