Treść opublikowana przez marek232
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Ze nie ma sensu stosowania go w 1.8t
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Panowie kto się podejmie zrobienia dolotu z nierdzewki? :-)
-
1.8T
A mam jeszcze jedno pytanie do swapa bardziej się opłaca kupić sam silnik osprzęt i wszystko osobno czy może całego anglika za ok 4k?
-
1.8T
A czym różni się awt?
-
1.8T
Panowie mam pytanie czy silniki stosowane w b5, b6 różnią się osprzętem czy tylko programem? Bo zastanawiam się nad swapem i myślę co by tu wybrać żeby wsadzić do swojego. Poza tym planuje go podkręcić do ok 220 km, więc z jednej strony wybrał bym 180 seryjnie Ale z drugiej wydawać by się mogło ze seryjne 150 było by w mniej zużyte Chodzi mi o oznaczenia AEB /APU /ANB /AWT /AJL wyczytałem że aeb ma szersze kanały dolotowe a ajl ma k03s, przez co rozważam zakup między tymi dwoma a wy co sądzicie który najbardziej nadaje się na zabawę?
-
Praca pompki po zamknięciu auta
Dzisiaj zaczęła wariować podczas jazdy tak mnie już wkurzyla że wyrwałem ją na zewnątrz silnik był już ciepły nagrałem kilka sekund może będziecie coś wiedzieć https://youtu.be/Tx4A2Ct8Beg
-
Praca pompki po zamknięciu auta
Myślę ze nie uda mi się znalezć nieszczelności w ten sposób bo jeśli jest to jest ona na tyle mała ze wszystkie zamki się zamykają i otwierają
-
Praca pompki po zamknięciu auta
A wiecie jak sprawdzić co jest przyczyną? Silniczek czy nieszczelność
-
Praca pompki po zamknięciu auta
A jak mogę sprawdzić czy to nieszczelność i ewentualnie gdzie jest? Można użyć tego gazu od sprawdzania szczelności klimy?
-
Praca pompki po zamknięciu auta
Witam ostatnio zauważyłem nastepujacy problem otóż kiedy zamknę auto to dosłownie co 1-2min pompka pracuje przez jakieś 2,3s co może być tego powodem?
-
Zmiana koloru podświetlenia na niebieski
Chciałem dopasować podświetlenie do niebieskich foteli, sprawa załatwiona licznik zrobiłem na biało przyciski zamiana diod dyfuzyjnych na niebieskie najgorzej było z pokrętłami
-
Migające w5w Led
A gdyby ograniczyć płynący przez nie prąd rezystorem?
-
Migające w5w Led
Pewnie wielu z was miało problemy z w5w które z czasem zaczynały migać, jest na to jakiś sposób? Można jakoś ograniczyć prąd płynący przez nie? Albo gdzie jakie kupić żeby ich żywotność była długa
-
Znacie takie głośniki dedykowane?
http://allegro.pl/pioneer-nowe-glosniki-dystanse-audi-a4-b5-do-2001-i5125346723.html posiadam taki zestaw mogę ci puścić za 100 całkiem fajnie grają
-
Półka sedan głośnikowa
Musisz zdjąć całą górę tą welulorową w taki sposób ze najpierw odczepiasz światło stop w podszybiu. Potem kładziesz fotele i podnosisz tą częśc do góry tam są trzy zatrzaski i wyciągasz go sb
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
A co sądzicie o tych koncentratach 1 l z których robi się 20 litrów roztworu
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
Mam pytanie dotyczące jasnego weluru w podsufitce czym można go wyczyścić w domowych warunkach? Vanish wystarczy czy warto inwestować w jakieś specjalne preparaty?
-
Czy fotele z polifta avant podejdą do przedlifta sedan ?
Właśnie podepne się do pytania czy kanapa pasuje bez zadnych przeróbek?
-
Tweetery przód polaryzacja
Witam Panowie wie ktoś może jak gdzie jest plus a gdzie minus w tweeterze z przodu(jeden kabel cały czarny a drugi czarny z zielonym paskiem)
-
nie działa podsufitka po otwarciu drzwi przednich
Niestety w gumie wszystko całe problem leży gdzieś indziej A znajduje się w drzwiach coś bardzo delikatnego na wysokie temp? bo podgrzewałem palnikiem taśmę dekarską ale nie bardzo na tyle że dało się ręką dociskać
-
nie działa podsufitka po otwarciu drzwi przednich
Spróbuję opisać mniej więcej co się dzieje : -po otwarciu drzwi z przodu nie zapala się podsufitka (otwarcie drzwi z tyłu zapala) (od tego się zaczęło) -auto zamyka się z pilota Ale już nie otwiera jedynie zapala się światło w podsufitce, otwiera się tylko z kluczyka -wcześniej po naciśnięciu przycisku blokady drzwi kierowcy od środa zamykały się wszystkie drzwi teraz nie Proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia co to może być :-(
-
nie działa podsufitka po otwarciu drzwi przednich
Ale to wszystko stało się jak się bawiłem z tą kostką po włożeniu jej na swoje miejsce słychać było pracę pompki centralnego w bagażniku a lampka już nie zaświeciła to raczej nie bezpieczniki bo po otwarciu tylnych drzwi lampka świeci
-
nie działa podsufitka po otwarciu drzwi przednich
Panowie co to może być że nie działa podsufitka po otwarciu drzwi przednich? Przy tylnych wszystko ok wczoraj wypiąłem kostkę od zamka z prawej strony ale włożyłem wszystko jak było(pewnie nie powinno się tak robić z akumulatorem) co mogło się stać? A i ja mam czujnik otwarcia w zamku a4 b5 1995 I do tego jeszcze centralka dziwnie działa np zamyka się z pilota ale już się nie otworzy albo po wciśnięciu bocla blokady u kierowcy nie zamykają się wszystkie drzwi jak wcześniej tą kostkę wyczepiłem ona idzie do zamka w drzwiach
- Nowicjusz - wątek powitalny