Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4mwo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4mwo

  1. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    Zrobiło się trochę cieplej, ale dalej dymi, a z odpaleniem nie ma problemu, pali od strzała.
  2. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    Nie znam. Jaka powinna być?
  3. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    A może mieć to wpływ z tym? NA kanale 49 pokazuje mi taką o to wartość: A na zegarze pokazuje 80 stopni. Po podłączeniu się pod komputer, ECU dostaje sygnał od temperatury i pokazuje prawdziwe wartości. NA klimatroniku dopiero po zagrzaniu się silnika temperatura na klimatroniku wskakuje na realną wartość taką, jaka jest po podłączeniu się do ECU. Czujnik temperatury czteropinowy wymieniony (na zielony). O co tu chodzi? Czujnik jest nowy, styki przeczyszczone. I pokazuje błąd 49.1, czyli błąd od czujnika temperatury. Czy to ma wpływ na kopcenie, czy moze uszczelnienie pokrywy nastawnika i samego nastawnika?
  4. a4mwo opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Otóż mój problem polega na tym, iżpo dłuższym postoju, jak silnik zimny, auto kopci na biało(lekko szaro), ale nie od razu po odpaleniu, bo tak nie puści ani dymka, tylko po jakiś 2-3 minutach zaczyna kopcić na biało szaro. Jak silnik ciepły to nie puści ani chmurki. Czy przyczyna może być taka, że mam do wymiany uszczelkę pod pokrywą nastawnika, po zaczyna puszczać paliwo, czy coś innego?
  5. a4mwo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    U mnie pokazuje raz 49.0 a raz 49.3. Spotkał się z Was z takim czymś? O co chodzi?
  6. a4mwo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Otóż mam jeden problem ze swoim autem. Wskaźnik temperatury silnika przekłamuje mi o 10 stopni. Na klimatroniku 60, zegar 70, odpowiednio 90 to na zegarach 100 stopni. Można to jakoś wyregulować/kalibrować? I przy okazji na kanale 1c pokazuje mi błąd 49.0, a czasem zamiast 49.0 pokazuje się 49.3. w czym tkwi problem?
  7. Witam wszystkich! Od tygodnia jestem szcześliwym posiadaczem A4 B5 FL AVANT 1.9 TDI AHU, i postanowiłem się zarejestrować na ów forum, ponieważ kilka osób mi to poleciło. Pozdrawiam z Mrągowa!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.