Panowie, wiem, że to pytanie było poruszane tysiace razy, ale przeczytawszy kilkadziesiąt tematów doszedłem do kilku nurtujacych pytań.
Mam zamiar kupić polerkę, na początku będę miał do zrobienia swoje auto, no i z 6-7 rodzina+znajomi, w tym różne lakiery (audi,toyota itp.).
Moi kandydaci to:
- Lare EPL 61 900w lub EPL 62 (nie wiem czy czymkolwiek się różnią) <-- DA
-Makita 9227 CB <-- Rotacja
Póki co stawiam, na DA ze względu na głupotoodporność i mniejsze ew. straty, a także na łatwiejsze nakładania cleanerów i wosków. Tylko boję się, że nie poradzi sobie z twardym lakierem audi (korekta), lecz rzekowo talerz 21mm i odpowiednie pady powinny poradzić sobie z większością przypadków. Wiem, że to nie zajawka tylko na dwa weekendy, a patrząc na wyposażenie profesjonalnych detailerów pracują i na rotacji, i na DA. Więc początek z DA, a później dokupienie rotacji, będzie dobrym pomysłem? Dopiero zaczynam swoją przygode, a to wszystko to tylko wiedza teoretyczna wyczytana na forach, czy ktoś może mnie utwierdzić w tym, że nie jestem w błędzie?
Chyba, że oprócz maszyny Lare, którą podałem jest jeszcze jakiś kandydat godny uwagi (w tej cenie).
Dzięki za przeczytanie moich wypocin