Treść opublikowana przez Lukas90
-
Sa spryskiwacze a brak Xenonów ?
Legalne ori chce
-
Sa spryskiwacze a brak Xenonów ?
A jakiś przykładowy zestaw,który polecacie?
-
Sa spryskiwacze a brak Xenonów ?
A mam zwykłą H7 na światłach mijania...Jak to wygląda z mocowaniem żarników do tego klosza??z tego co wiem wygląda inaczej?Może jakieś zesawy polecacie czy coś podobnego??Dużo będe musiał przerabiać???Przetwornic nie mam
-
Sa spryskiwacze a brak Xenonów ?
Ale czy te lampy według Was są dostosowane pod Xenony z tego opisu co podałem?
-
Sa spryskiwacze a brak Xenonów ?
Witam.Jak w temacie.Nie mam Xenonów, a są spryskiwacze i reflektory są dostosowane pod xenon.Na kloszach jest oznaczenie "DC" na światła mijania czyli z tego co wiem pod xenony i nabityjest napis "Xenon DS1/bądź Halogen H7" czy jakoś tak i "HC" chyba na drogowe .Pomocy.Są one dostosowane na Xenony czy nie.Bo z tego co czytałem to jeżeli jest skrót "DC" na kloszu to tak.Poradźcie coś na ten temat??
-
Potrzebne wtyczki cewek 1.8 T 163 KM
U gajosa 35 zł za wtyczkę pewnie bez pinów, czyli nie takie grosze Dzięki Kolego
-
Potrzebne wtyczki cewek 1.8 T 163 KM
Chojnice.OK.Podaj nr.Najwyżej zamówię i mi przyślą..
-
Potrzebne wtyczki cewek 1.8 T 163 KM
Dzięki Będę dzwonić do ASO
-
Potrzebne wtyczki cewek 1.8 T 163 KM
No właśnie potrzebne całe z pinami.Kable się połączy No właśnie potrzebne całe z pinami.Kable się połączy A czy od 2.0 ALT 130 KM będą pasować???Ktoś jest zorientowany w temacie?
-
Potrzebne wtyczki cewek 1.8 T 163 KM
Witam.Jak w temacie.Kupie wtyczki do cewek z przewodami wychodzącymi z wtyczek,bo moje niestety mają luzy i co chwile auto mi sie trzęsie...bo nie zawsze pali takk jak być powinno...Świece nowe.Ruszę przewodami i chodzi zaraz na 3 cylindrach
- Zawór "DV-ka"
-
Zawór "DV-ka"
a jak to sprawdzić,bo nie bardzo się orientuje??
-
Zawór "DV-ka"
aha.Tylko jest problem.Tam pisze,że działa na autach do 2003 roku..a ja mam 2004 i 2008..i co teraz???
-
Zawór "DV-ka"
a co myślisz o czymś takim ??? http://allegro.pl/profesjonalny-vag-v-scan-5053-its-can-j-polski-i4999978818.html
-
Zawór "DV-ka"
Chojnice ale jak to kabel za 30zł?????a reszta? program czy coś..jakieś kody do logów??
-
Zawór "DV-ka"
a od kiedy logi ktoś robi za darmo???przecież każdy za usługę chce mieć zapłacone.Jadę do pierwszego lepszego mechanika i powinien mi to zrobić tak???
-
Zawór "DV-ka"
Dzięki.Zobaczę co da sie zrobić, a jak nie to pojade na logi...Ktoś jest zorientowany jaki jest koszt logów???
-
Zawór "DV-ka"
Kurde...Jak najszybciej i bez rozbiórki zbędnych rzeczy można do niego dojść?? Bo z tego co widziałem to dojście jest słabe Ten zawór może być przyczyną tego,że turbo raz ładuje przez kilka sekund/minut,a potem nic jakby w ogóle turba nie było ?(przeładowanie czy coś)??
-
Zawór "DV-ka"
Ten zawór nie jest chyba tam koło "gruchy"???
-
Zawór "DV-ka"
Witam.Pytanie.Chodzi mi o zlokalizowanie tego zaworu w celu sprawdzenia go...Pomocy
-
Brak mocy 1.8 T BFB... Raz ciągnie,raz nie. Pomocy
No właśnie u mnie zdarza sie,że czuć szarpanie (przerywanie,świece są nowe) jakby nie palił na wszystkie
-
Brak mocy 1.8 T BFB... Raz ciągnie,raz nie. Pomocy
a jak tą szczelność sprawdzić????Na oko wygląda,że wszystko jest dobrze
-
Potrzebuje halogeny przeciwmgielne
Już mam zamówione ori:) A co myślicie o tym???? http://allegro.pl/h11-cree-led-can-bus-przeciwmgielne-audi-a4-8e2-b6-i4956602615.html Warte uwagi???? Ktoś takie kupił???Jak to sie sprawdza w praktyce (Bądź H7???)
-
Potrzebuje halogeny przeciwmgielne
Nie.To nie wina żarówek tylko to srebro skruszone jest
-
Potrzebuje halogeny przeciwmgielne
Bo moje już świecą jak pozycyjki...czyli jakby ich nie było