Treść opublikowana przez kmr91
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ciężko będzie im to udowodnić. Na pewno tuner przez zrobieniem programu powinien sprawdzić stan sinika na serii, zrobić logi i poddać je analizie. Nie zawsze też komp pokaże że wtryski leją a pewnie to było powodem wypalonych tłoków. U mnie we wcześniejszym samochodzie też lał jeden wtrysk a wcale nie było tego czuć ani tym bardziej widać na kompie. Korekcje, BIP'y - wszystko było względnie ok az pewnego razu przy pełnym bucie wypaliło mi dziurę w tłoku i trzeba było wzywać lawetę. Silnik do wymiany. bede probowal wszystkiego nie odpuszcze skurwielom znajde winnego.. teraz wysylam wtryski te nowe do bosha i zobaczymy czy te nowe wtryski sie zjebaly po tysiacu km.. jesli wtryski beda dobre to do goscia ktory mi je zakladal... pamietam jak mi je zalozyl pytam sie go czy mi je zaadoptowal powiedzial ze sie nie adoptuje wtryskiwaczy zebym dawal w piz*e do odcinki i sie same maja zaadoptowac.. wiec moze to i jego wina bedzie.. tunerzy z lublina twierdza ze to wina wtryskiwaczy.. dlatego wysylam nowe wtryski do bosha..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wkoncu po 2 miesiacach dowiedzialem sie co mi padlo w silniku w mojej b7.. jednak to nie rozrzad tylko 3 tloki wypalone..:/ wymiana wtryskiwaczy na nowe nic nie pomogla juz chyba bylo za pozno.. zrobilem jakies 2 tys km i tloki calkiem wypalilo.. Nie wie ktos czy ci tunerzy co mi robili moc czy mozna zgonic jakos na nich wine ze mi nie sprawdzili dokladnie stanu silnika przed podwyzszeniem mocy??
-
Dziura w tłoku ... co robić?
U mnie 3 tloki wypalone zero kompresji na 3 tlokach... mialem padniete 3 wtryski i 3 na padnieciu wymienilem komplet 6 wtryskiwaczy zrobilem jakies 3 tys km i silnik padl... pewnie juz tloki byly podpalone i juz bylo zapozno jak zmienilem wtryski... tak to jest jak polscy mechanicy sie gowno znaja.. wsadzili nowe wtryski i jedz pan dalej...:/
-
3.0TDI Problem z kontrolką od oleju
jeszcze nie wiadomo auto aktualnie w serwisie..
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
U mnie jest sprawa typu silnik BKN 204 zrobiony na 280km wymieniony komplet wtryskiwaczy silnik ladnie chodzil nigdy przy rozruchu nie bylo slychac ani grzechotek itp itd.. nagle przy 180km/h kontrolka od oleju czerowna oil pressure silnik gasnie i teraz przy probie odpalenie telepie calym silnikiem lecz ten nie odpala.. obecnie auto w serwisie na diagnozie.. mial tak ktos z was ??
-
3.0TDI Problem z kontrolką od oleju
No byl napis sensor.. zaprowadzilem do mechanika to nic powaznego nie bylo.. cos tam zrobili cos z elekrtyka bylo.. ale niestety 2 dni temu przy 180km/h zapalila sie nagle czerwona kontrolka od oleju "oil pressure" po 5,10 sekundach auto zgaslo.. i juz nie odpala.. buja sie caly silnik podczas rozruchu.. jestem za granica i teraz szukam jakiegos mechanika zeby chociaz znalazl usterke.. i wtedy sie bede martwic dalej.. szukalem na forach ale nikt chyba nie mial takiego czegos..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie wiem i chyba nie chce wiedziec.. zgasl i nie odpala.. przed zgasnieciem kontrolka od cisnienia oleju wyskoczyla.. teraz przy probie rozruchu telepie calym silnikiem.. i nie odpala.. tyle ze kreci..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
image share I sie rozkraczylo... :( chyba czas zmienic marke..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w hotelu pracuje.. parc hotel gritti..;p zapraszam na wakacje jak by ktos zainteresowany byl..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
free image host ja juz na włoskiej ziemi.. dopiero w listopadzie zawitam na spota.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak sie tam cenia?? Dzisiaj jezdzilem troche to 400zl.max a minimalna 250 plus koszta samego sprzegla...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Gdzie w zamosciu okolicach wymienia mi sprzeglo w 3.0??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Shell v-power!! I jest moc...)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kompa wescie bo sensor mi wyskoczyl od oleju... ???
-
3.0TDI Problem z kontrolką od oleju
mam to samo dzisiaj komplet wtryskow wymienilem przejechalem 30km i nagle kontrolka sie zapalila po ponownym uruchomieniu silnika... myslalem ze wszystkie problemy sie skacza po wymienie wtryskow na nowki... a sie zaczely nowe..:/ albo moze cos po wymienie mi przypadkowo odlaczyli mam na mysli mechanicy... gdzie sie taki czujnik znajduje wie ktos??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Teraz wypada 8 marca??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja tez juz na letnich.. i tez u mechanika wtryski do sprawdzenia wyslalem bo juz ciezej odpalal.. image hosting no sign up
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie gdzie mozna kupic jakies fajne koncowki.tlumikow za rozsadna cene do b7 3.0??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ochroniarz z eklerka mowil ze nawet jak by cos bylo na kamerce to i tak nic by nie bylo widac bo kamerki maja lipne.. wiec czekam moze sie sam zglosi sprawca... hehe
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Pech to pech... Chyba jakis wysoki samochod bialy... bo jeszcze lakier zostal... ale gdzie teraz szukac goscia..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
free image hosting Dzisiaj po eklerkiem ktos mi przerysowal...( kamer akurat nie ma tam gdzie parkowalem a z tego co wiem sa jakies 2 kamery ale nic by i tak nie bylo na nich widac.. ahhh; (
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
u goscia w Jacni sprawdzales??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
B7 nie szukasz manual 3.0 disel??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Polecam pit stop.. na starowiejskiej.. robilem tam pare elektrycznych rzeczy..
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To dzisiaj byla druga niedziela??; (( niestety bede musial czekac miesiac do nastepnego spota..:/