Treść opublikowana przez kmr91
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Witam chłopaki. Nie wiem czy jeszcze mogę się tutaj udzielać. Bo przestałem być posiadaczem Audi. Przesiadlem się na golfika 5 GTI już troszkę miałem dość Audi po tych wszystkich przejściach.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Na vagu wtryskow się nie sprawdzi.. ja sprawdzałem może z 10 razy i mi pokazywało że leje tylko jeden wtrysk. A problem miałem że sukaniem przy odpalaniu. Wkoncu wysłałem wtryski do bosha na stół probierczy i 3 były już padnięte. Więc jeśli ktoś myśli że z vaga odczyta parametry właśnie to jest w dużym błędzie..
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ja za swoje dałem 1150 sztuka z 2 letnia gwarancja. Ale czasem mi zakopci na bialo czasem coś czuć wibracje na biegu jałowym na zimnym. Wrócę do pl usuwam dpf i mam nadzieję że wszystko to wina dpfu a nie wtryskow.
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
tam ponoć jeszcze gorzej ba u mnie śmierdzi spalinami jak tak miastowo zamulam.,teraz grzecznie i powolutku, w sumie ja się zaczynam zastanawiać nad kupnem czegoś nowszego i małego ~1,4 więcej w kraju qrwy i złodzieja nie potrzebne.Mam to samo po paru dniach jezdzenia w korkach itp. Smierdzi spalinami dymi na bialo. Czeka mnie 1500km autostrada do go troche przeczyszcze mam nadzieje.. a moze to jest wina filtra dpf ze smierdzi i dymi spalinami??
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Ile mają cm?
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
A jak ktos ma kata i dpf?? Ja zamierzam wywalic kata i dpf i caly wydech z kwasowki.No raczej taka opcja nie występowała, w 2006 dpf zastąpił katalizator...Ja nie wiem gdzie najlepiej zostawic samochod.. jak u mnie mowia w zamosci ze mam dpf i katalizator.. :/ jedni mowia ze od strony silnika dpf i potem mniej więcej na srodku katalizator.. juz sam nie wiem kazdy co innego mowi i pisze.. :/
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
A jak ktos ma kata i dpf?? Ja zamierzam wywalic kata i dpf i caly wydech z kwasowki.
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Masz caly zalozony czy tylko koncowe??
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jest jakas roznica w dzwieku bez kata i dpf?
-
A4 b7 s-line avant 19"
Mam podobna felge 19.. i chyba zmienie na taki sam kolor tzn wypoleruje je..
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
free image upload Wie ktos czy to jest orginalny napinacz?? Jest na nim wybity numer. I logo audi. Zastanawiam sie nad wymiana napinaczy bo zostal mi przecież stary silnik ze sprawnym rozrzadem.. ?? Pomoze ktos?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No wlasnie przeczytalem.. to juz nie wiem na co tu by mozna zmienic. W audi silnik padl w tym golfie silnin skrzynia padla.. to co tu mozna kupic.. :/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie mam pojecia.. codziennie cos innego mi wpada w oko.. golf 6 gti mi wpadl w oko..
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Nie radze wymieniac na sztuki.. przerabialem juz to.. tylko nowe komolet niestety.. po drugie nie sugeruj sie korekcjami na kompie. Tylko wymij je i sprawdz na stole probierczym. Na kompie to sobie mozesz najwyzej kontrolki wylaczyc...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Chyba tak ale niestety bede zmuszony sprzedac..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja niestety za granica dopiero listopad powrot..
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Ja wam.opisze wszystko w.skrocie z moim BKN. Zaczne od tego ze mial przejechane cos kolo 215 tys. Zrobilem program na 280km niby wszystko ladnie pieknie po niecalym miesiacu padlo sprzeglo. Spoko wymienilem jezdzil dalej. Czekala mnie podroz do Wloch autko zajechalo bez problemu 1500km. Juz na miejscu po jakis 2 tygodniach na ekspresowce przy jakis 190 km/h autko zgaslo jak sie okazalo 3 tloki wypalone. Myslalem ze wygram sprawe w PZMocie jednak panowie stwierdzili ze samochod oposcil o wlasnych silach zaklad w ktorym podwyzszalem moc wiec nie uznali mi zadnego odszkodowania. Wiec? Silnim nadawal sie do wyrzucenia zamowilem nowy silnim w sensie 170tys km z niemiec koszto z wymiana osprzetu itp cos ponad 8 tys. Oleje itp. Powod spalonych tlokow ? Wtryskiwacze. Wiec co? Zakup kompletu wteyskiwaczy ponad 6500tys. Auto dokladnie po roku od tych wszystkich zdarzen jak narazie silnik jezdzi, rozrzadu na zimnym nigdy nie slyszalem. Czasem tylko na goracym slychac jakies tyrkanie ale juz sie chyba tym nie przejmuje. I chyba bede zmuszony sprzedac auto. Bo od roku boje sie juz wcisnac pedal gazu zeby sie cos nie spierdolilo. Dlatego chce sobie kupic jakas zyletke i troche sie pocieszyc. A nie ciagle jezdzic z rozwaga i strachem. Takze moze sa jacys chetni??
-
Audi A4 Avant Quattro Tiptronic 3.0 TDI 171 kW (233 km ) Busines Version 2007/11
Jeśli chcesz już zwiększyć moc to przed tym lepiej sprawdz wszystkie wtryskiwacze w jakim są stanie. I w jakim stanie masz tłoki. . (Czy nie są podpalone) bo jeśli tak to zwiększoNe ciśnienie i większą dawka paliwa lub zużyte wtryskiwacze rozpieprza ci tylko cały silnik tak jak mi.. zrobiłem na 280 km i na autostradzie 3 tłoki się wypalily
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie będę miał do sprzedania moje audi a4 b7 3.0 TDI quattro jeśli ktoś zainteresowany priv Czas chyba się przesiąść na b8- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
. Priv- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Juz wczoraj odpaliłem i powiem ci i wam omijajcie z daleka parkingi z kraweznikami ...Ja już właśnie szukam nowego zderzaka do swojej b7 bo ostatnio po 2h latania wkoncu się już tak wyslizgal parking że na krawężniku skończyłem. .. i po zderzaku.. A właśnie ma ktoś zderzak do b7 przedni ?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak to było koło wypożyczalni elektronarzędzi to byłem ja hehe ale swoją audiczką chyba nie jechałeś bo nie poznałem.No to tam było. . a ja jechałem niezawodnym golfem 2 tam do mechanika bo tlumik w audi sobie zmieniałem. .- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Który to tam dzisiaj stał na granicznej i mi wjazd zablokował?? . Hehe ) tak przy okazji panowie bardzo pilne trzeba mi gumę gorna pod sprezyne od amortyzatora. Myślę że zaudi b6 podejdzie do b7.. Bardzo pilne pisać! !)- [RS4 B7] by y0p5
Z tego co widzę ludzie tylko piszą i oceniają negatywnie.. ze dokladka itp.. moim zdaniem to wszystko z zazdrości. . najważniejsze że tobie się ten samochód podoba.. A i tak 90% przechodniów będzie się gapilo na autko bo robi wrażenie. . Mi ogólnie taki pakiet się podoba:) i powodzenia w dalszych wizjach:) - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post