Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolcz2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolcz2

  1. Witam panowie ! Ma ktos numer do miska95 ? Potrzebuje sie z nim skontaktowac
  2. Export z Osiecznicy jest wiec najprawdopodobniej to byl on
  3. Swieta sa a Ty Rafal oczekujesz ze ktos sie pojawi ? Poczekaj po swietach jakis wiekszy spocik ogarniemy a nie jak my ostatnio z Krzyskiem we dwoch stalismy ... lepiej cos konkretnego zrobic
  4. Hesik uważajcie w Ilowej bo tamte drogi rozwalone są tak że sie jechać nie da... lepiej na żagań i świetoszów i na autostrade
  5. A nie dasz rady nic wykombinować żeby koło 7 wyjechać i na Wro polecieć do reszty ?
  6. Oo właśnie to mnie interesuje. O ktorej z wrocka i gdzie ?
  7. Noo mniej wiecej. Bardziej boleslawiec a co ?
  8. 70 styknie na bank ?
  9. Praktycznie to z okolic legnicy bolca i zgorzelca kazdy ktory jedzie to jedzie przez wro to i ja bede sie musial doczepic wy lecicie ta platna A4 ?
  10. Serio ? Tylko Tyle ? Wiem ze jeszcze jeden z Bolca jest ale cos zatracil sie kontakt z nim i nie wiem co zrobic ..
  11. To co pany. Kto leci w piatek i o ktorej ? Bo trzbe zaczac w koncu cos planowac
  12. a bedzie ktos kto jedzie na BT ?
  13. witam ! Bedzie dzis ktos pod tym mostem ?
  14. Bedzie co u was w sobote ?
  15. Tylko zobaczymymy czym.. czy audi czy xc.. ale to sie :P
  16. No jakby bylo pare osob to i ja bym sie zjawil bo akurat we wro bede
  17. Ilu was tam mniej wiecej bywa ?
  18. To czyli cos w sobote bedzie u was ? Bo ja prawdopodobnie bym podjechal sie zaznajomic ze starszyzna
  19. chodzi spot czy giełda ?
  20. Bolesławiec : Lukoil 2.03 LPG 4.15 PB95 Shell 2.12 LPG 4.19 PB95 Orlen 2.02 LPG 4.16 PB95
  21. Witam. Bedzie sie coś działo u was w sobote ?
  22. Moje progu zwalniajacego normalnie przejechac nie moze wiec ja bym tam nawet sie nie wdarl xD

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.