witam
miałem ten sam problem z gazem a zaczęło mi się to robić jak wyciąłem katalizator jeździłem do gazownika regulował gaz i było okej a za jakiś czas znowu to samo strzał z rury a najwięcej strzelało jak schodził z obrotów silnik np.z 140 km .wymieniłem wszystko kable świece sondę dalej to samo vag nic nie pokazywał zacząłem sam kopać co się okazało świece NGK były do bani i jeszcze zacząłem wyciągać kable z kostek z przepławki i kabel nie wiem jak się to nazywa tak se tyka węglowy jest przy przepławce z przepustnicy tez no i kupiłem nowe świece do gazu jak na razie autko chodzi już 5 miechów i nic się nie dzieje a przyczyna tak myślę ze świece .
pozdrawiam/
witam
ja mam silnik 1,8 ARD 125 koni AUTOMAT dokładnie nie sprawdzałem ale mi wychodzi 12,5 litra gazu robię na baku 330 km 350 km nie ma mowy o wariowaniu bo autko te nie ma przyspieszenia taki silnik na nasze drogi pasuje jestem zadowolony z niuni :tongę4: