Treść opublikowana przez Paweł33
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
To co od warsztatu domagać się zwrotu kasy bo mówili 0.5 na 10000 a jest 1l na 1000?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Oki rozumiem ale po tym niby remoncie co miał czyli głowica plus pierscienie 2.5 tys. wydane zero efektu tylko olej teraz mam 20w50 do ciągnika chyba. Co z tym fantem zrobić bo już 3 razy byłem na reklamacji i już pomału mam dosyć tylko olej zmieniają na coraz gestszy.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Xsebo a co radzisz z moi altem
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kiedyś miałem mr2 91r 2.0 brała 1l na 1000km ale zrobiłem górę silnika i wszytko było Oki. A w tym arenie ponoć już nie ma problemu z olejem ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Avensis kombi
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ja zmieniłem markę na rodzinne japońskie kombi,ale sprawę remontu chce zamknąć przed sprzedażą auta. Bo kasa zapłacona a efektów brak.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Właśnie kasa poszła człowiek mówi im jedno a oni i tak robią pi swojemu. Myślałem że dam kasę i będzie Oki. Ale pan robota wie lepiej a teraz próbuje wybrnąć jakimś trikiem z olejem. A samochód chciałem sprzedać z czystym sumieniem i bez problemu olejowego.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A szersze pierscienie coś dadzą jak cylindry nie są proste. Bo oczywiście nikt nie zmierzył tylko na oko. I mówią że nie było jak średniowiecza tego zrobić nie wyjmujemy bloku. A chyba jak robili głowice i wymieniali pierscienie to cylinder był pusty .
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
O obrotach nic nie mówił ale też mam wątpliwości bo jak kiedyś miałem 15w40 to przy morzach ledwo kręcił bo taka klucza z oleju wyszła. A przyczyną że bierze to pewnie taka bo wstawił normalne pierscienie i nie mierzył cylindrów. Chociaż mówiłem o tych innych pierścieniach i żeby przed robota zmierzyć cylindry.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Tak. I mam na tym zrobić 1000km i zobaczy czy u będzie.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam ja też mam problem z olejem wcześniej 1l/1000km. Wymieniłem czwórnik, sprawdziłem odme, wymieniłem czujnik poziomu oleju teraz mi nie pokazuje wogole nawet jak mam niski stan. Wkoncu zrobiłem taki jak to ujął mechanik polremont głowica i pierscienie. Ale po tym zabiegu napoczatku trochę spadła konsumpcja do 0.5 na 1000km a potem już normalnie. Pierscienie miały się niby ułożyć ale nie ułożyło się po remoncie olej 10w40 szafy liny mały. Teraz po reklamacja zmieniony filtr oleju i olej na 20w50 też lm. Mam obawy jak z tym olejem i czy również nie maskowanie źle wykonanej roboty?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam ktoś może poleć jakiegoś mechanika w Warszawie albo okolicach żeby ogarnąć wymianę pierścieni i uszczelniaczy bo już mi się znudziły dolewki 1l na 1000km i kontrolka oil min co 100 km. Kierownica powietrza zrobiona, olej Motul 10w40, odma czwórnik z końcówką q,nowa rura od strony szyby ta z gruszka stara ale wygląda na całą. Pozdrawiam. Prawie 300k nalatane
-
Audi a4 b6 brak przeniesienia napędu
Temat rozwiązany przegub zrobił papa albo oś się wysówa bo zeger się sypnął. Dzięki za konstruktywne podpowiedzi.
-
Audi a4 b6 brak przeniesienia napędu
Witam mam taki problem w moim Audi silnik pracuje obroty rosną co najlepsze prędkość tez rośnie a auto stoi w miejscu . Pedał sprzęgła nie wpada pracuje normalnie biegi tak samo. W drodze taka sytuacja wystapiła ja mu w gaz a on nic do przodu zatrzymalem sie i było oki przejechałem z kilometr i d*pa znów brak ochoty do jazdy. Zcholowałem auto a dzis rano wszystko oki co moze byc przyczyną?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Oki to jaki dział proponują panowie bo jestem tu nowy . O dziwo dzis rano auto ruszło normalnie. Juz sam nie wiem co to może być?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Oki sprawdze i dam znać. Dzięki za podpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
razem z dwumasą czy bez bo to duża różnica w cenie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam taki problem auto pali wszystko działa tylko jak dodaje gazu obroty rosną , prędkość na szafie też rożnie a samochód stoi w miejscu.Biegi chodzą ładnie sprzęgło nie wpada w podłoge. Co może byc przyczyną?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
w jakim?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam następujący problem najpierw zapalała się żółta kontrolka oleju po 100kilometrach otwarcie maski pomagało.Pojechaliśmy w góry i tez się zapaliła po drodze .Poziom oleju był oki. Jak na drugi dzień po przyjeździe chcieliśmy pojechać na zwiedzanie to auto nie odpala i zapala się kontrolka czerwona oleju oldruck. Dodam że w święta auto stało 4 dni na mrozie bez palenia i normalnie ruszyło. I akumulator tez w trasie powinien się podładować.Co można z tym fantem zrobić . Gdzie szukać przyczyny?