-
3.0TDI Problem z kontrolką od oleju
Pan mechanik po podłączeniu auta pod komputer, stwierdził że "komputer nie widzi problemu z czujnikiem oleju, ale jest jakiś błąd cylindra trzeciego" pytam się gościa jaki jest to błąd, na co pan "mechanik" odpowiada, że nie wie, i muszę zostawić auto żeby pomierzyli ciśnienia olejów na każdym z cylindrów. Za usługę nie zapłaciłem nic i mam nadzieje że do tego warsztatu już nie trafię. Czyli nadal muszę szukać mechanika albo wytrzymać jeszcze jakieś 2 tysiące kilometrów i zrobić auto już w Polsce. Cholera wie co robić..
-
3.0TDI Problem z kontrolką od oleju
Umówiłem się dopiero na piątek, tak więc napiszę co dokładnie jest padnięte.
-
Podłokietnik tył
Witam,mam problem z zamknięciem uchwytów pod kubki w tylnym podłokietniku, brakuje około centymetra żeby się zatrzasnął. Wydaje mi się, że coś tam wpadło gdy sprzątałem auto(ach te dzieciaki). Jest jakiś sposób żeby to rozebrać i nic nie uszkodzić?
-
Spoty Holandia i okolice
Panowie szukam mądrego magika-mechanika w okolicach Hoorn'u?
-
3.0TDI Problem z kontrolką od oleju
To po kiego czorta dają takie głupoty instrukcji obsługi? Hvala! Teraz mogę spać spokojnie.
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Trasa Polka - Holandia (1000km) średnia prędkość 130-160 spalanie wyszło 7.8l a tak to około 9, w mieście 12 albo lepiej..
-
3.0TDI Problem z kontrolką od oleju
Gdyby był uszkodzony czujnik oleju nie powinien wyskoczyć komunikat "oliwierka" z napisem sensor?
-
3.0TDI Problem z kontrolką od oleju
Witam. Postaram się krótko opisać mój problem. Zaczęła się świecić kontrolka od poziomu oleju na kolor żółty z napisem mini. Kontrolkę rozumiem ale po co się świeci to już nie . Stan poziomu oleju na zimny silniku (po nocy) wskazuje na 3/4 stanu. Po zagrzaniu silnika do 90' a następnie po wyłączeniu i sprawdzeniu ponownie stanu poziomu oleju (po 10 minutach) stan oleju jest mniej więcej w połowie. Kontrolka zaczyna się świecić po przejechaniu około 30km. Gdy wyciągnę bagnet sprawdzę olej kontrolka się nie świeci, przejadę znowu około 30km i kontrolka ponownie się zapala. Co może być przyczyną awarii? Czy mogę tak jeździć przez około 2tysiące kilometrów czy szukać mechanika? P.S. Przebieg auta 265tysięcy olej w silniku Castrol 5W30.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zacnych forumowiczów - Nowicjusz - wątek powitalny
stiepan88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Konto
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.