Treść opublikowana przez mdziaba
-
przełacza sie na benzynę podczas przyspieszania
to muszę potestować przy pełnym baku
-
przełacza sie na benzynę podczas przyspieszania
czyli do gazownika będę musiał podjechać. Nie kumam 1 punktu
-
przełacza sie na benzynę podczas przyspieszania
Witam Czasami podczas ostrego przyspieszania na lpg (instalacja BRC, silnik 1,8t AEB 150 KM) przełączy się na benzynę. Czy to jest wina jakości gazu czy jakaś inna przyczyna tego jest?
-
Jaka opona na 18'
Ja jeżdziłem 225/35/17 i sie dało ale mazdą
-
Prosze o pomoc jakie amorki kupić o krótszym skoku?
szkoda ze nie napisałeś rano o tym Sachs ale w sklepach w opisie nie było napisane ze mają krótszy skok albo słabo szukałem:P . Rano oddałem TWR-y i zamówiłem budżetówkę MTS bo bez sensu ładować tak doszedłem do wniosku Bilsteiny B8 do starego samochodu gdzie w cenie samych 4 amorów bym kupił gwint AP. Zobaczymy jak długo wytrzyma i jak bedzie sie sprawował MTS Dzięki za pomoc. A jesczze pytanie do Odbojów. kupiłem orginalne czy bedą za długie? chyba obetne z 1 cm zobacze jak złoze,
-
coś mi bierze prąd z aku
Aku trzyma prąd jak jest odłączony, pózniej sprawdze ładowanie
-
coś mi bierze prąd z aku
Witam Po dłuższych postojach lub tylko przy krótszych trasach mam problem z odpaleniem samochodu, ciężko kreci rozrusznik - > aku jest rozładowany. Kilka moich spostrzeżeń: -na postoju samochód (coś) bierze 0,05A. Odłączyłęm każdy bezpiecznik po kolei i sie okazało ze spadło do 0,04A bo 0,01A centralnysamek/oswietlenie bagaznika bierze. -czy te 0,04A powoduje rozładowanie aku? -rozrusznik rozbierany sprawdzany czyszczony smarowany: szczotki ok -czy moze podczas normalnej eksploatacji mam Wzmacniacz i Subwoofer pobieraja taką moc ze alternator nie zadąży ładować aku i przez to po kilkunastu dniach sie rozładowywyuje??? -aku ma z ok 2 lata a dzieki juz sie dowiedziałem 50mA to normalny prąd jaki bierze samochód. to pewnie przez wzmacniacz mi rozładowywuje
-
Prosze o pomoc jakie amorki kupić o krótszym skoku?
Witam Amorek mi siadł tylni i kupiłem nowe na tył, myslałem że mam tylko sprezyny obniżające ale sie okazało ze amorki są H&R i mają krótszy skok ok 3cm niz orginały które kupiłem (TRW), Jakie amorki kupić o krótszym skoku jakiej firmy jakie oznaczenia? znalazłem na forum: -bilstein b8 -bilstein b12 Zna ktoś jakieś tańsze opcje? w sklepie nawet nie wiedzieli ze są amorki o krótszym skoku
-
Lusterka s4
Witam ja pomalowalem sobie srebrnym metalicem chyba z palety Mercedesa. tyle ze ja mam a4 b5
-
Jakiej firmy jest to gwint?
to duzo coś chce jak za technix
-
Jakiej firmy jest to gwint?
Witam moze ktos rozpozna jakiej firmy jest to gwint bo sprzedający nie wie, gwint pochodzi z samochodu sprowadzonego na czesci. http://olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-gwint-audi-a4-vw-passat-CID5-IDbasg1.html
-
dziwnie pezyspiesza, jakie Logi zrobic? 1,8t AEB
w tym tyg. powinienem zrobić logi. a błedy jakie mi wyskoczyły : 18010 Napięcie zasilania sterownika silnika 30 za niskie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16505 Czujnik położenia przepustnicy zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 532 Napięcie zasilania sygnał za mały 544 Przekroczenie max ciśnienia doładowania brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16486 Przepływomierz - niskie napięcie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16500 Czujnik temperatury silnika zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
-
Hybryda do AEB gdzie robić?
i jeszcze wiekszy reduktor i wtryski od podtllenku LPG
-
Hybryda do AEB gdzie robić?
Czyli nie ma sensu robić po kolei raz to wymienić raz to.. najlepiej wszystko na raz FMIC downpipe itd
-
Hybryda do AEB gdzie robić?
Witam mam zamiar przerobić starą turbine na hybryde. Czy polecacie kogos z Warmińsko-mazurskiego, mierze w ok 230 KM wiadomo plus inne przeróbki. i pytanie czy nic sie nie bedzie działo jak narazie bym wstawił hybryde bez strojenia? I jaka cena takiej Hybrydy?
-
Czerwone Audi A4 B5 1,8T AEB sedan, white pearl-alu :)
Po krótkiej przerwie czas powrócić Kupiłem kiedys rozpórkę z allegro do a4 ale musiałem ją sprzedać bo nie pasowała na kielichy tylko trzeba było kombinowąć. Podobno od a6 pasuje tylko trzeba skrócić ciut ciut .. http://allegro.pl/rozporka-kielichow-audi-a6-s6-rs6-c5-kompletna-alu-i5567179531.html czy ta podejdzie? I kolejne pytanie odnośnie : 1.Jakki najlepiej FMIC wybrac? (celuję ok 230-240km ale to ze wszystkim pisałem na pącczątku) czy gotowego z Allegro http://allegro.pl/kit-intercooler-dolot-audi-1-8t-a4-b5-i5397033694.html wymiary 52x16x6cm za 1260 czy kupić np http://www.re5pect.pl/intercooler-550x180x65-mm-polerowane-aluminium.htmlwymiary 55x18x6,5cm za 340 zl + http://allegro.pl/intercooler-piping-kit-audi-a4-b5-1-8t-i5595535914.html całe orurowanie za 539 zł całość by wyszła ok 900 zł 2.i czy taki Tip warto? http://allegro.pl/tip-audi-a4-b5-vw-passat-b5-1-8t-vag-tuning-dolot-i5337084943.html lub http://allegro.pl/sztywny-dolot-tip-1-8t-audi-a4-b5-b6-vw-passat-i5337577994.html i czy taki stozek ma sens czy wystraczy seria? : 2 Downpipe pytanie jakie i skąd? mam zamiar turbo przerobić na hybrydę czy zmienią sie średnice orurowań ?
-
dziwnie pezyspiesza, jakie Logi zrobic? 1,8t AEB
Ok ale dopiero we wrzesniu bede rozbierał i sprawdze wg dam znać co tam znajdę
-
dziwnie pezyspiesza, jakie Logi zrobic? 1,8t AEB
Witam Mam kilka problemów ze swoim 1,8t AEB : -Gdy puszczam gaz dwałtownie podczas jazdy jednoczesnie wciskając sprzegło to obroty za falują ok 400 obr/min -podczas przyspieszania najlepiej czuc to np na 3 lub 4 biegu skacze ladowanie turbiny(mam wskażnik) nie gwałtownie ale maleje rosnie nie znacznie ale słychac nawet jak nierownomiernie przyspiesza samochód. Mam zamiar zrobić : -sprawdzić n75 i DV -sprawdzić błedy pod kompem -zrobić logi ale nie wiem jakie nigdy nie robiłem To wszystko bede robił we wrzesniu ale może by mi ktoś doradził jakie logi i jaka przyczyna moze tego być? Z góry dzieki
-
Dobry gazownik Olsztyn. Elbląg, Ostróda
Ja zakładałem w Olsztynie http://www.autogaz.olsztyn.pl/ ja ma 1,8t i kosztowąło mnie ok 2600 za BRC ogólnie polecam w ciągu dnia założyli i sądze ze do zwykłego 1,8 to bedzie duzo tańsza i nie potrzeba jakiegos specjalisty.
-
BRC w 1.8T zakładać?
jak szarpnie to moze być walnięta jedna z cewek lub ta guma od cewek pęknieta to samo miałem, poszarpywał mi i wymieniłem cewki i było ok, za jakiś czas znowu i sie okazało ze na jednej z cewek guma/fajka od cewki była popękana wymieniłem i jest ok
-
BRC w 1.8T zakładać?
Witam ja mam BRC w 1,8t polecam dawałem chyba 2600 zł
-
problem ze stacyjką
Ok dzieki to wymienie
-
problem ze stacyjką
Witam mam problem ze stacyjką, Przy odpalaniu jak nie cofnę kluczyka ok 1-2mm to nie mam świateł itd. czy mozna naprawic stacyjke czy juz jest do wymiany?
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
czy może ktoś wie czy komplet z C6 ma takie same mocowania co C5?? bo są fajjne s-line do kupienia na alledrogo
-
Czerwone Audi A4 B5 1,8T AEB sedan, white pearl-alu :)
Własnie tak zrobiłem czytałem troche na forum i jestem w kropce jaką turbine kupić zamiast orginalnej czy K03s czy K04.... ale kosztują przynakjmniej K04 ponad 3,5 tys a K03s znalazłem za 1,5 tys zł ale pewnie chinol http://allegro.pl/fabrycznie-nowa-turbina-1-8t-180km-06a145713l-k03s-i5249908448.html A moze lepiej jakąs po regeneracji i pytanie jaki jest symbol turbiny z wersji 180 konnej, wiem ze sama turbina nie da 180koni bez programu. z góry dzieki