Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas90

  1. Legalne ori chce
  2. A jakiś przykładowy zestaw,który polecacie?
  3. A mam zwykłą H7 na światłach mijania...Jak to wygląda z mocowaniem żarników do tego klosza??z tego co wiem wygląda inaczej?Może jakieś zesawy polecacie czy coś podobnego??Dużo będe musiał przerabiać???Przetwornic nie mam
  4. Ale czy te lampy według Was są dostosowane pod Xenony z tego opisu co podałem?
  5. Witam.Jak w temacie.Nie mam Xenonów, a są spryskiwacze i reflektory są dostosowane pod xenon.Na kloszach jest oznaczenie "DC" na światła mijania czyli z tego co wiem pod xenony i nabityjest napis "Xenon DS1/bądź Halogen H7" czy jakoś tak i "HC" chyba na drogowe .Pomocy.Są one dostosowane na Xenony czy nie.Bo z tego co czytałem to jeżeli jest skrót "DC" na kloszu to tak.Poradźcie coś na ten temat??
  6. U gajosa 35 zł za wtyczkę pewnie bez pinów, czyli nie takie grosze Dzięki Kolego
  7. Chojnice.OK.Podaj nr.Najwyżej zamówię i mi przyślą..
  8. Dzięki Będę dzwonić do ASO
  9. No właśnie potrzebne całe z pinami.Kable się połączy No właśnie potrzebne całe z pinami.Kable się połączy A czy od 2.0 ALT 130 KM będą pasować???Ktoś jest zorientowany w temacie?
  10. Witam.Jak w temacie.Kupie wtyczki do cewek z przewodami wychodzącymi z wtyczek,bo moje niestety mają luzy i co chwile auto mi sie trzęsie...bo nie zawsze pali takk jak być powinno...Świece nowe.Ruszę przewodami i chodzi zaraz na 3 cylindrach
  11. Lukas90 odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    narazie nie,a co??
  12. Lukas90 odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    a jak to sprawdzić,bo nie bardzo się orientuje??
  13. Lukas90 odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    aha.Tylko jest problem.Tam pisze,że działa na autach do 2003 roku..a ja mam 2004 i 2008..i co teraz???
  14. Lukas90 odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    a co myślisz o czymś takim ??? http://allegro.pl/profesjonalny-vag-v-scan-5053-its-can-j-polski-i4999978818.html
  15. Lukas90 odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    Chojnice ale jak to kabel za 30zł?????a reszta? program czy coś..jakieś kody do logów??
  16. Lukas90 odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    a od kiedy logi ktoś robi za darmo???przecież każdy za usługę chce mieć zapłacone.Jadę do pierwszego lepszego mechanika i powinien mi to zrobić tak???
  17. Lukas90 odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    Dzięki.Zobaczę co da sie zrobić, a jak nie to pojade na logi...Ktoś jest zorientowany jaki jest koszt logów???
  18. Lukas90 odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    Kurde...Jak najszybciej i bez rozbiórki zbędnych rzeczy można do niego dojść?? Bo z tego co widziałem to dojście jest słabe Ten zawór może być przyczyną tego,że turbo raz ładuje przez kilka sekund/minut,a potem nic jakby w ogóle turba nie było ?(przeładowanie czy coś)??
  19. Lukas90 odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    Ten zawór nie jest chyba tam koło "gruchy"???
  20. Lukas90 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam.Pytanie.Chodzi mi o zlokalizowanie tego zaworu w celu sprawdzenia go...Pomocy
  21. No właśnie u mnie zdarza sie,że czuć szarpanie (przerywanie,świece są nowe) jakby nie palił na wszystkie
  22. a jak tą szczelność sprawdzić????Na oko wygląda,że wszystko jest dobrze
  23. Już mam zamówione ori:) A co myślicie o tym???? http://allegro.pl/h11-cree-led-can-bus-przeciwmgielne-audi-a4-8e2-b6-i4956602615.html Warte uwagi???? Ktoś takie kupił???Jak to sie sprawdza w praktyce (Bądź H7???)
  24. Nie.To nie wina żarówek tylko to srebro skruszone jest
  25. Bo moje już świecą jak pozycyjki...czyli jakby ich nie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.