Treść opublikowana przez daniell-gda
-
isofix prawy przód
dzięki
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
http://allegro.pl/lampka-podsufitki-audi-a3-a4-a5-a6-a8-8j0947105-i6518621810.html ktoś montował do b8 czy pasują pod słoneczka ???
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
pasują w podsufitkę do lusterek ??? http://allegro.pl/lampki-podsufitki-led-audi-a4-8w-q7-4m-4m0947105-i6735583696.html
-
Brak reakcji na wyświetlanie zadanej temperatury wnętrza na wyświetlaczu MMI 3G
3 strefy
-
Brak reakcji na wyświetlanie zadanej temperatury wnętrza na wyświetlaczu MMI 3G
A jak włączyć temperaturę na ekranie mmi 3g hdd ??? bo nie mam
-
B8 TrOOOOp
Grodz do wiercenia otwory Zawartość dodana 2 minutes later Jaki jest numer isofix przód fotel pasażera ??? Zawartość dodana 3 minutes later
-
isofix prawy przód
Witam, jaki jest numer isofix na fotel pasażera prawy przód ???
-
Wymiana Głośników na B&O
czy jest jakaś różnica w basie między sub 8K9035382B b&o - a sub 8K9035382 ????
-
Montaż przełącznika dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera AIR BAG ON/OFF w A4 B8
może ktoś zna numer isofix fotela przód ???
-
Wymiana turbiny na CAHA
Lewa 143ps caga - prawa 170ps caha
-
Turbo
Zawartość dodana 0 minutes later Caha 170km zmieniałem
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanko do czego służy 8K0907440 STEROWNIK LOKALIZACJI POJAZDU ?
-
B8 TrOOOOp
Przekladasz przewód do podgrzewania spryskiwaczy i przewód płyny spryskiwaczy , spryskiwacze łatwo się wyciąga
-
B8 TrOOOOp
A nawiasem pisząc - wracając jeszcze do tematu maski- to duża rzeźba żeby wymianę ogarnąć ? 4 śruby na zawiasach i maska zmieniona
-
Demontaż relingów chromowanych avant
Podsufitke trzeba opuścić
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Wiem [emoji6] ale może ktoś przekonał się jak to działa [emoji12] mam taki zestaw z q7 2010 r.
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Czarny ładny
-
2.0 TDI CAGA po operacji wyłączenia egr i dpf wywalenia filtra dpf nie działa turbo
już działa turbo program był zwalony
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
montował ktoś taki zestaw na podszybie działa to w przedlifcie
-
Soundaktor
dzięki przeoczyłem to
-
Soundaktor
Może ktoś z was ma do tego schemat [emoji6] [emoji6] [emoji6] [emoji6] http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5687958-Soundaktor-be-Gone-!/page6#/topics/5687958?_k=9hczom
-
zmieniarka cd mmi 2g a mmi 3g
czy zmieniarki cd mp3 w mmi 2g a mmi 3g są te same ? już wiem są te same
-
B8 TrOOOOp
W pewnym sensie. Powoduje drgania szyby i całej budy. Tak bardzo ogólnie mówiąc Ale i ze na co te drgania https://www.youtube.com/watch?v=EwHArNvd2TA
-
B8 TrOOOOp
do czego to służy ??? daje dziwięk http://www.ebay.de/itm/VW-Golf-VI-6-R-Aktuator-Koerperschall-mit-Halter-8J0907601-5K1906559-/191746260318
-
2.0 TDI CAGA po operacji wyłączenia egr i dpf wywalenia filtra dpf nie działa turbo
Witam, po operacji wyłączenia egr i dpf wywalenia filtra dpf nie działa turbo na vcds brak błędów , co może być przyczyną ?