Treść opublikowana przez L23piotr
-
A4 B6 1.8T Sedan AVJ Quattro, S-line(3x), LZ9W Full option progress Witold2452
Dużo dobrej pracy ?
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Piękne B6 ? kolor nie daje mi spokoju no jest za..... . Na samym początku w swoim miałem problem z czujnikiem oleju ale na szczęście odrazu wymieniłem go ?
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Po kilku tygodniach urlopu i przejechaniu około 3500km muszę powiedzieć że farba na pokrywach zaworowych i kolektorze ssacym trzyma się bardzo dobrze zauważyłem znacznie mniejszy pobór oleju na 3500km około 700ml . Hamulce to jest inna bajka przód staje dęba i co do opinii niektórych tarcze nie biją A kilka razy zdarzyło się hamować z ponad 200 do zera. Jedyną niemiła sytuacja jaką mnie spotkała to awaria pompki sprzegla. Zaczęła trzymać cały czas ciśnienie i tym samym ciągle było delikatnie wcisniete sprzęgło. Wymiana na nowe sachsi szczerze mówiąc wymiana jest masakryczna. Teraz auto stoi i czeka w kolejce do oklejenia. No i oczywiście troszkę czasu poświęciłem nowej zabawce Po zalogowaniu się na forum audi 80 muszę ewidentnie stwierdzić że forum a4-klub.pl jest dużo lepsze . Przejrzyste lepiej zorganizowanie i ludzie jacyś tacy inni.
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Coś na pewno zmienie ? ale co to nie wiem. A co do oklejenia to mam dobrego znajomego który się tym zajmuje ?
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Samo malowanie jest ok. Chodzi o kolor. Przepustnice kupiłem podcisnieniowe bo czytałem że dużo lepsze są ale okazały się strasznie duże
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Każdy robi jak uważa i to co mu się podoba ? ale dzięki za opinię ?
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Kilka rzeczy . Kolor zaciskow i pokryw nie porywa mnie. Pokrywy mają wżery ktore widać. Nie zostały założone przepustnice wydechu bo za mało miejsca na podcisnieniowe. ? zawieszenie gwintowane na tyle jest opuszczone na maksa a chcial bym niżej. Reszta jest ok.
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Zostało to co bylo?
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Odpowiednie? To znaczy?
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
A więc tak auto odebrane ? większość rzeczy zrobiona tak jak chciałem? chociaż niektóre można było zrobić lepiej ?. Ok9_1.mp4
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Mój mechanik wszystko powoli składa. Zrobię kilka kilometrów to okaże się co trzeba poprawić.
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Zobaczymy jeśli faktycznie będą tak ciekły. To przywiozę sobie specjalna farbę do Alu i zobaczę co z tego wyjdzie. A jak nic to kupię jak Ty ori.
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Czas pokaże. A u Ciebie szybko to wyszlo
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E74A265335
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Piękne auto tylko pozazdrościć. ? kolor bomba.
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
A jaki koszt?
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Połowa połowie nie równa. Postaram się dodać całą listę części ktore zostały wymienione. A co do tego oleju to naprawdę miałem 5w30 Motyla 5w40 castrola i miałem już 5w50 valvolina i na każdym zrobiłem około 6tys km i w moim odczuciu 5w50 sprawował się najlepiej. Naj mniej to ubyło silnik pracował naprawdę cicho i nie słyszałem łańcucha nawet przy -10 . Ale to jest moje zdanie każdy leje co chce.?
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Auto piękne. Kolor jest super. Powodzenia w dalszych modach
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Zdjęcia tarczy i docisku. I jak by ktoś był chętny to mam na sprzedaż komplet s4b6 przód i zawieszenie na sprzedaż
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Każdy ma inny plan na auto i inne doświadczenia. Tak czy inaczej dzięki
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Tak serio MTS i tak serio air. Auto do okazyjne jazdy na złoty i spoty. Co do tarcz to zobaczymy może masz rację. Co do oleju bardzo się mylisz bo sam na własnym s4 sprawdziłem to i ten olej jest bardzo dobry. A pozatym 50 to nie gęstość oleju tylko film smarnyprzy wysokich temperaturach a jak wiadomo ten silnik ma bardzo wysokie temperatury. Co do wydechu to i tak nie był oryginalny. A przepustnice są tylko po to żeby czasem zrobić dużo hałasu ? ale i tak dziękuję za opinie i rady
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Jeszcze nie wiem to wszystko zostało kupione wsadzona do auta i pojechało do mechanika na zamontowania. Jak tylko odbiorę auto na pewno wrzucę filmik. Nie mam i tu jest największy problem bo nie ma mnie w Polsce. Ale jeśli będę to postaram się to ogarnąć i odezwać się.