Treść opublikowana przez kmr91
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Seria 204 i wyszlo praktycznie to samo 205 dokladnie.. jest roznica.. z lublina jak wracalem to pod te goreczki ciagnal elegancko.. Chcieli mi na 295 zrobic ale wtrysk jeden mi pokazuje znowu.. dlatego tak zrobili delikatnie..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mam tylko ten papier i drugi przed robieniem programu..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
photo uploading websites Takie tam dodanie troszke mocy..)
-
mały czarny szatan
Fajne autko..) jaka roznica 230 a 300 koni?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tez widzialem ta s4 zolte i tez tam...) pewnie stoi silnik padniety hehe
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
how to screenshot on windows 7 Stoi w borowinie sitanieckiej.. gosc ponkc ciagle nia jezdzi za granice.. wiec dlatego nie widac jej po zamosciu... A teraz tam tylko stoi i jej felgi rdzewieja.. gosc pewnie cos ma blacharskiego robic.. image hosting over 10mb
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Pokazalbym wam audi s6 czarne LZ 47 na 20 calowych felgach ale nie wiem jak zdzdjecie wrzucic z tel..kojarzycie Ta s6?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tzn. Jakie? znalazlem na olx za 60 zl.. ale gdzies z polski.. to by dopieto byla na poniedzialek paczka. A mi na juz trzeba.. bo we wtorek do lublina na podwyzszenie mocy..)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mialem drobna stluczke grill i zderzak pekniety.. jutro do jacni jade wiem ze gosc ma ale ciekawe po ile..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ma ktos moze grill przedni do b7??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
W radomsku brat mowil ze rope tankuje po 4 zl tylko ze na jakiejs stacji typu cerfur..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
W kinie caly parknig za***any..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wyscigi po parkingu..;p
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
I chyba ja bede 1 raz..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Golfy i tym podobne beda zawsze i wszedzie.. wiem bo sam na recznym w golfie 4 smigalem.. ale Nudzilo mi sie dlatego wybralem na 4 naped..)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
I ja tez smigam..;)ostatnio na Twierdzy 2 avanty razem ze mna jeden czarny drugi srebrny ale nie wiem czyje to..)
-
wymiana koła pasowego (3.0 Tdi)
Witam jak w temacie co ile trzeba wymienic kolo pasowe i jak macie zdjecie jak moze wygladac takie kolo pasowe orginalne... odpalajac samochod takie kolo mi wlasnie wypadlo, bylo juz zjechana doszczetnie.. i wydaje mi sie ze nie bylo ono wymieniane od poczatku. Ale nie jestem pewien czy by dalo rade wytrzymac 210tys km...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To gdzie polecasz?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A to wlasnie widzialem ne necie... ale dobrze usuwa??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Noo tez sie zastanawiam czy przyjechac swoim starym..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie chce mi sie juz tego zalatwiac.. w poniedzialek bede rejestrowal i ubezpieczal.. to jak z tym dpefem?? Ty chudineze nie wiesz gdzie moga go usunac?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Da rade na niemieckich zjazdowkach dokupic jeszcze ubezpieczenie? Podlokietnik juz nie aktualny jak cos juz kupilem na allegro.. koledzy mam do was pytanie czy gdzies w zamosciu lub okolicach wytna mi ten filtr DPF??? Jak wiecie to dajcie tu znacz gory dzieki..!!
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Ze mi leja wtryski czy jemu?
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
12.5 litra.. po miescie.. zrobilem 100km i go dotankowalem do korka wyszlo 12,5 a pokazywalo jakies 11,2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Przeglad mam a ubezpieczenie mialem tylko na zjazdowkach do soboty..