pens

Pasjonat
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O pens

  Informacje

  • Imię
   Piotr
  • Lokalizacja
   Warszawa

  Auto

  • Model
   A4 B6
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2008
  • Silnik
   1.2 TFSI
  • Kod silnika
   1B
  • Napęd
   quattro
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  277 wyświetleń profilu
  1. Konstrukcja mojego domu przewiduje zastosowanie lekkich schodów. I w zasadzie są dwie opcje, pierwsza to schody drewniane a druga to schody na konstrukcji stalowej. Osobiście bardziej szedłbym w kierunku schodów drewnianych. Pytanie tylko jaki rodzaj drewna będzie się najlepiej nadawał do tego celu? Mają to być schody bez spocznika, czyli z takim zawijasem.
  2. Panowie, a czym wyłożylibyście taras? Zastanawiam się nad dwiema opcjami: deskami drewnianymi (jakie drewno będzie najlepsze?) lub deskami kompozytowymi? Taras o powierzchni mniej więcej 3 na 4 metry.
  3. Zawsze podobały mi się lampy wiszące, ale ze względu na to, że mam stosunkowo niskie mieszkanie bo około 255 cm, to raczej wiszace odpadają. Pozostają takie jak te tutaj: https://oswietlenie-sklep.pl/lampy-sufitowe-c-35.html Co powiecie na coś takiego do pokoju dziennego: Tyle tylko, że w ciepłej, przyjemnej barwie ?
  4. Orientujecie się czy jest jakieś darmowe?
  5. Podwyżka cen OC, sprawiła, że wiele osób zaczyna kombinować. Np jeżdżą masowo na ubezpieczeniu OC, jakim ubezpieczone są samochody w komisach samochodowych. A są to ubezpieczenia kilkukrotnie tańsze od standardowych rynkowych. Nie wiem czy ubezpieczalnie coś z tym postanowiły zrobić, ale gdyby podwyższyły do rynkowych stawek, to wielu właścicieli komisów samochodowych poszłoby z torbami. Warto wiedzieć, że nabyte zniżki OC, traci się po 2 latach, braku posiadania auta i ubezpieczenia. Jest jeszcze kilka smaczków o których warto wiedzieć, a które tutaj https://wygodnie.pl/porady/znizki-oc-jak-sprawdzic-jakie-sa-kompendium-wiedzy zostały trochę szerzej opisane.
  6. pens

   Muszę powiedzieć, że po ostatnich MŚ w Siatkówce, stałem się fanem tej dyscypliny, nawet większym fanem niż piłki nożnej.
  7. pens

   To ja jeszcze zwrócę uwagę na kaski motocyklowe. Nie chcę wnikać w to, że powinien on być dopasowany indywidualnie do wielkości głowy. Generalnie mamy trzy rodzaje kasków: otwarte, szczękowe oraz uchodzące za najbezpieczniejsze kaski integralne - które są najbardziej dopasowane do głowy, oraz nie posiadają elementów ruchomych. Oczywiście integralne są najdroższe, podobnie jak otwarte są najtańsze. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://motocyklowekaski.wordpress.com/2018/08/28/kiedy-wymienic-kask-motocyklowy/ witryna na której można znaleźć trochę więcej info, z zakresu kiedy należy wymienić kask na nowy.
  8. pens

   Kobiety - a przynajmniej te które znam, preferują mniejsze auta, czyli takie którymi można wygodnie zaparkować nawet gdy jest mało przestrzeni.
  9. Potrzebuję zamontować do garażu w bryle domu jakieś dobre oświetlenie... Dobre, w sensie intensywne, ale nie oślepiające. Jakieś świetlówki? A może oświetlenie LED-owe?
  10. pens

   Mam od jakiegoś czasu, ale zupełnie nie wiem jak tam zdobywać followersów.
  11. Dwa pomysły przychodzą mi do głowy. Pierwszy to ozonowanie. Ozon ma takie właściwości, usuwa nieprzyjemny zapach. Pozostaje po nim zapach taki jaki czasami jest po intensywnym deszczu. Druga opcja to neutralizatory zapachów. Przykłady takich neutralizatorów znajdziesz tutaj: https://sklep.car-spa.pl/zapachy-i-neutralizatory
  12. pens

   Trudno stwierdzić. Ze specyfikcji wydaje się być okey, ale jak bedzie w praktyce. Może na elektrodzie jeszcze dopytaj. Tam siedzi sporo elektroników.
  13. Mam na myśli taką deskę: Ktoś może posiada? Jak wygląda kwestia jej wytrzymałości? No i ile jest w stanie przejechać na 1 ładowaniu?
  14. Też tak uważam jak kolega wyżej. Chciałem zapytać o osprzęt elektryczny, bo rozpiętość cenowa w jego przypadku jest bardzo duża. Gniazdka można kupić za kilkanaście jaki za kilkadziesiąt zł. Podobnie z włącznikami. Jak to u was wyglądało. Braliście budżetowe, czy jakieś markowe jak ABB, Berker, Kos, Legrand lub inne znane marki. Tutaj przykład Berker-a: https://osprzet-sklep.pl/berker-c-171.html Ktoś już to przerabiał wcześniej?
  15. pens

   A co powiecie o odcinkowych pomiarach prędkości. Pytam, bo ich montaż w niektórych sytuacjach jest moim zdaniem uzasadniony.