Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4mwo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4mwo

  1. Jest i nowy felunek ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. a4mwo odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Podczepie się. Do czego są te zaczepy za przednimi fotelami?
  3. Klekot mi nie przeszkadza. Jak dobrze pójdzie, to dolne listwy będą usunięte i dół drzwi na gładko. Na razie montaż bose. Jest na forum jakiś poradnik albo temat, co do montażu bose? I zdjęcie z dzisiaj :-) Wpadły nowe tarcze przód i tył, plus klocki i łożyska tylne. Nowy olej i wszystkie filtry. Wpadło komplet bose. Do tego jestem w trakcie wymiany kompletu wachaczy, plus gumy, tuleje itp. Do tego maluje się zderzak pod spryskiwacze. Czyli praca wre. [emoji1]
  4. a4mwo odpowiedział(a) na Soldier007 temat w Audi A4 B5
    Mam założony gwint mts oraz felgi 18. Szykuje się do wymiany całego zawieszenia z przodu. Co najlepiej kupić jeśli chodzi o cały komplet zawieszenia?
  5. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w Audi A4 B5
    Wszystko już ogarnięte. Tloczek wymieniony na nowy wraz z uszczelniaczami. Śmiga jak należy ;-)
  6. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w Audi A4 B5
    Ale pasują p&p? Bo nie mogę za nic tloczka wcisnąć...
  7. a4mwo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Jestem w trakcie wymiany tarcz i klocków. Przód ładnie poszedł, ale mam problem z tylnym zaciskiem. Mianowicie, nie chce się cofnąć tylny tloczek. Czy on jest wkręcany w lewą stronę czy w prawą? I druga sprawa, czy zacisk pasuje od przedlifta do polifta ?
  8. a4mwo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czy ma ktoś może schemat, jakiś poradnik, jak podłączyć bose w avancie? Mam zestaw nokii, goły zestaw bez niczego, a chcę podłączyć cały zestaw bose bose.
  9. Silnik igła. Kasy trochę poszło, ale moc ma, ciśnienie też. Nie ma problemów x opalaniem czy gubieniem oleju. Stan trzyma od wymiany do wymiany. Gwint jest ;-)
  10. Bo tył był zapakowany dosyć ciężko ;-) dlatego szukam gwintu aby wszystko było nisko :-)
  11. Wpadł wirus, wpadną niedługo wtryski większe, i jak uda się kupić, to i gwint oraz komplet pdc. Dochodzi też poszukiwanie zderzaka pod spryski. Co do mechaniki: -Nowe nigdy nie używane turbo. -Spalnowana, uszczelniona i kompletnie sprawdzona głowica -Wymienione wszystkie oringi, simeringi, uszczelki itp itd. Silnik uszczelniony od dołu aż po górę. -Nowe pierścienie, panewki, wal oraz jeden korbowód z tokiem -Wszystkie paski, rolki, napinacze oraz rozrząd. -Olej i wszystkie filtry -Nabita i odgrzybiona klimatyzacja -pompa po regeneracji Na założenie czeka grill rs, dokładka od Leona, spasowanie dokładnie przodu, aby nie było irytujących szczelin, oraz wycieraczki od Passata b5,5. Co dalej, finanse pokażą. Tym czasem zdjęcia z dzisiejszej kąpieli ;-)
  12. Zobacz pod fotelem kostki. Może przy tym agresywniejszym ruszeniu któras się odpiela
  13. Biorę 4 sztuki, pisz pw kiedy gotowe i dane do przelewu
  14. a4mwo odpowiedział(a) na grzegorz_124 temat w 1.9TDI
    Prawdopodobnie czujnik położenia pedału gazu szwankuje.
  15. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    No u mnie po włączeniu klimy bardzo muli, zachowuje jak zwykle sdi...
  16. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    Ale żeby aż tak, że strasznie ciężko się rozpędza?
  17. a4mwo opublikował(a) temat w 1.9TDI
    W moim 1.9 90 ahu, gdy klima jest włączona i załóżmy moc nawiewu jest miej więcej w połowie,auto traci moc, jest strasznie zamulone zamulone, dopiero powyżej 20000 obrotów zaczyna jakoś jechać. Wyłącze klimę i wszystko wraca do normy. Gdzie szukać problemu?
  18. Wywal gniazdo od gazu, popraw zderzak i będzie git :-D
  19. a4mwo odpowiedział(a) na BEpower07 temat w Audi A4 B5
    Pany, które piny i w której kostce odpowiadają za granie tylnych głośników? Moje radio ma wyjście tylko na przednie głośniki, więc chyba przód mam aktywny, tył pasywny. Co muszę podłączyć, lub coś dokupić, aby tył zaczął grać? Są jakieś specjalne obejścia, czy trzeba kombinować coś z kablami?
  20. Ja mam na 18 225/40
  21. Mrągowo również :-)
  22. Zbliża się wymiana tarcz i klocków. Jaka firmę polecacie?
  23. Powodzenia ino życzyć w modzeniu ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.