Treść opublikowana przez wolcz2
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Trzeba cos nowego ustalac tylko lepiej sie organizowac bo widze male problemy byly no ale trudno sie mowi. Nastepny spocik na pewno udany bedzie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no 19 byłaby spoko. znacie jakaś miejscówe ciekawa coby sie aparat nie kurzył ? w bolcu jest łądnie oswietlony wiadukt. wilczy las - tam jest parking pod krzyżem duuuzym
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to była mowa o Bolesławcu bardziej dzisiaj sie spotkać chyba ? tak to wynika z całej rozmowy no ale jak bedzie trzeba to i do LG sie skoczy. Tylko gdzie i która ?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja bede z kolega ze swoim A4
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Hmmm piatek wieczorkiem to meczyk leci i czeba kibicowac naszym mi pasuja oba terminy w sumie bo i tu i tu sie zdazy tylko fajnie by bylo jakby ktos jeszcze podjechal
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to może ta sobota ? wieczorkiem pod wiaduktem ? dobra sceneria pod fotki
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
ohohoh jak z bolca to i ja jestem wiec bym podjechał z miłą chęcia. Gdzieś dalej też bym pewnie skoczył
-
Lubin i okolice moze spocik ?
No mam nie daleko i jak termin bedzie ok to jak najbardziej i ja bym chętny byl
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Nie to ja o tym co mowisz slyszalem do Pająków jezdze ja. To jest zabobrze 95. Jak chcesz numer to wal prv ja ich polecam dobrze robia
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
W bolesławcu wiem że jest dobry mechanik bo sam u niego robie ale czy przy dsg coś robi to nie mam pojęcia. Warto zadzwonić i sie spytać
-
Radio Concert resetuje sie
Witam. Dzisiaj wyciągnąłem radio odpiąłem kostki żeby ogarnąć jak poprowadzić tam jeden potrzebny przewód ale o tym nie mówmy. Po podłączeniu kostek spowrotem radio zaczęło szwankować. Po każdym wyjęciu kluczyka radio się resetuję i od nowa trzeba za każdym razem wpisywać kod. Problem jest również ze zmieniarką. Gdy sie na radiu na nią przełącza to ona reaguje ale jakby sie zacina i nic nie działa... Nie wiem co jest przyczyną a kostki są podłączone jak było przedtem. Co może być nie tak ?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no to można coś myśleć , ustalać
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
fajnie by było sie spotkać ale trzeba troszku ludzi ogarnąć
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no właśnie fajnie by było poznać kogoś z ekipy żeby nawet mieć z kim na większy zlot pojechać
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no bardzo właśnie a chętny kto ?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
dzieje się tu coś ?
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
jest jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam was wszystkich! Jestem Dawid i niespełna dwa tygodnie temu stałem się właścicielem najlepszego samochodu jakim jest wiadomo Audi A4 Moj model to B5 z '99 roku z silnikiem 1.8 T. Jest mi miło ,że mogę wejść w szeregi tego klubu !
-
[B5 AFN] Czerwony avant
nie no panie nie pogadasz widziałem na żywo