Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

basso66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez basso66

  1. Ponowię pytanie które w tym dziale już zadano jednak bez odp. : po czym poznać padający dwumas w multitronicu? U mnie po uruchomieniu zimnego silnika słychać dość głośne klekotanie (nie do końca metaliczne...) i w trakcie pierwszych km drganie kabiny. Po rozgrzaniu silnika i przejechaniu kilkudziesięciu km objaw znika. W trasie nawet po kilkunastominutowym postoju i pewnym ochłodzeniu silnika - po uruchomieniu silnika też wszystko pracuje fajnie. Rano niestety wstyd mi odpalać auto, niby audi a tak niefajnie hałasuje Dodam że mechanik kwalifikuje do wymiany koło dwumasowe.
  2. Mam bagnet pomiarowy lecz w menu CAR nie pojawia się funkcja OIL. Czy jest możliwe że w ogóle nie ma elektronicznego pomiaru poziomu oleju? Mam spolszczone menu a czytałem gdzieś że po takiej 'operacji' komputer czasem gubi jakieś funkcje. Dodatkowo - zrobiłem po wymianie ok 2300 km i po bagnecie wychodzi mi że nie wziął ani grama oleju. Czy to możliwe?
  3. basso66 odpowiedział(a) na DWR temat w Audi A4 B8
    A mnie przydarzył się zong polegający na awarii klapki popielniczki. Schowała się i zakleszczyła jakoś i za nic nie chce wyjść. Jak dobrać się do tego? Jak np. wymienić całą popielniczkę bez robierania połowy wnętrza? Niestety mam przeczucie że pomimo stosunkowo niewielkiej ceny kompletnej, używanej popielniczki sama czynność wymiany nie do zrobienia dla laika... Jeszcze jedna sprawa mnie męczy: nie posiadam oświetlenia schowka. Jak można doposazyć schowek w owe światełko? Nie chodzi mi o cały pakiet QQ1...
  4. I polecasz te miejsca? Byleś zadowolony z poziomu usługi?
  5. Witam. Czy możecie polecić dobrego specjalistę od MMI do audi a4 b8 - chodzi o profesjonalne spolszczenie, aktualizację map, przeprogramowanie wybranych funcji itp.? pzdr
  6. - audi A4 B8 avant - 2008 (model 2009) - 2,0 TDI RC - 143 KM - multitronic pozdrawiam wszystkich na tym forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.