Treść opublikowana przez czechcu
-
Analiza logów dynamicznych Bex
Zawór w ASO Skoda kosztuje ok. 220zl mozna walczyc o rabat. Nie wiem jaki jest u Ciebie n75 bo u mnie 06A96283E. Ale zanim go kupisz moze poszukaj kogos na podmianke. Na tą chwile nie mam od kogo podmienić a szkoda wszelkie poszlaki przydatne
-
Analiza logów dynamicznych Bex
Rozumiem że chodzi tobie o przeładowanie w zakresie obrotów od 2440-3440 /min ? jakie jest ciśnienie fabryczne dla k03s? Auto na tą chwilę ma wymienione świece na Bosch platynowo-irydowe Kolejne logi będą robione w sobotę (o ile nic się nie zmieni) A ile ten zawór N75 ori kosztuje?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fazii możesz mnie wpisać ale nie wiem czy auto nie będzie w lakierni to wtedy lipa
-
Analiza logów dynamicznych Bex
A czy idzie to jakoś zweryfikować kogo to soft?
-
Analiza logów dynamicznych Bex
Ale co w sytuacji gdy jest teraz w aucie sterownik ze zmienionym programem skąd zgrasz seryjną wersje sterownika?
-
Analiza logów dynamicznych Bex
Czyli reasumując ktoś wycisnął go programem jak cytrynę ?
-
Analiza logów dynamicznych Bex
Czyli zaczynać od świec?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to kibicujemy !!!
-
Analiza logów dynamicznych Bex
Nie wiem robiony jeszcze w DE Chciałem hamować ale wolę najpierw doprowadzić do dobrego stanu To po co ją wymieniać?
-
Analiza logów dynamicznych Bex
Jeżeli chodzi o spadającą moc to auto ciągnie na moment przestaje znowu ciągnie i tak na zmiane Kat siedzi blow off Forge Filtr powietrza K&N Jeżeli to coś pomoże To co piszesz to typowy objaw braku paliwa, na logach wtryski są juz zapętlone, a na wyższych biegach jest jeszcze gorzej, dlatego moc faluje, zobacz jakie tam świece siedzą, do kata można by było zjarzeć czy nie przytkany, wiecej nic nie wiadomo czy przez program tak przeładowuje i cofa zapłony czy coś z osprzętem. A jakie świece proponujesz? Patrzyłem dzisiaj na cewki i siedzą jeszcze ori (może uda się załapać na darmową wymianę w ASO) Rozumiem że pompa jest ok (mimo to że buczy podczas jazdy) ? i jeszcze zdjęcie świec Uszczelka pod klawiaturą do wymiany?
-
Analiza logów dynamicznych Bex
Jeżeli chodzi o spadającą moc to auto ciągnie na moment przestaje znowu ciągnie i tak na zmiane Kat siedzi blow off Forge Filtr powietrza K&N Jeżeli to coś pomoże
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zerknij na pierwszą stronę wątku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jestem chętny, czekam na rozwój sytuacji
-
Analiza logów dynamicznych Bex
Ostatni objaw to spadająca moc na 5 i 6 biegu przy obrotach na poziomie 5-6tyś 2 pompy paliwa przetestowane i nadal to samo Mam zamiar założyć gaz więc jeżeli to cewki to od nich muszę zacząć!!
-
Analiza logów dynamicznych Bex
http://vaglog.pl/log_210818.html http://vaglog.pl/log_210819.html http://vaglog.pl/log_210820.html odnośniki Proszę o wasze sugestie http://vaglog.pl/log_210818.html http://vaglog.pl/log_210819.html http://vaglog.pl/log_210820.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin zerknij na pw
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musieli zdemontować pewne elementy odmy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dolotu jeszcze nie sprawdzałem ale się zastanawiam czy jak mi króciec od płynu chłodzącego wymieniali to może czego zapomnieli dokręcić jutro postaram się to sprawdzić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zadzwonię tam w poniedziałek i pogadam co i jak. ale wcześniej muszę ogarnąć błąd 16683
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś ptaszki ćwierkają że koło lata bena znowu powyżej 5zeta więc chyba czas najwyższy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za 200zł to ja robię hm...oby 400km
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pojemność można zwiększyć przy zaworze w butli z tego co się orientuje ale bezpiecznie jest 80% pojemności pewnie dlatego tyle mu wchodzi gadałem z Marcinem i wspominał że przejechałeś trasę za "frytki"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem na jaką moc max ten zestaw jest przeznaczony?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakieś opinie o AG centrum w Wirach bo mam blisko?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile wyszła ta instalka? jakieś szarpanie ? utrata mocy? spalanie? i estetyka montażu?