Treść opublikowana przez benoos
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
mimo mojego urazu do tego koloru, fura lux! mody same konkrety, więc aż ciężko mi uwierzyć, że odważyłeś się na repliki felg widziałeś co czeka w dziale sprzedam? ... http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/21-oryginalne-audi-q7-speedline-rs6-2-oponami-wymiany-242084/#post2971056
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Daniel gratulacje! Zdrówka dla żonki i synka Ja w sobotę też zostałem ojcem, ale chrzestnym hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłem na M.I.V.W 2009, polecam wszystkim wahającym się czy warto, hala na lotnisku miażdżyła cycki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panów:hi: moja Audiola sprzedana, dostałem zaliczkę, mam zmienić koła i wieczorem się rozstajemy, po przebadaniu miernikiem lakieru klient był w szoku, że faktycznie niemalowana... przez 2 lata nie zdążyłem wpaść na spota ... wstyd Karol dobra robota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam po upojnym weekendzie bratowa urodziła córeczkę, VAG Event, remont w domu i upał sprawiły, że dopiero dochodzę do siebie Slo widziałem Twoją furę w piątek, na trawie obok stawku, ładnie się prezenciła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:wszystkim Slo przecież Event dla zwiedzających jest w tym roku za free Będziesz kręcił z Bartkiem? Ja do Żerkowa wlatuję już dzisiaj, jutro ślub sąsiadów, więc sobota po południu mnie nie będzie, ale wrócę na wieczór raczej. Pepin przy takiej pogodzie na pewno będzie na czym oko zawiesić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikt nie wie co napisać po meczu "przyczajony Tytoń"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za info panowie, koleżanka ma tam dwa mieszkania i oba są ciągle wynajęte, więc mógłbym kupić nawet z lokatorem, cena wydaje mi się niezła 4600/m2, dlatego się zainteresowałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry też jestem na etapie szukania mieszkania, raczej pod wynajem, więc wolałbym Poznań, od biedy można tam zamieszkać ale raczej chciałbym wrócić do Jarocina, kupno mieszkania na wynajem w Jarocinie jest o tyle kłopotliwe, że nie można liczyć na studentów tylko na rodziny, jak się okaże że nie mają zamiaru płacić to ciężko się ich pozbyć i odzyskać kasę. Poznaniaki co myślicie o mieszkaniu na Starołęckiej (pod wynajem), 2 pokoje, 42m2, miejsce parkingowe, 50m od pętli starołęckiej. Postawiony w 2009 budynek 3-kondygnacyjny, mieszkanie na parterze, od ulicy, więc tramwaj przejeżdża 10m od okna. CO sądzicie o lokalizacji? Na ile byście je wycenili?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To ja hurtem, bo czasu nie za wiele: CHRISMEN miło było poznać sorry za zamieszanie z fakturą, listwa pasuje? daniel_sen4 jutro jadę do Poznania, wezmę dystanse, jeśli nie zostanę do niedzieli to zostawię je w Poznaniu, żebyś mógł odebrać, na Krakowskiej albo P.Skargi blind1 współczuję, kolega cały? zdradź nam co wywinął wszyscy nie potrzebuje ktoś Movano 2005r 2.5CDTI do pracy? biały średniak, F-VAT 23%, pozdro:hi:
-
Samochód skacze jak piłka-pomocy
Moim zdaniem amor już nie trzyma, albo masz dobrany amor o złym skoku. Takie podbijanie jest charakterystyczne, jak ludzie do zwykłych amorów zakładają krótsze sprężyny To jest oryginalny zestaw czy kompletowany? Amor nie wylał?
-
Turkot z przodu podczas jazdy na rondzie
dzięki za rysunek poglądowy:) podnosiłeś przednie koła i obracałeś? nie słychać ani nie czuć żadnych niepokojących objawów? szum, chrobotanie, opór w pewnym miejscu, luz, lub coś podobnego
- uchwyt na napoje
-
Czy takie dekory są godne uwagi ?
wystarczy spojrzeć na zdjęcie z aukcji nawiewu pasażera, aby zebrało się na wymioty, przecież nawet to dobrze docięte nie jest
-
Nowy termostat nowy czujnik temperatury cieczy i wskazówka staje przed 90C
Termostat i czujnik z ASO?
-
Turkot z przodu podczas jazdy na rondzie
zjeżdżasz z ronda w lewo? jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, chyba że jedziesz pod prąd ja bym jednak obstawiał przegub zew., nie odzywa się podczas ruszania/przyśpieszania na skręconych kołach? wyjazd z krzyżówki itp.
-
Samochód skacze jak piłka-pomocy
Gwint masz skręcony na max? Masz regulacje twardości? Po przejechaniu pojedynczej nierównosci przodem buja jak na statku?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na Wsee chyba mają nową miejscówkę do upalania koleś z RS4 niewyżyty
-
Brudny EGR
poczytaj http://a4-klub.pl/showthread.php?5553-Czyszczenie-EGR&highlight=czyszczenie+egr http://a4-klub.pl/showthread.php?235475-Czyszczenie-EGR&highlight=czyszczenie+egr
-
Dobry materiał o silnikach TDI (w jęz. angielskim)
wrzuciłem do odpowiedniego tematu http://a4-klub.pl/showthread.php?1986-CIEKAWE-ARTYKU%A3Y-NA-TEMAT-SILNIK%D3W-TDI&p=2862438#post2862438
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
jeśli chcesz używkę to zwróć uwagę żeby wkład był olejowy lub olejowo-gazowy, zawsze można wtedy zregenerować
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
ja bym tatechnix ani mts nie kupował, lepiej jakieś KW w inoxie, Supersporta, H&R, Eibacha, coś bardziej renomowanych firm po prostu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema tyc_jan chyba źle to odebrałeś jestem pewny, że slo nie miał zamiaru krytykować Twojego pomysłu spotkania, tylko chodziło mu o tą część Twojego posta: "SLO robi genialne foty..."
-
Wycieraczka przednia Problem
może się wieloklin wyrobił, tu masz temat o naprawie wycieraczek http://a4-klub.pl/showthread.php?197137
-
Pierwszy rozrząd po 120 tys a drugi?
Na temat 2.0TDI masz mnóstwo tematów Masz rok czasu na szukanie, więc powinieneś zdążyć sobie wybić z głowy 2.0TDI w A6 C6