Treść opublikowana przez michalski83
-
Metaliczne odgłosy przy dodawaniu gazu
łańcuch lub napinacz lepiej wymienić całość i mieć spokój
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
Czy wyciągnięty łańcuszek może powodować wypadanie zapłonów od 4,5tyś obrotów ? np , spotkał się ktoś z takim problemem ?
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
tak właśnie , mapy były ustawione od nowa dziwne nie ?
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
temat do zamknięcia okazało się że nowa pompa paliwa załatwiła sprawę z wypadaniem zapłonów
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
terkocze łożysko oporowe przed wymianą skrzyni miałem to samo po wymianie na nowe cisza
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
hunter91 co obstawiasz ?
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
no i to samo po wymianie na inny moduł Panowie ale nowe cewki ? 130zł za sztukę i taki badziew ?
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
czekam na moduł kupiłem używkę HITACHI może to od tego się tak dzieje Bo czujnik temperatury raczej nie ma nic z tym wspólnego ?
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
moduł ten na filtrze jest jakiś w miarę nowy z tym że firma Topran
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
cewki mam NGK
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
wymienione świece ngk ,nowe cewki ,sonda , szczelność sprawdzona, vag pokazuje wypadanie zapłonu dodam iż autem lekko szarpie przy dodaniu i odjęciu gazu ale tylko jak już osiągnie temperaturę na Lpg bardziej to odczuwalne co może mieć wpływ na takie objawy ?
-
Brak jedynki po wymianie sprzęgła
Pewnie leży pod autem , a tak na serio to mi jak padał różnicowy zgubiła się 1 i po kolei także możliwe że coś w skrzyni , kupiłem 2 z angola wymieniłem łożysko oporowe nowe i jest po problemie
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
u mnie wczoraj po ściągnięciu miski ukazał się taki widok http://vlep.pl/obrazek/jyka2n.jpg smok częściowo przypchany czarnym szlamem który zapewne się odkleił po płukaniu silnika , bo w misce też było tego pełno ,po wyczyszczeniu zalaniu oleju millers 5w40 narazie cisza
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
tak nowy mam napinacz łańcuch był ok , w środę mierze ciśnienie i zrzucam miskę u Ciebie identycznie jak u mnie cyka
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
Panowie 1.8T(aeb) dzieje się tak losowo jak na tym filmiku raczej zawsze jak ciepły czy to Panewka , Zawory ,? Spalanie w normie , silnik seria nie ma objawów spadku mocy do 200 z groszem na niemcowni jechałem więc czy faktycznie będzie zajechany już 260tyś przelotu według książek i napraw, zrobię jeszcze pomiar kompresji cykanie jest od podszybia może faktycznie smog zapchany, oleju nie ubywa bagnet w normie, napinacz nowy oryginał z aso
-
padł różnicowy w skrzyni skrzynia z angola ?
Panowie czy skrzynia z angola z tego samego silnika podejdzie do mojego woza czy to będzie jakaś różnica ? a przy okazji chciałem zapytać bo wymieniany był dwumas a sprzęgło podobno było w super stanie a teraz słyszę jakieś terkotanie , po wciśnięciu sprzęgła cisza czy to łożysko oporowe czy samą tą część idzie wymienić ?
-
Uszkodzony mikro-styk w zamku ?
Prawdopodobnie mam uszkodzony mikro-styk w zamku u drzwi od kierowcy, problemy są odkąd kupiłem auto w pilocie nie było baterii , dokupiłem wsadziłem nie działa nic , zauważyłem też że po otwarciu drzwi kierowcy brak podświetlenia na desce i brak światła w środku dodatkowo zamykając auto z klucza nie za każdym razem załapie więc pytanie czy zakupić sam mikro-styk i wymienić czy zamiennik zamka
-
błąd 1211
dzięki jacek70 porozpinałem kostki popsikałem kontaktem złożyłem błąd skasowany kontrolka nie świeci
-
błąd 1211
Panowie dzisiaj po odpaleniu autka zaczęła świecić lampka AirBag po podłączeniu polskiego vaga wyskoczył mi taki oto błąd : 1211 napinacz pasa lewy tył obwód przerwany. gdzie szukać przyczyny nie chcę czegoś popsuć
-
AEB Dziwne dzieki przy przyspieszaniu na wysokich obrotach
Odświeżam U mnie nie ma kata idzie rura , słychać turbo i też się zastanawiam czy tak ma być bo w końcu to większy przepływ spalin
-
Wiatrak Klimy
Panowie co może mieć wpływ na lekkie przymulenie auta podczas włączenia się klimy wiatraka ?
-
Tryb awaryjny a dalsza jazda (Przepływomierz)
Dzięki Mateuszek1001
-
Tryb awaryjny a dalsza jazda (Przepływomierz)
załatwiłem przepływomierz sprzedawca mówił abo go przemyć, teraz pytanie czym bo faktycznie jest w środku brudny ? a dzisiaj wieczorem mam do pokonania sporo kilometrów czyścić czy zakładać co radzicie ?
-
Tryb awaryjny a dalsza jazda (Przepływomierz)
Panowie czy z odpiętym przepływomierzem w trybie serwisowym mogę kontynuować jazdę do przejechania mam 1500km przepływka padła i nie dało się jechać samochodem po odpięciu kostki przeszedł w tryb awaryjny ale bardzo mułowaty
-
mokre w oleju wtryski i pęknieta rurka FOTO
Czarna metalowa rurka jest od Evap idzie od zaworka który jest umieszczony na obudowie filtru powietrza aż do kolektora ssącego http://i19.photobucket.com/albums/b154/walky_talky20/EVAP-delete.png zaznaczone na czerwono