Treść opublikowana przez benoos
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
już Ci w sierpni pisałem, ale powtórzę 044121113 Termostat 038121119B pierścień uszczeln. u mnie osiągnięcie 90stopni to jakieś 6-10km spokojnej jazdy, przy tej pogodzie
-
[ALL B6/B7] Pytanie o fis
Poszukaj jeszcze raz, można ustawić co ma wyświetlać, ja u siebie zmieniałem i prawie cały 2 wyłączyłem, zostawiłem tylko średnie spalanie
-
[ALL B7] Czujnik cofania
czujnik PDC dla B7 to 7H0919275D lub 7H0919275A, oba pasują niskie temperatury im nie służą, moje w zimę raz działają, a raz nie... VAG pokazuje uszkodzenie, a na drugi dzień działa możesz spróbować go przeczyścić i osuszyć
-
[ALL B6] Tapicerka słupka
poszukaj w tematach o wymianie podsufitki na czarną, na pewno znajdziesz
-
[B5 AVG] Kasowanie inspekcji (żaden sposób niedziała)
Autodata rzeczywiście mówi, że wykasować ręcznie można tylko ze stałym okresem serwisowym (nie LL), ale znam też teorię, że ręczne kasowanie inspekcji powoduje automatyczne przestawienie licznika na stałe okresy serwisowe. Próbowałeś tak jak mówiłem? wciśnij i trzymaj kasowanie, włącz zapłon, puść kasowanie i pokrętłem od zegarka daj w prawo i chwilę przytrzymaj Jeśli tak też nie zadziała, a wszystkie inne robiłeś poprawnie, to zostaje tylko VAG, jak jeździsz przez Jarocin to wleć do mnie, zrobimy
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów!
dodatkowo kąt synchronizacji rozjeżdża się wraz z obrotami rozrząd dawno był robiony? auto na seryjnym programie?
-
[B5 AVG] Kasowanie inspekcji (żaden sposób niedziała)
jak włączysz zapłon przy wciśniętym przycisku kasowania to co się pojawia? przycisk od zegarka masz obracany czy pociągany? pamiętam, że w jakimś aucie musiałem przekręcić w prawo, a nie w lewo-jak mówiła instrukcja
-
[INNE] Touran 1.9TDI 105KM
Dzięki za zainteresowanie Kąt synchronizacji poprawimy dla pewności. W bloku 23. wartości powyżej 30 nie są powodem zmartwień?
-
[INNE] Touran 1.9TDI 105KM
Proszę powiedzieć co widać niepokojącego, Touran 2007r. 1.9TDI 105KM Statyczne: Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48802.html Grupy: 004,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48803.html Grupy: 013,023,018 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48805.html BS: Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48807.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48811.html Dynamiczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48809.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48810.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48812.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48804.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48806.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_48808.html dziękuję
-
[B6 BEX] Problem z komunikacją - immobilizer
Co próbujesz zrobić z tym immo? Zapewne wchodzisz w kanał 25, a immo masz w liczniku, więc 17 chce
-
[B6 AVF] Prośba o ocenę logów
takie pytanko dla znawców - co jest przyczyną, że kąt synchronizacji się tutaj rozjeżdża od 3,5tys obrotów? napinacz? wyciągnięty pasek?
-
[B7 BKE] Analiza logów po ustawieniu kąta synchonizacji
to fajnie, dzięki! kultura pracy silnika się poprawiła, delikatne wibracje cały czas są, ale być może za wiele oczekuje od 1.9TDI jakby jeszcze drugi ekspert mi potwierdził, że wszystko w porządku, to by była pełnia szczęścia :>
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Dodam tylko, że w silniku BKE (B6, B7) duża śruba jest na klucz 18 (nie 19 jak w opisie), żeby iść na plus trzeba kręcić w prawo (nie w lewo jak w opisie)
-
[B7 BKE] Analiza logów po ustawieniu kąta synchonizacji
Witam, pacjent to B7 BKE, pacjent przyjechał z nieregularną dilerką na wolnych obrotach, po sprawdzeniu kąta synchronizacji wyszło -6.9 :gwizdanie: więc wzięliśmy się za przestawianie, udało się ustawić na 0, mam logi statyczne i dynamiczne sprzed przestawiania, ale wklejam tylko te wykonane po ustawieniu, będę wdzięczny za info co tam teraz słychać Statyczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46987.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46988.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46983.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46985.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46984.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46986.html Statyczne BS: Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46989.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46990.html Dynamiczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46992.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46996.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46995.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46994.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46991.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/benoos_46993.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w tym roku jubileusz - 30 lat! oficjalnie zlot jest 1.06-4.06 ale większość jedzie wcześniej i wyjeżdża przed oficjalnym rozpoczęciem, bo później jest za tłoczno, wolfsgruppe wyjeżdża dzisiaj wieczorem i wraca w niedzielę, jest jedno miejsce wolne jakby ktoś był chętny link do kamerki na Shellu, jak ktoś ma ochotę pooglądać co się tam kręci http://www.pmischkulnig.com/Mischkulnig/WebCam.html
-
[B7 BLB] Co sądzicie-fajne te felusie!!!
kolego nie kupuj podróbek z rozmiaru 18" i więcej zreszta tutaj masz temat o tym: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201577.0 jak masz dobre, mocne felgi to bez obawy możesz jeździć na 19", zwłaszcza przy standardowym zawiasie, ja mam w B7 takie 19" jak chcesz założyć, ori s-line z A8, komfort ten sam co na 18", wysłałem Ci PW
-
Spoty wrocławskie
wielkie dzięki hornet! właśnie o to mi chodziło ostatnio jak tam jeździłem, to było ciągle w trakcie budowy pozdrawiam
-
Spoty wrocławskie
do Milenijnego się cały czas jeździ Osobowicką czy jest ta nowa obwodnica śródmiejska?
-
Spoty wrocławskie
Witam Panowie mam u siebie rodzinkę z Francji, jutro wracają do domu przez Frankfurt nad Menem, słyszałem że otwarli kolejną część AOW, warto ich wysłać od strony Poznania do A4? Jest już obwodnica czy będą się tułać przez miasto? Jadą od nas przez Rawicz, więc mają do wyboru starą drogę przez Lubin albo dolecieć do Was na A4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi ukradli w Poznaniu spod bloku gdzie mieszkałem na studiach, miałem alarm i niedźwiedź-locka, mieszkałem na parterze a auto stało pod oknem, 2 godziny po zaparkowaniu wyszedłem po płyty do zmieniarki... tylko ślady opon na piasku były następnym parkowałem tylko na strzeżonym, ale teraz widzę, że to tylko pozornie bezpieczne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
brak słów nie wierzę, że ten parking strzeżony nie maczał w tym palców
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie gadaj, że Maciejowi K. ?!
-
[ALL B7] Zmiana zawieszenia na bardziej komfortowe
rozumiem, że z książki lub wlepki to odczytałeś, a sprawdzałeś czy ktoś przypadkiem nie zmienił zawiasu? bo z tego co widzę, to autko świeżo kupione też mam Avanta 1.9TDI z 1BA i nawet na 19" jest komfortowo
-
[ALL B6] Schowki fotela
mogę sprzedać moje szuflady foto poglądowe na 1 stronie propozycje cenowe na PW
-
[ALL B7] B7 235/30/20 jakie "zawieszenie" bedzie najlepsze ?
same springi obniżające na zwykłych amorach? może nieprzyjemnie bujać... :gwizdanie: Eibach powinny być progresywne, ale to i tak nie będzie to samo co kit lub gwint może pneumatyka?