Treść opublikowana przez benoos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja używam kantoru internetowego ... dziła bardzo dobrze i różnice kursowe są OK a zysk z kupowania od kogoś po kursie średnim to nie opłaca się ... chyba że to było ze 100kEURO różnica kursowa 2-3 grosze i ktoś ma jechać do banku i wypłacać gotówkę ... to przy kilku kEURO nie warte zachodu z punktu widzenia właściciela firmy firmy często maja konta w bankach, gdzie płacą dużą prowizje za wypłaty gotówkowe waluty ... wpłacasz PLN do kantoru kiedy chcesz i czekasz na dobry kurs , aktualizacja c kursu co 8 sekund zgadzam się, też używam kantorów internetowych, ale nie zawsze idzie to zrobić szybko przy większych kwotach, albo w banku nie mają tyle waluty, albo limity na przelewy blokują, już łatwiej się dogadać z kantorem stacjonarnym Jest trochę firm np. budowlanych, transportowych; które dostają konkretne strzały waluty z zagranicy i potrzebują odbiorców
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać. Nie znacie jakiejś firmy/osoby która zarabia w EUR i chętnie odsprzeda po kursie średnim? Potrzebuje "trochę" EUR kupić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie gdzieś leży używany oryginalny korek
-
Superb v6
jestem fanem Superba, ale nie da się ukryć, że liftback ma okropny tył, jeśli II to tylko combi ewentualnie wrzuć dupkę od polifta Silniczka zazdroszczę, sam na niego polowałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sedan na fotach wygląda OK, dużo rys i odprysków na lakierze może świadczyć o bezwypadkowej historii, ale nie musi trzeba sprawdzić nie znam się dobrze na B6, ale chyba tylna dokładka nie powinna być cała w kolorze wypas fajny, jak nie przeszkadza kolor i multi to sprawdzać VIN i jechać oglądać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak zobaczyłem deskę od pasażera strony, to już nawet dalej nie oglądałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest cross, tak? czy quad?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mnie też wciągnęło, zwłaszcza że robi filmy z moich okolic i tras które znam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema apropo polerki, może ktoś potrzebuje profi narzędzie? mam na zbyciu w dobrej cenie Polerka kątowa Bosch GPO 12E - profesjonalna 1200W, 600>3000obr./min Jarocin ? Tablica.pl ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pitch circle diameter po naszemu rozstaw śrub np. 5x112
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na 8,5cala mam 235/35/19
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Loco i Czechu ze Style są ... fatboy chyba jest, bo gołe doopy wkleja na FB Nie znowu takie gołe trochę materiału miała na sobie:D Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 zapomniałem o tej imprezie, a ze znajomymi zastanawialiśmy się wieczorem skąd słuchać muzykę, po drugiej stronie jeziora :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wygląda ze tak się korkuje to rondo przy wjeździe na A2, ja na szczęście w drugą stronę, do Lipnicy na działkę, jakby ktoś miał ochotę na piwko to zapraszam, śpiworek i można spać, bo jadę sam dzisiaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ze Słupcy do A2 jest 2km korka, jakby które chciał jechać ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema siema apropo szybki, w 2009r. mi się trafiło w Superbie dostać kamieniem na powrocie z MIVW, pękła w narożniku. Miałem OC+AC w Hestii, przez e-konto zgłosiłem małą szkodę do 5000zł, dostałem info, że mam wymienić i wysłać im fakturę, a oni zwrócą pieniądze. Nikt nawet tego nie oglądał, wysłałem fakturę, zwrócili całość, zniżek nie straciłem Ktoś się orientuje czy nadal tak jest?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Faktycznie ZR nie ma nic z ranem wspólnego :-) na szybko takie objaśnienie znalazłem Oznaczenia na oponie - Opony.com.pl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie nie jest tak Poważnie? To mnie wulkanizator okłamał, ale szczerze mówiąc w michelin i conti się sprawdzało Sorry za wprowadzenie w błąd
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeśli chodzi o rant ochronny, to ZR z rantem, samo R bez rantu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario Twoja robota? YouTube
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja nie jechałem nawet przez Piłę, od razu z Obornik na Wałcz najgorszy ruch był w Suchym Lesie, a zakręty pod koniec to najlepsza frajda z całej trasy ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać do Kołobrzegu leciałem przez Wałcz, Białogard. Kiedyś ta droga wydawała mi się lepsza, dość kiepska nawierzchnia, ale Sprinter z kontenerem mimo 150KM powyżej 90-100km/h rozpędzał się niechętnie, więc wybrałem krótszą drogę. Slo mi zaraz po przywiezieniu A4 z Niemiec odzywało się wspomaganie, płyn był ładny, więc tylko odpowietrzyłem na podniesionym przodzie, przez dwa lata buczenie nie powróciło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu pusto którędy polecacie do Kołobrzegu jechać? bo dawno w te strony nie jechałem, jutro muszę busem śmignąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema, oglądacie TopGear? ten Koennniggssseeeegsss CCX ma słabą siłę docisku na tylną oś, Stig nim wyleciał z toru podobnie jak ten koleś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wczoraj byłem na Evencie do 2 w nocy i Was nie spotkałem. vario raz mijałem jak rozmawiał przez Kom. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00