Treść opublikowana przez marek232
-
Audi b6 klapa bagażnika ciężko się zamyka
Nie mam przycisku w drzwiach
-
Audi b6 klapa bagażnika ciężko się zamyka
Dzięki, faktycznie winny był ten bolec A wiecie może czemu nie działa otwieranie klapy z pilota? kiedy otwiera się ją ręcznie słychać krótką pracę silniczka potem 2 sek przerwy znowu krótka praca
-
Audi b6 klapa bagażnika ciężko się zamyka
Panowie proszę o pomoc, co może być powodem tego że kapa bagażnika ciężko się zamyka. Trzeba nią dość mocno trzasnąć żeby się zamknęła, dodam jeszcze że nie działa otwieranie klapy z pilota może ma to jakiś związek
-
B6 ASN 3.0 olej silnikowy problem
Ok a jak teraz mam Mobil to muszę płukać?
-
B6 ASN 3.0 olej silnikowy problem
no właśnie widziałem czyjąś wypowiedź gdzie ktoś mówił o totalu
-
B6 ASN 3.0 olej silnikowy problem
Panowie szykuje mi się wymiana oleju w nowo kupionej b6, i zastanawiam się co zalać. Mechanik proponuje total quartz 9000 5w40 co wy na to? Teraz jest zalany mobilem
-
Brak głośników tył
Zależy gdzie da wzmacniacz, jeśli w bagażniku to zasilającego potrzeba 5+1m czyli jakieś 30zł, bezpiecznik i oprawka 10zł głośnikowe 10m czyli jakieś 20zł, sygnałowe 40zł, czyli 100 to same kable. A jeśli chodzi o wygłuszenie to 100zł nie wystarczy nawet na samą taśmę dekarską bo jedna kosztuje prawie 60 zł a dwie rolki to jeszcze mało na sam przód, nie mówiąc już o matach butylowych. Jedynie oszczędzić może na dystansach robiąc je samemu
-
Brak głośników tył
Porządne radio 250-500 :-D
-
Brak głośników tył
Zmień głośniki z przodu, najlepiej na 16, wygłusz drzwi, zmień radio i przydał by się wzmacniacz
-
Audio
Można zmontować głośniki w miejsce tych które masz teraz z przodu tylko lepsze wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć i ile wydać
-
Brak głośników tył
Za tys nie kupisz nawet używanych sprzętów
-
Sub do Avanta plus wzmak, przygotowanie bagażnika pod suba.
Taką skrzynię możesz sobie zrobić sam z włókna i żywicy A co do głośnika to tylko rockford mówisz że nie potrzebujesz dużej mocy to zobacz sb za modelem r1s4-10 albo r2d2-10
-
Wymiana syczków na inne. Pomoc w doborze
da radę wymienić ale jak wsadzisz te i do tego głośniki z tweeterem w słupku to będzie za dużo wysokich
-
Wymiana syczków na inne. Pomoc w doborze
Jak masz już w głośnikach które kupiłeś to nie ma sensu pchać innych, ewentualnie możesz kupić zestaw odseparowany co będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem a najlepiej 16 :-)
-
Problem z przerywaniem glosnikow przod i tyl
Dosyć dziwna sprawa, jak chcesz to podjedź do mnie jestem w tyg w krk okolice Tauron areny
-
Jaka skrzynia do sedana Audi A4 B5
Rockford P1S4 12 w otwartej
-
Pytanie odnośnie zestawu car audio, Audi A4 B4 SEDAN.
Radyjko mam podobne i nawet daje radę jest tam kilka przydatnych ustawień, warte swojej ceny. Co do wzmacniacza to crunche są strasznie awaryjne, tylne głośniki sobie odpuść lepiej dołóż coś lepszego na przód i będzie bardzo fajnie np morel maximo i do tego wygłuszenie przodu Natomiast co do skrzyni, o ile będzie ci potrzebna to proponuję rockforda P1s4-10/12 I do zamocowania 165 będzie ci potrzebny jeszcze inny dystans poza tym który jest gratis na aukcji
-
Lotka stylizowana na rs 4
W rs4 nie wiem jak jest, w sline jest całkowicie inaczej jedynie lekki ślad jest a ja pytam o tą konkretną dokładkę jak ona wygląda na aucie
-
Lotka stylizowana na rs 4
Pany ma ktoś założoną taką lotkę niby rs4 składającą się z 3 części ewentualnie gdzie taką kupić? http://m.ebay.pl/itm/AUDI-A4-B7-2004-2007-S4-RS4-REAR-ROOF-TRUNK-TAILGATE-SPOILER-/151908776212?nav=SEARCH Znalazłem coś takiego nie jestem pewien czy to jest to bo nie ma opisu
-
Głośniki pod oryginalne radio przód.
Crunche mają za dużo rms na seryjne radio juz do helixow przydał by się wzmak a co dopiero do tych
-
Wymiana wszystkich głośników
Każdemu to sugeruje i tb tez powiem, zajmuj się tylko przodem tył zostaw a na przód 16cm i wygluszenie
-
Problem z głośnikami
nie da się dostać do tweetera bez zdjęcia tapicerki tak samo jak nie da się dostać do głośnika
-
Problem drzwi kierowcy
Masz w bagażniku wzmacniacz? Ruszanie kostkami przewodami może nic nie dać ale to nie musi znaczyć że to nie ich wina, idź po kolei od radia zobacz na oznaczeniu które przewody to FR i sprawdź miernikiem czy jest sygnał albo weź sb jakikolwiek słaby głośnik z przewodami i przyłóż do kostki. Przypuszczam że tu jest wszystko ok. To samo zrób w drzwiach. Ja czasami puszczam nowe kable w trudnych sytuacjach
-
Wszystko co powinienem wiedzieć o głośnikach do a4 b5 front
na samym radiu i tak nic nie osiągniesz, najlepiej to kupić używkę i brać się za wygłuszanie drzwi
-
A4 B8 wymiana radia Chorus na Symphony
Sorki że odświeżam ale chciałbym się dowiedzieć czy radyjka występujące w b8 posiadają wyjścia rca? i czy są jednostkami nadającymi się do car audio? Ewentualnie jak wygląda kwestia wymiany na coś nie oryginalnego?