Treść opublikowana przez łukaszenko258
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Nie zapomniałem, wiem ze sie wymienia rowniez napinacz i slizgi ale interesuje mnie temat kól zębatych
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Zastanawia mnie jedna rzecz, nie znalazłem odpowiedzi na nurtrujace mnie pytanie na forum. Skoro wymieniamy rozrzad bo łancuch sie juz naciagnął na tyle ze trzeba go wymienic to naciągniety łańcuch przeciez niszczy koła zębate. Czy przy wymianie łancucha wymieniacie rowniez koła zębate ?
-
Wymiana filtra paliwa w A4 B8 1.8 TFSI
Kamilion fajnie to opisales, ja znalazłem filmik na necie jak gosciu wymienia filtr. Mam nadzieje ze pomocny. Choc powiem wam szczerze ze do momentu wyciagniecia filtra z baku wszystko jasne. Ale dalej niewiem jak on ten filtr wymienił bo nie pokazał
-
po wymianie łańcucha rozrządu.
mam przejechane 108 tys km. Mysle ze do 150 -160 tys km przejade i wymienie rozrzad
-
po wymianie łańcucha rozrządu.
Bo ja liczyłem ile wystaje poza obudowe, tak jak na zdjeciu co wrzucił Soplic. A ty podajesz do tej zawleczki To ile rowków moze maksymalnie wystawac?
-
po wymianie łańcucha rozrządu.
Czy według was mozna jezdzic jeszcze?
-
po wymianie łańcucha rozrządu.
super ze wrzuciłes to zdjecie. Dzisiaj sprawdziłem u siebie i wrzucam zdjecie mojego napinacza. Według tego co pisze to dopiero jak 7 zabków jest wysuniety to nadaje sie do wymiany. U mnie sa wysuniete 3 zabki
-
Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną sedan
Tez by chetnie sie dowiedział czy mozna zmienic bo to chore jest zeby kanapa nie była składana. Nic dłuzszego nie włozysz
-
Linka pod tylnia kanapa
Witam. Przeszukałem forum ale nie znalazłem watku. Pod tylnia kanapa jest taka linka jak na zdjeciu. Powiecie mi do czego ona jest? Próbowałem ciagnac za nia ale nic sie nie dzieje.
-
Bład P0118
Dla potomnych, problem usuniety. Czujnik wymieniony, jest przy pompie wody z prawej strony. Podaje nr oryginału 079919523J. Silnik CJEB 2012.12 1.8 TFSI 170km. Bład zniknał . pozdrawiam
-
Bład P0118
Sprawdziłem czujnik temp zewnetrznej bo na elektrodzie był post ze te powodował załaczanie sie wentylatora na zimnym silniku. Działa poprawnie bo po podgrzaniu nagrzewnica rezystancja spadła. Tak samo zrobiłem z czujnikiem zielonym na rurze przy chłodnicy . Wartosci spadały wiec działa. Został osatni w bloku silnika. Nie moge go znalesc.Z prawej strony jest jakis czujnik ale nie jestem pewien czy to ten
-
Czujnik temperatury G62
podziekował. Niedoczytałem
-
Czujnik temperatury G62
ok dziekuje. Jakiego on jest koloru?
-
Bład P0118
Z tego wynika ze sa dwa czujniki temperatury. Gdzie go znajde w silniku? Kupiłem auto niedawno i nie mam pojecia. POmoze ktos?
-
Czujnik temperatury G62
Gdzie znajde ten czujnik? Macie jakis rysunek badz zdjecie? Bo wiem ze jeden jest na wezu przy chłodnicy a drugi?
-
Bład P0118
Witam. Pojawił mi sie bład P0118 czujnik temp płynu chładzacego. Chodzi cały czas wentylator. Wczoraj było wszystko ok. Dzisiaj po przejechaniu 50km wskazówka dalej na 50 stopni i ani drgnie. Czy to bedzie ten czujnik przy chłodnicy co jest na wezu z dwoma pinami?
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
Wynika z tego ze 2012 juz nie miały problemów z poborem oleju. Jednak pisze ze niewielki procent silników miał problem z nadmiernym poborem oleju. Miał ktos z forum problem z silnikiem od 2012 roku?
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
A juz myslałem ze od 2011 sa poprawione i wolne od wady brania oleju silniki. Powiedzcie mi jak sprawdzic czy auto bierze olej skoro w ksiazce nie ma zadnych wpisów? Głownie mam na mysli kupno auta w niemczech? Przerabiał ktos temat?
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
1.8 TFSI tez od 09.2011 jest poprawiony? Chodzi mi o branie oleju i o wadliwy napinacz?
-
2.0 TFSI VS 1.8 TFSI
Wypowie się ktos?
-
2.0 TFSI VS 1.8 TFSI
Witam. Tak czytam i czytam i sam juz niewiem czym sie roznią te 2-dwa silniki. Jezdzilem wersja 2.0 TFSI 211km i mocy jest wystarczajaco, zbiera sie dobrze. A jak sie sprawuja wersje słabsze, 1.8 120KM albo 160KM. Daja rade te silniki z taka moca? Jezdzi ktos taka wersja?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Zgadzam sie. Najgorsze jest to ze niewiadomo jak poprzednik dbał o auto. Dlatego zrezygnuje raczej z diesla. Za duzo problemów
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Jak tak czytam te wszystkie posty to włos sie na głowie jeży , Przymierzam sie do zakupu a4 , ale od ktorego roku są poprawione pompy wysokiego cisnienia?
-
Praca w Norwegii ? Prosze o opinie i porady ! [PILNE]
Dzisiaj dzwoniłem z ciekawosci. Zapytałem o nr nip i regon oraz nazwe firmy. To mi powiedział ze nie poda i nie bedzie odpowiadał na tego typu pytania. Zapytałem dlaczego, powiedział ze jak zostane jego klientem to mi poda. Nie chciał wogole rozmawiac. Oszust od razu widac. Napewno pracy u niego nie znajdziecie
-
Jakie spreżyny polecacie
A jakie amorki polecacie? Mysle nad samymi olejowymi bo podobno sa bardziej komfortowe