pens

Pasjonat
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O pens

  Informacje

  • Imię
   Piotr
  • Lokalizacja
   Warszawa

  Auto

  • Model
   A4 B6
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2008
  • Silnik
   1.2 TFSI
  • Kod silnika
   1B
  • Napęd
   quattro
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  238 wyświetleń profilu
  1. Potrzebuję zamontować do garażu w bryle domu jakieś dobre oświetlenie... Dobre, w sensie intensywne, ale nie oślepiające. Jakieś świetlówki? A może oświetlenie LED-owe?
  2. pens

   Mam od jakiegoś czasu, ale zupełnie nie wiem jak tam zdobywać followersów.
  3. Dwa pomysły przychodzą mi do głowy. Pierwszy to ozonowanie. Ozon ma takie właściwości, usuwa nieprzyjemny zapach. Pozostaje po nim zapach taki jaki czasami jest po intensywnym deszczu. Druga opcja to neutralizatory zapachów. Przykłady takich neutralizatorów znajdziesz tutaj: https://sklep.car-spa.pl/zapachy-i-neutralizatory
  4. pens

   Trudno stwierdzić. Ze specyfikcji wydaje się być okey, ale jak bedzie w praktyce. Może na elektrodzie jeszcze dopytaj. Tam siedzi sporo elektroników.
  5. Mam na myśli taką deskę: Ktoś może posiada? Jak wygląda kwestia jej wytrzymałości? No i ile jest w stanie przejechać na 1 ładowaniu?
  6. Też tak uważam jak kolega wyżej. Chciałem zapytać o osprzęt elektryczny, bo rozpiętość cenowa w jego przypadku jest bardzo duża. Gniazdka można kupić za kilkanaście jaki za kilkadziesiąt zł. Podobnie z włącznikami. Jak to u was wyglądało. Braliście budżetowe, czy jakieś markowe jak ABB, Berker, Kos, Legrand lub inne znane marki. Tutaj przykład Berker-a: https://osprzet-sklep.pl/berker-c-171.html Ktoś już to przerabiał wcześniej?
  7. pens

   A co powiecie o odcinkowych pomiarach prędkości. Pytam, bo ich montaż w niektórych sytuacjach jest moim zdaniem uzasadniony.
  8. pens

   Najem okazjonalny - spoko, ale trzeba go załatwiać u notariusza, a taka usługa jest dosyć kosztowna. Poza tym jest sporo papierkowej roboty przy tym. Prawo jest bardzo źle skonstruowane, bo jak to mżliwe, że ktoś kto nie płaci, może korzystać z mieszkania? Nie płacisz - powinno być aut, bez żadnych warunków wstępnych. To jest usługa jak każda inna. Jak już wynajmować, to może na pokoje, że wynajem obejmuje jedynie pokój, a nie całe mieszkanie. Jeżeli chodzi o zakupy w celach inwestycyjnych, to przede wszystkim duże miasta. Duże, studenckie miasta. Samo mieszkanie nie powinnno być zbyt duże, takie do 40-50 m kw. Aby łatwo można było skompletować skład mieszkania. Tutaj przykład takiej inwestycji we Wrocławiu: https://microklimat.pl/oferta-inwestorzy/ Gdzie mieszkania są stosunkowo tanie, a przy tym lokalizacja inwestycji jest względnie dobra,więc nie powinno być problemu z wynajmem.
  9. pens

   3k, to jeszcze nie ma tragedii. To raczej nie to. Gdyby to było 10k, to wówczas mógłby to być pewien problem.
  10. pens

   Na siłownie średnio chodzi się jakieś 2-3 razy w tygodniu. W domu oczywiście też warto wykonywać jakieś ćwiczenia na te partie ciała i mięśni, na których najbardziej wam zależy. Sport to nie tylko aktywność stacjonarna, ale też aktywna, cardio - warto ruszyć się, pobiegać. Zrobić kilka km truchcikiem.... Zainwestować w jakiś oddychający strój sportowy typu https://kajasport.pl/pol_m_Odziez_Dresy-598.html Myślę, że 1h dziennie powinniśmy poświęcić na aktywność fizyczną.
  11. pens

   Byłem kiedyś na takim spotkaniu z M. Borkiem - bardzo przyjemne spotkanie. Fajnie gadał.
  12. pens

   W Lublinie, sprawdź sobie tutaj przy Osmolicka 44, oni tam głównie STAG montują, ale też inne. Na http://powercarservice.pl/services/instalacje-gazowe-lpg/ popatrz jeszcze.
  13. pens

   To ładny wynik, 2 miesiące i 500 km. Jeżeli chodzi o rowery dla kobiet, to zauważyłem, że panie zdecydowanie preferują rowery typu miejskiego, czyli mniej więcej coś takiego jak te tutaj: https://www.dadelo.pl/rowery-miejskie/damskie/ Zobaczcie jak to jest, jak bardzo się różnimy. Faceci wolą szybkie samochody, duże - natomiast kobiety wolą mniejsze, auta miejskie którymi łatwo zaparkować (a i z tym mają bardzo często problemy).
  14. pens

   Mój znajomy miał podobnie. Dosyć szybko się skapował i jeszcze na stacji paliw, spuścił paliwo, z baku i uzupełnił właściwym.
  15. pens

   Przecież każdego adwokata obowiązuje tajemnica adwokacka. To jest zawód wysokiego zaufania publicznego, raczej nie martwiłbym się tym, że wypłyną gdzieś informacje poufne, taka branżą. Ba, oni są zobligowani do tego. Możesz tutaj jeszcze dopytać: http://kancelariakbw.pl/ Z Piaseczna, a Piaseczno to prawie Warszawa.