Treść opublikowana przez kmr91
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie widzialem że to już dzisiaj 2 niedziela. .:/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No autko fajne właściciel dbał i doinwestowane...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
http://olx.pl/i2/oferta/golf-v-gti-280ps-CID5-IDcn4Yw.html#:579f56a487 Polecam jeśli ktoś zainteresowany autko z pewnego źródła. . Warte ceny:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja chyba wcale.. aż śnieg spadnie taki minimum na 2 tygodnie. .
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Będę na początku listopada w Zamościu wracam 3..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Szukałem szukałem i nie mogę znaleźć. .:/ Chyba jakaś podróbka. .;p
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie wiem dokładnie co mi wsadził narazie ponad miesiąc jeżdżę i niby wszystko gra choć nie w 100%
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dzięki jak będę miał chwilę to sprawdzę. . Mam nadzieję że znajdę...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak mogę sprawdzić czy wsadził mi silnik o oznaczeniu BKN znajdę gdzieś jakiś kod na silniku??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Temat czesciowo rozwiazany ale ogolnie nie polecamMi gościu od 2 tygodniu rozbiera silnik który wymieniłem. . Trzeba mi tylko zrobić diagnozę i papierek na którym będzie napisane co dokładnie się zepsuło. . I już 2 tydzień czekam... ehhh szkoda słów na goscia
-
wymiana koła pasowego (3.0 Tdi)
Ja z golfa 1.9 do Alfy 2.4 się przesiadLem. . I zachciało mi się silnika 3.0..
-
Po rozgrzaniu klekocze jak stary dostawczak
Ja mam podobna sytuacje.. tylko mi klekocze i drgania sa jakies 3 4 sekundy na 60 stopniach silnika i po 3 sekundach niby wszystko wraca do normy..
-
wymiana koła pasowego (3.0 Tdi)
Ja juz mam drugi silnik.. w pierwszym 3.0 TDI 204km wyoalily sie 3 tloki.. 0 kompresji.. silnik wymieniony ale nadal jakies problemy.. przy skrecaniu tak jakos dziwnie dziala to wspomaganie czasem sie blokuje.. i jakies dziwne drgania jak jade 30 k/h i puszcze gaz to tak telepie silnikiem na 5 sekund i drgania na cala bude sie przenosza..:/
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
lampy kosa sam takie mam, i tez mam inne audi niz te wszystkie ala "sliny"
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
o s4.. ogolnie jakies tlumiki gdzie sa dostepne? W serwisie kupisz Duzo mi to nie mowi.. chodzilo mi o kontrety..)
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
o s4.. ogolnie jakies tlumiki gdzie sa dostepne?
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jak sprawa z tłumikami?? Znacie albo wiecie gdzie moge kupic takie koncowki tlumikow ?
-
uklad wydechowy z S4 4.2 do 3.0 TDI
Gdzie te koncowki mozna kupic?? Ultera 90mm??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czemu tak twierdzisz?? Bo mam zamowiony drugi silnik.. bo wkoncu musze zrobic ten samochod.. ale teraz juz sam nie wiem skoro tak piszesz??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzieki naprawde mi pomogles..) url immagine fajne fele i heble z lamborgihni
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Trzeba mi numer do goscia z Jacni co handluje czesciami z audi.. ma ktos?
-
Dziura w tłoku ... co robić?
czlowieku nic nie kopcil odkad go mialem nigdy nie kopcil.. moze dlatego ze byl dpf.. nie wiem sam ale na czarno mi nie kopcil nigdy..
-
Dziura w tłoku ... co robić?
Samochod dalem do diagnozy stwierdzili ze silnik jest sprawny tylko jeden wtrysk leje.. z tego co sie okazalo to laly 3 wtryski i 3 byly na padnieciu i tego nie sprawdzili powoedzieli ze tylko jeden wtrysk na padnieciu i bezpieczna moca ktora mogli zrobic na tym "1"lejacym wtrysku to wlasnie te 280km..
-
Dziura w tłoku ... co robić?
image hosting macie tutaj dowod.. sytuacja tego typu ze goscie ktorzy mi zrobili program twierdza ze to wina nowych wteyskow.. w tym tygodniu wysylam te nowe wtryski do bosha zeby mi sprawdzili ich stan.. jak sie okaze ze wtryski sa dobre to znowu zglosze sie do tych tunerow ze wtryski sa dobre i zzobaczymy co na to powiedza.. skoro jak piszecie ze tloki byly wczesniej podtopione to chyba mogli mi to jakos sprawdzic przed zrobieniem czipa.. jak bym o tym wiedzial to bym nawet nie robil programu..
-
Dziura w tłoku ... co robić?
Tak byl program na starych wtryskach seria 204km po programie 280 powiedzieli mi ze do 300 mogli by podkrecic ale niby mi lal jeden wtrysk.. wiec zrobili na 280.. po jakims niecalym miesiacu wymienilem komplet wtryskiwaczy i pojezdzilem niecale 2 tys km i w 3 tlokach dziura..:/ gdzie teraz szukac winowajcy?? podasz mi jakiegos linka skoro piszesz ze sporo takich przypadkow na polskich forach?? Boze sie cos dowiem cennego;) z gory dzieki..