Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kmr91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kmr91

  1. Nie widzialem że to już dzisiaj 2 niedziela. .:/
  2. No autko fajne właściciel dbał i doinwestowane...
  3. http://olx.pl/i2/oferta/golf-v-gti-280ps-CID5-IDcn4Yw.html#:579f56a487 Polecam jeśli ktoś zainteresowany autko z pewnego źródła. . Warte ceny:)
  4. Ja chyba wcale.. aż śnieg spadnie taki minimum na 2 tygodnie. .
  5. Będę na początku listopada w Zamościu wracam 3..
  6. Szukałem szukałem i nie mogę znaleźć. .:/ Chyba jakaś podróbka. .;p
  7. Nie wiem dokładnie co mi wsadził narazie ponad miesiąc jeżdżę i niby wszystko gra choć nie w 100%
  8. Dzięki jak będę miał chwilę to sprawdzę. . Mam nadzieję że znajdę...
  9. Jak mogę sprawdzić czy wsadził mi silnik o oznaczeniu BKN znajdę gdzieś jakiś kod na silniku??
  10. Temat czesciowo rozwiazany ale ogolnie nie polecamMi gościu od 2 tygodniu rozbiera silnik który wymieniłem. . Trzeba mi tylko zrobić diagnozę i papierek na którym będzie napisane co dokładnie się zepsuło. . I już 2 tydzień czekam... ehhh szkoda słów na goscia
  11. kmr91 odpowiedział(a) na kmr91 temat w 3.0TDI
    Ja z golfa 1.9 do Alfy 2.4 się przesiadLem. . I zachciało mi się silnika 3.0..
  12. Ja mam podobna sytuacje.. tylko mi klekocze i drgania sa jakies 3 4 sekundy na 60 stopniach silnika i po 3 sekundach niby wszystko wraca do normy..
  13. kmr91 odpowiedział(a) na kmr91 temat w 3.0TDI
    Ja juz mam drugi silnik.. w pierwszym 3.0 TDI 204km wyoalily sie 3 tloki.. 0 kompresji.. silnik wymieniony ale nadal jakies problemy.. przy skrecaniu tak jakos dziwnie dziala to wspomaganie czasem sie blokuje.. i jakies dziwne drgania jak jade 30 k/h i puszcze gaz to tak telepie silnikiem na 5 sekund i drgania na cala bude sie przenosza..:/
  14. lampy kosa sam takie mam, i tez mam inne audi niz te wszystkie ala "sliny"
  15. o s4.. ogolnie jakies tlumiki gdzie sa dostepne? W serwisie kupisz Duzo mi to nie mowi.. chodzilo mi o kontrety..)
  16. Jak sprawa z tłumikami?? Znacie albo wiecie gdzie moge kupic takie koncowki tlumikow ?
  17. Gdzie te koncowki mozna kupic?? Ultera 90mm??
  18. czemu tak twierdzisz?? Bo mam zamowiony drugi silnik.. bo wkoncu musze zrobic ten samochod.. ale teraz juz sam nie wiem skoro tak piszesz??
  19. dzieki naprawde mi pomogles..) url immagine fajne fele i heble z lamborgihni
  20. Trzeba mi numer do goscia z Jacni co handluje czesciami z audi.. ma ktos?
  21. kmr91 odpowiedział(a) na Audi801z temat w 3.0TDI
    czlowieku nic nie kopcil odkad go mialem nigdy nie kopcil.. moze dlatego ze byl dpf.. nie wiem sam ale na czarno mi nie kopcil nigdy..
  22. kmr91 odpowiedział(a) na Audi801z temat w 3.0TDI
    Samochod dalem do diagnozy stwierdzili ze silnik jest sprawny tylko jeden wtrysk leje.. z tego co sie okazalo to laly 3 wtryski i 3 byly na padnieciu i tego nie sprawdzili powoedzieli ze tylko jeden wtrysk na padnieciu i bezpieczna moca ktora mogli zrobic na tym "1"lejacym wtrysku to wlasnie te 280km..
  23. kmr91 odpowiedział(a) na Audi801z temat w 3.0TDI
    image hosting macie tutaj dowod.. sytuacja tego typu ze goscie ktorzy mi zrobili program twierdza ze to wina nowych wteyskow.. w tym tygodniu wysylam te nowe wtryski do bosha zeby mi sprawdzili ich stan.. jak sie okaze ze wtryski sa dobre to znowu zglosze sie do tych tunerow ze wtryski sa dobre i zzobaczymy co na to powiedza.. skoro jak piszecie ze tloki byly wczesniej podtopione to chyba mogli mi to jakos sprawdzic przed zrobieniem czipa.. jak bym o tym wiedzial to bym nawet nie robil programu..
  24. kmr91 odpowiedział(a) na Audi801z temat w 3.0TDI
    Tak byl program na starych wtryskach seria 204km po programie 280 powiedzieli mi ze do 300 mogli by podkrecic ale niby mi lal jeden wtrysk.. wiec zrobili na 280.. po jakims niecalym miesiacu wymienilem komplet wtryskiwaczy i pojezdzilem niecale 2 tys km i w 3 tlokach dziura..:/ gdzie teraz szukac winowajcy?? podasz mi jakiegos linka skoro piszesz ze sporo takich przypadkow na polskich forach?? Boze sie cos dowiem cennego;) z gory dzieki..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.