pens

Pasjonat
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O pens

  Informacje

  • Imię
   Piotr
  • Lokalizacja
   Warszawa

  Auto

  • Model
   A4 B6
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2008
  • Silnik
   1.2 TFSI
  • Kod silnika
   1B
  • Napęd
   quattro
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  298 wyświetleń profilu
  1. pens

   Te plamy wyglądają tak, jakby były z jakiegoś tłuszczu. Dziwne, że mydłem się nie dało, bo mydło to tak naprawdę szereg enzymów rozpuszczających tłuszcze. Środków kosmetycznych jest dużo które teoretycznie powinny sobie z tym poradzić. Generalnie dopytaj w sklepach, możesz sprawdzić np Adbl Interior QD - jest to dressing do tworzyw sztucznych w samochodzie, dobrze radzi sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami. Odświeża i pielęgnuje te wszystkie tworzywa sztuczne wchodzące w skład wnętrza samochodu. Jego specyfikacja dostępna jest np tutaj pod linkiem: https://sklep.car-spa.pl/tworzywa-i-guma/adbl-interior-qd-produkt-do-szybkiego-odswiezenia-elementow-wnetrza-1l
  2. Jabłuszko kiepsko zaczęło nowy rok. Podobno maja spore wahnięcie w sprzedaży - tłumaczą się tym, że ostatnie wersje były tak dobre, że się przestały psuć Też mi argument.
  3. Patrz na to co używają kierowcy tirów. Oni są ekspertami od bezpiecznego podróżowania po europejskich drogach Używają np takich aplikacji jak TransParking: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.transparking&hl=pl Podpowiadają przede wszystkim na temat infrastruktury do której się zbliżamy: parkingi, sklepy, stacje paliw, bankomaty, myjnie, prysznice,kuchnie, WC, wifi itd
  4. pens

   Najgorsze jest to, że Niemcy prowadza politykę w której wycofują diesle (ze względu na to, że wielokrotnie bardziej zatruwają środowisko niż benzyniaki). I gdzie te wszystkie samochody wylądują? A jakże - w Polsce. Będą zatruwały nasze miasta. A rząd oczywiście nic z tym nie robi.
  5. Konstrukcja mojego domu przewiduje zastosowanie lekkich schodów. I w zasadzie są dwie opcje, pierwsza to schody drewniane a druga to schody na konstrukcji stalowej. Osobiście bardziej szedłbym w kierunku schodów drewnianych. Pytanie tylko jaki rodzaj drewna będzie się najlepiej nadawał do tego celu? Mają to być schody bez spocznika, czyli z takim zawijasem.
  6. Panowie, a czym wyłożylibyście taras? Zastanawiam się nad dwiema opcjami: deskami drewnianymi (jakie drewno będzie najlepsze?) lub deskami kompozytowymi? Taras o powierzchni mniej więcej 3 na 4 metry.
  7. Zawsze podobały mi się lampy wiszące, ale ze względu na to, że mam stosunkowo niskie mieszkanie bo około 255 cm, to raczej wiszace odpadają. Pozostają takie jak te tutaj: https://oswietlenie-sklep.pl/lampy-sufitowe-c-35.html Co powiecie na coś takiego do pokoju dziennego: Tyle tylko, że w ciepłej, przyjemnej barwie ?
  8. Orientujecie się czy jest jakieś darmowe?
  9. Podwyżka cen OC, sprawiła, że wiele osób zaczyna kombinować. Np jeżdżą masowo na ubezpieczeniu OC, jakim ubezpieczone są samochody w komisach samochodowych. A są to ubezpieczenia kilkukrotnie tańsze od standardowych rynkowych. Nie wiem czy ubezpieczalnie coś z tym postanowiły zrobić, ale gdyby podwyższyły do rynkowych stawek, to wielu właścicieli komisów samochodowych poszłoby z torbami. Warto wiedzieć, że nabyte zniżki OC, traci się po 2 latach, braku posiadania auta i ubezpieczenia. Jest jeszcze kilka smaczków o których warto wiedzieć, a które tutaj https://wygodnie.pl/porady/znizki-oc-jak-sprawdzic-jakie-sa-kompendium-wiedzy zostały trochę szerzej opisane.
  10. pens

   Muszę powiedzieć, że po ostatnich MŚ w Siatkówce, stałem się fanem tej dyscypliny, nawet większym fanem niż piłki nożnej.
  11. pens

   To ja jeszcze zwrócę uwagę na kaski motocyklowe. Nie chcę wnikać w to, że powinien on być dopasowany indywidualnie do wielkości głowy. Generalnie mamy trzy rodzaje kasków: otwarte, szczękowe oraz uchodzące za najbezpieczniejsze kaski integralne - które są najbardziej dopasowane do głowy, oraz nie posiadają elementów ruchomych. Oczywiście integralne są najdroższe, podobnie jak otwarte są najtańsze. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://motocyklowekaski.wordpress.com/2018/08/28/kiedy-wymienic-kask-motocyklowy/ witryna na której można znaleźć trochę więcej info, z zakresu kiedy należy wymienić kask na nowy.
  12. pens

   Kobiety - a przynajmniej te które znam, preferują mniejsze auta, czyli takie którymi można wygodnie zaparkować nawet gdy jest mało przestrzeni.
  13. Potrzebuję zamontować do garażu w bryle domu jakieś dobre oświetlenie... Dobre, w sensie intensywne, ale nie oślepiające. Jakieś świetlówki? A może oświetlenie LED-owe?
  14. pens

   Mam od jakiegoś czasu, ale zupełnie nie wiem jak tam zdobywać followersów.
  15. Dwa pomysły przychodzą mi do głowy. Pierwszy to ozonowanie. Ozon ma takie właściwości, usuwa nieprzyjemny zapach. Pozostaje po nim zapach taki jaki czasami jest po intensywnym deszczu. Druga opcja to neutralizatory zapachów. Przykłady takich neutralizatorów znajdziesz tutaj: https://sklep.car-spa.pl/zapachy-i-neutralizatory