Treść opublikowana przez a4mwo
-
[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień
Gwint mts.
-
[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień
Jest i nowy felunek ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
siatka pionowa bagażnika
Podczepie się. Do czego są te zaczepy za przednimi fotelami?
-
[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień
Klekot mi nie przeszkadza. Jak dobrze pójdzie, to dolne listwy będą usunięte i dół drzwi na gładko. Na razie montaż bose. Jest na forum jakiś poradnik albo temat, co do montażu bose? I zdjęcie z dzisiaj :-) Wpadły nowe tarcze przód i tył, plus klocki i łożyska tylne. Nowy olej i wszystkie filtry. Wpadło komplet bose. Do tego jestem w trakcie wymiany kompletu wachaczy, plus gumy, tuleje itp. Do tego maluje się zderzak pod spryskiwacze. Czyli praca wre. [emoji1]
-
wymiana wachaczy przód
Mam założony gwint mts oraz felgi 18. Szykuje się do wymiany całego zawieszenia z przodu. Co najlepiej kupić jeśli chodzi o cały komplet zawieszenia?
-
Zacisk tył
Wszystko już ogarnięte. Tloczek wymieniony na nowy wraz z uszczelniaczami. Śmiga jak należy ;-)
-
Zacisk tył
Ale pasują p&p? Bo nie mogę za nic tloczka wcisnąć...
-
Zacisk tył
Jestem w trakcie wymiany tarcz i klocków. Przód ładnie poszedł, ale mam problem z tylnym zaciskiem. Mianowicie, nie chce się cofnąć tylny tloczek. Czy on jest wkręcany w lewą stronę czy w prawą? I druga sprawa, czy zacisk pasuje od przedlifta do polifta ?
-
A4 avant montaż bose
Czy ma ktoś może schemat, jakiś poradnik, jak podłączyć bose w avancie? Mam zestaw nokii, goły zestaw bez niczego, a chcę podłączyć cały zestaw bose bose.
-
[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień
Silnik igła. Kasy trochę poszło, ale moc ma, ciśnienie też. Nie ma problemów x opalaniem czy gubieniem oleju. Stan trzyma od wymiany do wymiany. Gwint jest ;-)
-
[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień
Bo tył był zapakowany dosyć ciężko ;-) dlatego szukam gwintu aby wszystko było nisko :-)
-
[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień
Wpadł wirus, wpadną niedługo wtryski większe, i jak uda się kupić, to i gwint oraz komplet pdc. Dochodzi też poszukiwanie zderzaka pod spryski. Co do mechaniki: -Nowe nigdy nie używane turbo. -Spalnowana, uszczelniona i kompletnie sprawdzona głowica -Wymienione wszystkie oringi, simeringi, uszczelki itp itd. Silnik uszczelniony od dołu aż po górę. -Nowe pierścienie, panewki, wal oraz jeden korbowód z tokiem -Wszystkie paski, rolki, napinacze oraz rozrząd. -Olej i wszystkie filtry -Nabita i odgrzybiona klimatyzacja -pompa po regeneracji Na założenie czeka grill rs, dokładka od Leona, spasowanie dokładnie przodu, aby nie było irytujących szczelin, oraz wycieraczki od Passata b5,5. Co dalej, finanse pokażą. Tym czasem zdjęcia z dzisiejszej kąpieli ;-)
-
błąd airbag - tylko skąd i czemu?
Zobacz pod fotelem kostki. Może przy tym agresywniejszym ruszeniu któras się odpiela
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
Biorę 4 sztuki, pisz pw kiedy gotowe i dane do przelewu
-
Pedał gazu nie reaguje
Prawdopodobnie czujnik położenia pedału gazu szwankuje.
-
Spadek mocy
No u mnie po włączeniu klimy bardzo muli, zachowuje jak zwykle sdi...
-
Spadek mocy
Ale żeby aż tak, że strasznie ciężko się rozpędza?
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
18 cali 225/40
-
Spadek mocy
W moim 1.9 90 ahu, gdy klima jest włączona i załóżmy moc nawiewu jest miej więcej w połowie,auto traci moc, jest strasznie zamulone zamulone, dopiero powyżej 20000 obrotów zaczyna jakoś jechać. Wyłącze klimę i wszystko wraca do normy. Gdzie szukać problemu?
-
zilver audi boskiego
Wywal gniazdo od gazu, popraw zderzak i będzie git :-D
-
Tylne głosniki Pomocy
Pany, które piny i w której kostce odpowiadają za granie tylnych głośników? Moje radio ma wyjście tylko na przednie głośniki, więc chyba przód mam aktywny, tył pasywny. Co muszę podłączyć, lub coś dokupić, aby tył zaczął grać? Są jakieś specjalne obejścia, czy trzeba kombinować coś z kablami?
-
A4 B5 Silver by Boosman
Ja mam na 18 225/40
-
Klubowicze z Kętrzyna
Mrągowo również :-)
-
[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień
Zbliża się wymiana tarcz i klocków. Jaka firmę polecacie?
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Powodzenia ino życzyć w modzeniu ;-)