-
Lubin i okolice moze spocik ?
i jak?
-
[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?
Na wstępnie sprawdź czy dochodzi do niego napięcie i czy jest przejście sygnału pomiędzy kostką przy radiu a kostką przy wzmacniaczu - wystarczy multimetr z sygnałem pikania Bardzo prawdopodobne że uwalony będzie wzmacniacz - w avantach ulega uszkodzeniu rurka od spryskiwacza tylnej wycieraczki, przewód ten przechodzi prawym zawiasem i jeśli tam pojawia się nieszczelność płyn leci ... bezpośrednio na wzmacniacz i powoduje zwarcie, czasem ciężko to zdiagnozować gdyż płyn leci po wewnętrznej części tapicerki, która jest plastykowa i nie widać mokrych śladów. Mokre ślady można czasem dostrzec w okolicy wzmacniacza pod pokrywką lub po demontażu tapicerki czy tez wzmacniacza. winny okazał sie wzmacniacz ,zakupiony gra i buczy oki Na wstępnie sprawdź czy dochodzi do niego napięcie i czy jest przejście sygnału pomiędzy kostką przy radiu a kostką przy wzmacniaczu - wystarczy multimetr z sygnałem pikania Bardzo prawdopodobne że uwalony będzie wzmacniacz - w avantach ulega uszkodzeniu rurka od spryskiwacza tylnej wycieraczki, przewód ten przechodzi prawym zawiasem i jeśli tam pojawia się nieszczelność płyn leci ... bezpośrednio na wzmacniacz i powoduje zwarcie, czasem ciężko to zdiagnozować gdyż płyn leci po wewnętrznej części tapicerki, która jest plastykowa i nie widać mokrych śladów. Mokre ślady można czasem dostrzec w okolicy wzmacniacza pod pokrywką lub po demontażu tapicerki czy tez wzmacniacza. winny okazał sie wzmacniacz ,zakupiony gra i buczy oki winny okazał sie wzmacniacz ,zakupiony gra i buczy oki
-
silnik BPW
raczej na razie interesuje mnie sam program "na razie hehehehe" jaki koszt programu itd?
-
kontrolka pasów kierowca
OK po sprawdzeniu dam odpowiedz czy pomogło.pzdr wiec tak faktycznie wtyczka wypieta była ,po wpieciu swieci sie cały czas,jak włoże klamre pasa odwrotnie to znika chyba rozwalony jest zatrzask,bo jak sie delikatnie wcisnie to tez działa.
-
kontrolka pasów kierowca
witam co może być przyczyna nie wyświetlana komunikatu o nie zapiętym pasie,oraz brak sygnału,dodam ze w fotelu pasażera wszystko działa ok.
-
silnik BPW
Witam ile bezpiecznie można podnieśc moc w tym silniczku? i czy da cos usuniencie DPF ?
-
zamiana podsufitki oraz słupki
witam czy duzo roboty jest ze zmiana podsufitki w avancie ? mam kremowa a chciałbym zamienic słupki oraz podsufitke na czarną,mam szyber dach.pozdrawiam
-
Demontaż Zderzaka Tył A4 B7
i jak kolego postepy bo mam ten sam problem ,raz dziala raz nie.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
heeh kotlet ale obecny
-
[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?
witam mam podobny problem,mam radio RNS-E i nie działaja mi tylne głosniki i chyba subwofer, co może byc nie tak? spalony wzmaczniacz ? czy cos innego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam szanowne grono ,od wczoraj stałem się posiadaczem Audi a4 B7 z silnikiem 2,0 TDI 8v. http://www.directupload.net/file/d/3759/3rbrcuwb_jpg.htm