Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zervos

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zervos

  1. Witam Kilka uwag z obserwacji auta, może komuś przyda się. W aucie miałem założone Michelin o szerokości 225. Auto nowe, myszkowało powyżej 130, niebezpiecznie robiło się powyżej 150. Jeździłem do serwisu sprawdzali, pukali i nic. Zmieniali opony, wyważali, cudowali, nic. Dalej to samo. Aż zastanowiłem się czy ze mną wszystko w porządku W końcu zirytowany zaryzykowałem i zmieniłem opony na ........ o szerokości 225 ale wziąłem opony wzmocnione i do indeksu 300 km/h. W oryginale wedle wskazań z Audi dałem ciśnienie 2.5 na przód i na tył. Auto nagle zaczęło prowadzić się idealnie, jak po sznurku, zniknęło myszkowanie. Teraz jest idealnie. Może komuś to pomoże. Pozdrawiam
  2. Zervos odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Ilu chętnych ?
  3. Cześć, Jak w klubie AA, hehehe cześć nie piję, więcej siedzę w Audi, nie chce wracać do domu, Audi Concert - zamykam oczy, rozkładam fotel i odpływam w muzyce....
  4. 1.8 TFSI 170 KM pali mi w mieście 8,5 od świateł do świateł, w trasie przy 90 - 7,2 przy 140 - 8,3 - wedle wskazań komputera, nigdy nie zweryfikowałem tego fizycznie.
  5. Zervos odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    a może 22 lub 23 listopad 2014 Białystok ?
  6. Wybaczcie jeżeli strzeliłem gafę, czy 1.8 T to 1.8 TFSI ? mam wersję 1.8 TFSI 170 KM, nie mogę na forum nigdzie znaleźć tej wersji silnika
  7. Witam, Jestem Nowy, posiadam wersję A4 1.8 TFSI 170 KM, czy coś z tym silnikiem jest nie tak ? czytam forum i czytam i nie do końca jeszcze kumam oznaczenia itd... Przepraszam, jeżeli strzeliłem jakąś gafę. Do tej pory jeździłem przeważnie Toyota: Corolla, Avensis, Peugeot, Fiat. W końcu przesiadłem się na Audi i .... następne auto to Audi lub BMW. Zrobiłem do tej pory ok 12 tys km i jak na razie ciężko wysiada się mi z auta pod blokiem heheh nie chce wracać do domu, a do pracy jeżdżę najdłuższa możliwą drogą . Po Avensisie mam tylko koszmar cen serwisu i części... a w środku wyglądało gorzej niż Panda....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.