Treść opublikowana przez KrisWro
-
Spoty wrocławskie
W temacie alarmów z Wrocławia i zwiększonego zainteresowania naszymi wozidłami to czy ktos montował zabezpieczenia tu: http://www.mastertrade.pl/samochodowe-c-1_2.html jakieś opinie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko
-
Spoty wrocławskie
Witam, już na ogólnym się witałem ale chciałem się jeszcze przywitać jako mieszkaniec Wro w tej grupie więc SIEMANO i do zobaczenia pod MM
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8T+ pakiet MS Design + 19" 3SDM by Kris
Hehehe sam na niego stawaim , pędzie na 4 buty to gdzie z ośką się równać nie mniej jednak z czystej ciekawości wyzwanie przyjmuję, jak tylko ogarne się z robotą w firmie i z tematami powiekszenia się rodziny pojawię się pod MM podobno można się tym pobawić taką opinie słyszałem ale fakt jak depczesz na czerwone to ESPe świeci jak choinka
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8T+ pakiet MS Design + 19" 3SDM by Kris
niestety ośka, pokazał się pomysł zrobienia z tego quattro, ale napewno nie w najbliższym czasie, najpierw musze się nacieszyć tym co jest Zresztą już jedną skarbonkę mam w garażu
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8T+ pakiet MS Design + 19" 3SDM by Kris
no drażni bardzo i to było powodem lekkiego dystansu przy wyjeździe po auto, ale przejechaliśmy miernikiem lakieru całe auto i poca wspomnianymi w historii z ASO robotami grubość lakieru igła, zresztą jak oglądaliśmy w necie auta z tym pakietem to na każdym jest on "tak fachowo spasowany" - no poza fotkami w katalogu producenta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
tego i Tobie życzę
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8T+ pakiet MS Design + 19" 3SDM by Kris
Przyszła pora na rodzinne wozidło , wcześniejszy projekt to Mazda 323f BA (foto poniżej ) Jeśli chodzi o temat nowego nabytku, do którego przekonał mnie znajomy z tego forum (roman_tyk), więc po prawie 7 miesięcach poszukiwań i sprawdzenie prawie 30 B 6'tek juz i tak wyselekcjonowanych zostaliśmy nagrodzeni i jest rezultat F'ranca: Audiola zaraz przy zakupie: Kompletnie nie znam się jeszcze rzeczach technicznych dotyczących Audi, ale codziennie dzieki forum i tematom na nim zawartym wiedzę poszerzam. Troche z tego co to jest: A4 B6 (BFB) grudzień 2002r. porezane 1,8 Turbo 250 KM Modyfikacje: jeśli chodzi o serducho to pod maska centralny intercoller, tip nierdzewka, wydech remusa na 3 calach, hamulce 320mm, turbo k04-15 oryginal odpowiednik k04 MTM, przeplyw 200g/s boost w peaku 1.3-1.4 bara . Przebieg 135 tys. tak wiem CUDA, ale jest to ori przebieg, auto prześwietliliśmy na wskroś, miernik lakieru, diagnostyka silnika i pozostałych elementów. ostatni wpis ASO listopad 2014r. Wnętrze: s line, czyli czarna podsufitka alu wykończenia, półskóry, grzane krzesła, kolorowy FIS z navi, rolety w drzwiach, nagłosnienie BOSE itd... Zewnątrz: Pakiet Votex Koła lato 18" na 8,5", zima 17 na 7" kilka fotek: Mycie z niemieckiego kurzu Zimowy Setup Rzeczy do zrobienia w najbliższym czasie: wymiana świec, wycięcie kata delikatne poprawienie programu no i FUN z jazdy Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć, cześć i czołem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem nowy na forum, chociaż już udzielałem się w dziale : "Zakup kontrolowany - kupujemy auto", od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6 1.8 t 2002 r. poszukiwania fury trwały prawie 7 miesięcy ale trafiła się, delikatnie podłubane kombi z mocą 250 KM
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam, wszystkich i z miejsca proszę o pomoc, szukam już audi A4 od kilku miesięcy i na dolnym śląsku mam enklawe szpachli i spawania, ale znalazłem ogłoszenie komisu w Radomiu: http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-s-line-ze-szwajcarii-serwis-C33600418.html mam juz sprawdzony VIN i wszystko wygląda w miare ale potrzebowałbym pomocy w ocenie czy faktycznie auto jest warte uwagi, bo robić wyprawe na cały dzień to słaba opcja :/ oczywiście odwdzięcze się jakimś dobrym % .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, na tą chwilę nie jestem jeszcze szczęśliwym posiadaczem Audi, ale namiętnie szukam (A4 B6 w kombi). Aktualnie jestem posiadaczem Mazdy ale z racji powiększenia rodziny i zachwalania przez znajomych marki z kółkami w logo chcę się przesiąść na 1,8 turbo. Z racji ciagłego poszukiwania auta i sprawdzania różnych ogłoszeń najbardziej udzielał się bede w dziale "Zakup kontrolowany - Kupujemy auto"