Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czechcu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czechcu

  1. Zawór w ASO Skoda kosztuje ok. 220zl mozna walczyc o rabat. Nie wiem jaki jest u Ciebie n75 bo u mnie 06A96283E. Ale zanim go kupisz moze poszukaj kogos na podmianke. Na tą chwile nie mam od kogo podmienić a szkoda wszelkie poszlaki przydatne
  2. Rozumiem że chodzi tobie o przeładowanie w zakresie obrotów od 2440-3440 /min ? jakie jest ciśnienie fabryczne dla k03s? Auto na tą chwilę ma wymienione świece na Bosch platynowo-irydowe Kolejne logi będą robione w sobotę (o ile nic się nie zmieni) A ile ten zawór N75 ori kosztuje?
  3. Fazii możesz mnie wpisać ale nie wiem czy auto nie będzie w lakierni to wtedy lipa
  4. A czy idzie to jakoś zweryfikować kogo to soft?
  5. Ale co w sytuacji gdy jest teraz w aucie sterownik ze zmienionym programem skąd zgrasz seryjną wersje sterownika?
  6. Czyli reasumując ktoś wycisnął go programem jak cytrynę ?
  7. No to kibicujemy !!!
  8. Nie wiem robiony jeszcze w DE Chciałem hamować ale wolę najpierw doprowadzić do dobrego stanu To po co ją wymieniać?
  9. Jeżeli chodzi o spadającą moc to auto ciągnie na moment przestaje znowu ciągnie i tak na zmiane Kat siedzi blow off Forge Filtr powietrza K&N Jeżeli to coś pomoże To co piszesz to typowy objaw braku paliwa, na logach wtryski są juz zapętlone, a na wyższych biegach jest jeszcze gorzej, dlatego moc faluje, zobacz jakie tam świece siedzą, do kata można by było zjarzeć czy nie przytkany, wiecej nic nie wiadomo czy przez program tak przeładowuje i cofa zapłony czy coś z osprzętem. A jakie świece proponujesz? Patrzyłem dzisiaj na cewki i siedzą jeszcze ori (może uda się załapać na darmową wymianę w ASO) Rozumiem że pompa jest ok (mimo to że buczy podczas jazdy) ? i jeszcze zdjęcie świec Uszczelka pod klawiaturą do wymiany?
  10. Jeżeli chodzi o spadającą moc to auto ciągnie na moment przestaje znowu ciągnie i tak na zmiane Kat siedzi blow off Forge Filtr powietrza K&N Jeżeli to coś pomoże
  11. Zerknij na pierwszą stronę wątku
  12. Ja jestem chętny, czekam na rozwój sytuacji
  13. Ostatni objaw to spadająca moc na 5 i 6 biegu przy obrotach na poziomie 5-6tyś 2 pompy paliwa przetestowane i nadal to samo Mam zamiar założyć gaz więc jeżeli to cewki to od nich muszę zacząć!!
  14. http://vaglog.pl/log_210818.html http://vaglog.pl/log_210819.html http://vaglog.pl/log_210820.html odnośniki Proszę o wasze sugestie http://vaglog.pl/log_210818.html http://vaglog.pl/log_210819.html http://vaglog.pl/log_210820.html
  15. Marcin zerknij na pw
  16. musieli zdemontować pewne elementy odmy?
  17. dolotu jeszcze nie sprawdzałem ale się zastanawiam czy jak mi króciec od płynu chłodzącego wymieniali to może czego zapomnieli dokręcić jutro postaram się to sprawdzić
  18. Zadzwonię tam w poniedziałek i pogadam co i jak. ale wcześniej muszę ogarnąć błąd 16683
  19. coś ptaszki ćwierkają że koło lata bena znowu powyżej 5zeta więc chyba czas najwyższy
  20. za 200zł to ja robię hm...oby 400km
  21. pojemność można zwiększyć przy zaworze w butli z tego co się orientuje ale bezpiecznie jest 80% pojemności pewnie dlatego tyle mu wchodzi gadałem z Marcinem i wspominał że przejechałeś trasę za "frytki"
  22. jestem na jaką moc max ten zestaw jest przeznaczony?
  23. a jakieś opinie o AG centrum w Wirach bo mam blisko?
  24. ile wyszła ta instalka? jakieś szarpanie ? utrata mocy? spalanie? i estetyka montażu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.