Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalski83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalski83

  1. łańcuch lub napinacz lepiej wymienić całość i mieć spokój
  2. Czy wyciągnięty łańcuszek może powodować wypadanie zapłonów od 4,5tyś obrotów ? np , spotkał się ktoś z takim problemem ?
  3. tak właśnie , mapy były ustawione od nowa dziwne nie ?
  4. temat do zamknięcia okazało się że nowa pompa paliwa załatwiła sprawę z wypadaniem zapłonów
  5. terkocze łożysko oporowe przed wymianą skrzyni miałem to samo po wymianie na nowe cisza
  6. hunter91 co obstawiasz ?
  7. no i to samo po wymianie na inny moduł Panowie ale nowe cewki ? 130zł za sztukę i taki badziew ?
  8. czekam na moduł kupiłem używkę HITACHI może to od tego się tak dzieje Bo czujnik temperatury raczej nie ma nic z tym wspólnego ?
  9. moduł ten na filtrze jest jakiś w miarę nowy z tym że firma Topran
  10. cewki mam NGK
  11. wymienione świece ngk ,nowe cewki ,sonda , szczelność sprawdzona, vag pokazuje wypadanie zapłonu dodam iż autem lekko szarpie przy dodaniu i odjęciu gazu ale tylko jak już osiągnie temperaturę na Lpg bardziej to odczuwalne co może mieć wpływ na takie objawy ?
  12. Pewnie leży pod autem , a tak na serio to mi jak padał różnicowy zgubiła się 1 i po kolei także możliwe że coś w skrzyni , kupiłem 2 z angola wymieniłem łożysko oporowe nowe i jest po problemie
  13. u mnie wczoraj po ściągnięciu miski ukazał się taki widok http://vlep.pl/obrazek/jyka2n.jpg smok częściowo przypchany czarnym szlamem który zapewne się odkleił po płukaniu silnika , bo w misce też było tego pełno ,po wyczyszczeniu zalaniu oleju millers 5w40 narazie cisza
  14. tak nowy mam napinacz łańcuch był ok , w środę mierze ciśnienie i zrzucam miskę u Ciebie identycznie jak u mnie cyka
  15. Panowie 1.8T(aeb) dzieje się tak losowo jak na tym filmiku raczej zawsze jak ciepły czy to Panewka , Zawory ,? Spalanie w normie , silnik seria nie ma objawów spadku mocy do 200 z groszem na niemcowni jechałem więc czy faktycznie będzie zajechany już 260tyś przelotu według książek i napraw, zrobię jeszcze pomiar kompresji cykanie jest od podszybia może faktycznie smog zapchany, oleju nie ubywa bagnet w normie, napinacz nowy oryginał z aso
  16. Panowie czy skrzynia z angola z tego samego silnika podejdzie do mojego woza czy to będzie jakaś różnica ? a przy okazji chciałem zapytać bo wymieniany był dwumas a sprzęgło podobno było w super stanie a teraz słyszę jakieś terkotanie , po wciśnięciu sprzęgła cisza czy to łożysko oporowe czy samą tą część idzie wymienić ?
  17. Prawdopodobnie mam uszkodzony mikro-styk w zamku u drzwi od kierowcy, problemy są odkąd kupiłem auto w pilocie nie było baterii , dokupiłem wsadziłem nie działa nic , zauważyłem też że po otwarciu drzwi kierowcy brak podświetlenia na desce i brak światła w środku dodatkowo zamykając auto z klucza nie za każdym razem załapie więc pytanie czy zakupić sam mikro-styk i wymienić czy zamiennik zamka
  18. michalski83 odpowiedział(a) na michalski83 temat w Audi A4 B5
    dzięki jacek70 porozpinałem kostki popsikałem kontaktem złożyłem błąd skasowany kontrolka nie świeci
  19. michalski83 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie dzisiaj po odpaleniu autka zaczęła świecić lampka AirBag po podłączeniu polskiego vaga wyskoczył mi taki oto błąd : 1211 napinacz pasa lewy tył obwód przerwany. gdzie szukać przyczyny nie chcę czegoś popsuć
  20. Odświeżam U mnie nie ma kata idzie rura , słychać turbo i też się zastanawiam czy tak ma być bo w końcu to większy przepływ spalin
  21. michalski83 odpowiedział(a) na michalski83 temat w 1.8T
    Panowie co może mieć wpływ na lekkie przymulenie auta podczas włączenia się klimy wiatraka ?
  22. Dzięki Mateuszek1001
  23. załatwiłem przepływomierz sprzedawca mówił abo go przemyć, teraz pytanie czym bo faktycznie jest w środku brudny ? a dzisiaj wieczorem mam do pokonania sporo kilometrów czyścić czy zakładać co radzicie ?
  24. Panowie czy z odpiętym przepływomierzem w trybie serwisowym mogę kontynuować jazdę do przejechania mam 1500km przepływka padła i nie dało się jechać samochodem po odpięciu kostki przeszedł w tryb awaryjny ale bardzo mułowaty
  25. Czarna metalowa rurka jest od Evap idzie od zaworka który jest umieszczony na obudowie filtru powietrza aż do kolektora ssącego http://i19.photobucket.com/albums/b154/walky_talky20/EVAP-delete.png zaznaczone na czerwono

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.