Treść opublikowana przez mefjiu
-
Jaki kod lakieru i kod silnika A6 C6 po VIN
Dziękuję, przyda się
-
Jaki kod lakieru i kod silnika A6 C6 po VIN
Dziękuję bardzo! Hugo, dzięki wielkie!
-
Jaki kod lakieru i kod silnika A6 C6 po VIN
Czy mógłby ktoś po numerze VIN podać mi kod lakieru i kod silnika (A6 C6 Lift)? WAUZZZ4F2AN016606 Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
-
Benzyna po odpaleniu dymi i faluje
Zamówiłem używkę, koło wtorku- środy ma być, zobaczymy czy pomoże... Znajomy mówił, że może być też na którejś cewce przebicie na zimnym. Czy jest taka opcja?
-
Benzyna po odpaleniu dymi i faluje
Odpinałem, brak różnicy.
-
Benzyna po odpaleniu dymi i faluje
Myślałem, że podejdzie od 2.4T, ale inny wtyk jest. Dziś pojeżdżę po szrotach, czy nie mają, ewentualnie zamówię jakąś używkę i dam znać.
-
Benzyna po odpaleniu dymi i faluje
Dzięki za podpowiedź, akurat na podmianę raczej dam radę ogarnąć
-
Benzyna po odpaleniu dymi i faluje
Witam. Mam problem ze swoim S60 2.3T (benzyna). Wiem, że to nie forum S60, ale są tu ogarnięci ludzie, stąd pytam tutaj... Po nocy odpalam auto i przez ok. 30 sekund falują obroty, po dodaniu gazu jakby było wypadanie zapłonu i dymi. Dym, to nie chłodziwo ani olej (nic nie ubywa)- czuć mocno nie przepalone paliwo. Czasem nawet po kilku dniach postoju odpala bez problemu i zero dymka... Świece są OK- sprawdziłem, kompresję mierzyłem i jest w normie. Był błąd od I sondy lambdy- jest wymieniona na nową Bosch-a, aktualnie po przejechaniu ok. 300km zero błędów, ale objawy są te same. Czy ktoś wie co może być nie tak?
-
Przekładka RS6 C5 - kilka pytań
A wiesz może czy grodź trzeba spawać? Angolem jeździłem, ale jednak nie jest tak komfortowo jakbym chciał
-
Przekładka RS6 C5 - kilka pytań
Mam okazję ściągnąć sobie z Anglii RS6 C5 w przyzwoitym stanie za "dobrą kasę", w związku z tym mam kilka pytań... 1. Czy przekładka od zwykłej A6 C5 podejdzie? Wiem, że RS jest szerszy od A6, stąd pytanie jakie części z RS trzeba będzie nabyć (prócz lamp), a jakie podejdą z A6? 2. Czy w RS trzeba spawać ścianę grodziową? Wiem, że w A6 tego robić nie trzeba. 3. Ma ktoś warsztat, który mógłby polecić do przekładki takiego auta i który wystawi na usługę fakturę? Chętnie dowiem się też, jaki wyjdzie koszt robocizny. Będę wdzięczny za każdą pomocną informację.
-
1.8T czujnik położenia wału?
Jutro sprawdzę, bo aktualnie nie mam czym
-
1.8T czujnik położenia wału?
Który to będzie kanał?
-
1.8T czujnik położenia wału?
Czujnik położenia wału podmieniałem, prąd na niego idzie i nic... Paliwo idzie, pompa pracuje, na wtryski dochodzi. Jak pod vagiem pogrzebiesz, to nie idzie wejść do wtrysków, bo wyskakuje "zwarcie do plusa"- żadnego błędu nie ma.
-
1.8T czujnik położenia wału?
Witam. Auto jeździło, paliło, niestety po dwutygodniowym postoju przestało gadać... Tzn.: kręci, jakby chciało załapać, czasem nawet na sekundę-dwie załapie, ale zaraz gaśnie. Świece po wyjęciu całe mokre w benzynie (nie chłodziwie). 0 błędów na kompie... MOJE PYTANIE: czy gdyby był uszkodzony czujnik położenia wału, to byłyby błędy? [opis poniżej może coś da] - rozrząd nie przeskoczył- sprawdzone - NOWE: świece, filtr paliwa, filtr powietrza, czujnik położenia walka rozrządu - cewki dają iskrę - katalizator drożny - podmieniane były: przepustnica (z adaptacją) i przepływomierz
-
Wysyłka palety z kołami, czym najtaniej?
Za niestandardowy, to pikuś. Gorzej jak firma kurierska ma w regulaminie, że części samochodowych nie wożą, a zauważą... Można nieźle zapłacić...
-
Wysyłka palety z kołami, czym najtaniej?
Dziękuję
-
Wysyłka palety z kołami, czym najtaniej?
kilka palet euro ma znajomy, powiedział że może mi jedna odstąpić, także z tym nie ma problemu.
-
Wysyłka palety z kołami, czym najtaniej?
Witam. Mam felgi do wysłania, 4 sztuki 18" pobraniem. Są następujące opcje: 1. W 4 paczkach niestandardowych, to koszt ok. 130zł. 2. W pudełkach, ale znowu pudełka kosztują ok. 44zł/ 4 sztuki, a wysyłka ok. 76zł = 120zł łącznie 3. Paletą, od 160zł wzwyż, ale za to znajomy mówi, że paletą koła dojdą całe, bez uszkodzeń, z paczką nie wiadomo... Poleci ktoś jakąś firmę, którą nadam paletę taniej?
-
1.8T nie odpala/ zalewa go?
Kat na miejscu, wszystko drożne...
-
1.8T nie odpala/ zalewa go?
Silnik 1.8T nie odpala, ewentualnie po wyczyszczeniu zalanych świec. Co to może być? Co udało mi się sprawdzić: - 0 błędów pod kompem (ZERO, sprawdzone na kablu "za dwie dychy z aledrogo" i na interfejsie Viakena) - cewki i świece dają prąd, że "zabiło by konia" - paliwo wtryski podają, napięcie na wtryskach jest - przepustnica wyjęta, wyczyszczona, zaadaptowana, sprawna - pompa paliwa działa prawidłowo - filtr paliwa i powietrza wymienione - przekaźniki i bezpieczniki sprawdzone - podciśnienia i dolot OK - rozrząd na miejscu... Zalewa świece, po ich wyczyszczeniu odpali i pod obciążeniem pracuje, ale po kilkunastu sekundach gaśnie i świece spowrotem zalane...
-
Ciężko pali, ciężko wkręca się, gaśnie- co to jest?
Aktualizacja: dziś wymieniłem filtr paliwa, bo był slaby przepływ- nic to nie dało.
-
Ciężko pali, ciężko wkręca się, gaśnie- co to jest?
Silnik 1.8T 150KM - pali bardzo ciężko - jak już odpali, to ciężko wchodzi na obroty, ale jak już wejdzie powyżej 3000, to chodzi idealnie - 0 błędów na komputerze - świece w porządku - nowy czujnik położenia wałka rozrządu - pompa paliwa działa, nie wyje, itp.. Jedyne co mnie niepokoi, to że pod komputerem wyskakuje po dogłębnym sprawdzeniu na wszystkich wtryskach "Zwarcie do masy" Co to może być?
-
POMOCY Czujnik położenia wałka AVJ jak podpiąć?
Dziękuję, po południu spojrzę przy aucie.
-
POMOCY Czujnik położenia wałka AVJ jak podpiąć?
Zdjęcie jak połączone są kable przy samej kostce bardzo pomogło by nam to podpiąć.
-
POMOCY Czujnik położenia wałka AVJ jak podpiąć?
Witam. Mamy z kuzynem nietypowy problem w jego A4 B6 z AVJ pod maską, a mianowicie... Silnik pali, ale ciężko + nierówno pracuje i gaśnie. Mechanik obwiniał czujnik położenia wałka i go wymienił na nowy Bosch, ale nic to nie dało. Rozrząd sprawdzony, jest OK. Dziś jak patrzyliśmy, to okazało się, że ktoś w przeszłości uciął kostkę od czujnika wałka i wsadził jakąś podobną na 3 ŻÓŁTE kable. Niestety połączenie było słabe i 2 z 3 kabli nie trzymają się. Czy ma ktoś jakiś schemat łączenia kostki z kablami? Objeździliśmy szroty w okolicy i nie znaleźliśmy podobnej kostki... Bylibyśmy wdzięczni za pomoc.