-
Myszkowanie auta powyżej 130 km/h Audi A4 225/50/17
Witam Kilka uwag z obserwacji auta, może komuś przyda się. W aucie miałem założone Michelin o szerokości 225. Auto nowe, myszkowało powyżej 130, niebezpiecznie robiło się powyżej 150. Jeździłem do serwisu sprawdzali, pukali i nic. Zmieniali opony, wyważali, cudowali, nic. Dalej to samo. Aż zastanowiłem się czy ze mną wszystko w porządku W końcu zirytowany zaryzykowałem i zmieniłem opony na ........ o szerokości 225 ale wziąłem opony wzmocnione i do indeksu 300 km/h. W oryginale wedle wskazań z Audi dałem ciśnienie 2.5 na przód i na tył. Auto nagle zaczęło prowadzić się idealnie, jak po sznurku, zniknęło myszkowanie. Teraz jest idealnie. Może komuś to pomoże. Pozdrawiam
-
Spot Białystok
Ilu chętnych ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, Jak w klubie AA, hehehe cześć nie piję, więcej siedzę w Audi, nie chce wracać do domu, Audi Concert - zamykam oczy, rozkładam fotel i odpływam w muzyce....
-
A4 B8 - TDI 170KM vs TFSI 180KM (spalanie, porównania)
1.8 TFSI 170 KM pali mi w mieście 8,5 od świateł do świateł, w trasie przy 90 - 7,2 przy 140 - 8,3 - wedle wskazań komputera, nigdy nie zweryfikowałem tego fizycznie.
-
Spot Białystok
a może 22 lub 23 listopad 2014 Białystok ?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
Wybaczcie jeżeli strzeliłem gafę, czy 1.8 T to 1.8 TFSI ? mam wersję 1.8 TFSI 170 KM, nie mogę na forum nigdzie znaleźć tej wersji silnika
-
Czy silnik 1.8TFSI w Audi A4 B8 jest wadliwy?
Witam, Jestem Nowy, posiadam wersję A4 1.8 TFSI 170 KM, czy coś z tym silnikiem jest nie tak ? czytam forum i czytam i nie do końca jeszcze kumam oznaczenia itd... Przepraszam, jeżeli strzeliłem jakąś gafę. Do tej pory jeździłem przeważnie Toyota: Corolla, Avensis, Peugeot, Fiat. W końcu przesiadłem się na Audi i .... następne auto to Audi lub BMW. Zrobiłem do tej pory ok 12 tys km i jak na razie ciężko wysiada się mi z auta pod blokiem heheh nie chce wracać do domu, a do pracy jeżdżę najdłuższa możliwą drogą . Po Avensisie mam tylko koszmar cen serwisu i części... a w środku wyglądało gorzej niż Panda....
Zervos
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta