Treść opublikowana przez Trefelling
-
Prośba o pomoc ogarniecia elektryki
Log-TKI 51422-WAUZZZ8EX6A057209-244430km.txt
-
Spociki w Kielcach
Witamm,gdzie najlepiej na strojenie z hamowaniem?/
-
Spociki w Kielcach
- Spociki w Kielcach
Witam wszystkich. Potrzebuje wtrysk do 2.0tdi BKD 2007r Bosch. Dajcie Cynka jakby ktoś... Pozdrawiam i Zdrowych wesołych przy okazji :-)- B7 Crew
Witam, potrzebuje wtrysk do mojej 2.0 TDI BKD 2007r Bosch. Pozdrawiam wsiech- Turbo po regeneracji
Kielecka firma "Makowski Moto - Szlif" Kielce.Jutro do odbioru poprawioną :-) Dzisiaj osobiście miałem mieć przyjemność sprawdzenie na maszynie mojej bez śrub etc... że jest dobra,do momentu az szef powiedział żę pokaz odbędzie się jutro z powodu awarii maszyny (podobno jakiś wąż w maszynie rozerwało) Czekam do jutra i nie moge się doczekać pokazu. Aaaaa i sie dowiedziałem że brak śrub w turbinie wcale nie przeszkadza w jej pracy,a te dziwne fazki na wirniku są fabryczne i tak ma poprostu być i jest dobrze!!!- Turbo po regeneracji
Z warsztatu przysłali mi kolejny raz zrege...ną turbawkę...!! Nie posiada kilku śrób!!! oraz ciekawie stuningowany wirnik...- B7 Crew
Jaki silnik zamiast BLB podejdzie? Ukręcona korba,tłoki wyszły bokiem,ogólnie cztery dziurki w bloku.Doradźcie,podlinkujcie jaki swap.Prośba- srebrna be siódemka S-line....;)
za***isty pocisk :-) Też chce dwie rury,ale narazie czytam jakie,od czego wejdą i etc...- Moja 2.o Tdi BLB "WARIATKA" :-)
2.0 tdi 2005r Po zakupie rozebrana na części pierwsze,swap oliwiary z 1.9,regeneracja turbo i wirus na 170 horsów :-) Wpadło: RNSE,Bose,podświetlenie i jeszcze troche roboty którą sfotografuje :-) Do zrobienia: wydech koniecznie dwórura :-) ,szybki pod kolor i dalej co do łba wpadnie :-) Słowackie Oesy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witka Scyzor- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Audi A4 2.0 TDI BLB
Fajny pocisk ja moją zawirusowałem,wpadło pare drobiazgów i chce mi sie teraz zaje...ście głośnej dwurury Kminimy z kumplem jak to ugryść- Spociki w Kielcach
Chętnie podjade,pierwsze koty za płoty :-) pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich i dzięki za przyjęcie...pozdro - Spociki w Kielcach