Treść opublikowana przez wolcz2
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
CZESTNIK ZLOTU: nick: wolcz2 OSOBA TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Natalia
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
My również dziękujemy za miłą atmosferę i super zabawę. Organizatorzy wysoko postawili poprzeczkę więc z niecierpliwością czekam na kolejny zlot. Przez całe trzy dni nie dało się nudzić, wszystkie konkursy i imprezy umiliły cały ten weekend spędzony w bardzo miłym towarzystwie i cudownym klimacie jaki dawał hotel Stasinda, a jazda B9 była tylko wisienką na torcie ! Sponsorzy nie zawiedli organizując super nagrody. Do zobaczenia za rok
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Z tym ze to nie Audi ???
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Jest jakis magik ktory otworzy zatrzasniete auto ?
-
Mercedes 124 coupe
No to co bylo na poczatku a jest teraz to po prostu cud. Teraz auto warte 3 o ile nie 4 razy tyle ile dales
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
jedzie ktos moze przeddzien zlotu tj czwartek juz na bukowine ? Wroclaw- Bukowina ?
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
UCZESTNIK ZLOTU:nick: wolcz2OSOBA TOWARZYSZĄCA:imię/nick: Tusiek Zawartość dodana 26 minutes later Przelew juz poszedl
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Widziana srebrna b6 sedan na ramkach klubowych na rej DLB na A4 w kierunku wro w niedziele 30.08 ok 15. Czyja to ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Niedziela powiadacie.. moze i ja sie zjawie
-
Spoty wrocławskie
Sledze pytam o doczekac sie odp nie moge ogolnie mam do was ponad 140 km ale potrzebuje kogos ogarnietego bo pare pytan mam no i poznac kilku tez by milo bylo
-
Spoty wrocławskie
Bedzie ktos w niedziele u was ? Bedzie ktos w niedziele u was ?
-
Spoty wrocławskie
pany bedzie u was coś w niedziele ? potrzebowałbym kogoś z vagiem bo niepokoją mnie pewne rzeczy w aucie i chciałbym żeby ktoś chociaż zajrzał i potrzebuje paru porad
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ogolnie m3chanika pojazdowa w bolcu na zabobrzu u pajakow. Robia wszystko w miare tanio ale dobrze
-
[b5 '98] zielonka
ile płaciłeś za przyciemnienie ? spoko furka faktycznie na żywo prezentuje się zacnie
-
Ile pali Wam gazu?
Dokladnie. Ja za swoja instalacje 2300 zaplacilem i dawno sie zwrocilo nawet roku nie trwalo. Wczesniej tankujac za 100 zl robilem 250km max teraz za niecale 80 zl robie 350 ... roznica jest spora i gaz w aucie to bardzo oplacalny interes. (Silnik 1.8T)
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Wiela za to cacko ? Musialbym z ojcem pogadac bo on wiekszego kombi szuka jak bmw 3..
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Dzis zgorzelec kolo PLAZY czerwona a4 b5 na czarnej feli z ramkami. Rej DGR. Czyje to ?
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ja tez bardzo za jestem mysle ze jeszcze ze dwoch z moich okoloc tez by bylo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy Dolny Śląsk !
-
szukam lakiernika dobrego!
musi być legnica czy ktoś spoza też ? Bo mam fachowca który za malowanie przodu i spawanie lampy ze spasowaniami i wymiana nadkola i malowaniem z lakierm itd wział 1300 zł a jest idealnie pomalowane. ( BMW E91 2011 )
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
2h ??!
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
A dasz rade do jg podbić bo ja pod KFC
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Pani a coś szybciej ?? Jestem w jg i chętnie bym się spotkal
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Leci kto z tad na Rothenburg ?
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Bedziem kombinowac cos na pewno