Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Duzo rzezby? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Skoro „muli” to moze tez byc inna przyczyna. Podlaczales pod komputer? Nie masz zadnych bledow? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chodzi mi o samo pokretlo. Podoba mi sie ta czarka obwodka wkolo przelacznika. Niby 50zl nie wiele.. Mozna zaryzykowac... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bedzie psowac taki wlacznik do b7? http:// Zobacz ofertę: WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ SKODA OCTAVIA III 5Ehttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6595707944 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gusta i gusciki Panie :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Nie wymienialem jeszcze. Ja bede to robil u siebie w serwisie. Tamten gosc jest ogolnoe specem od skrzyn Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja bym tu dorzucil dokladke z Cupry i takie dwa prety, ktore by niby trzymaly dokladke do zderzaka. Nie wiem jak to sie fachowo nazywa Zaznaczone na foto zoltym kolorem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Zacznij od 1400-1500zl. Nie bedzie chetnych to zejdziesz z ceny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przy konfikuracji calego auta w danym przypadku wyglada to calkiem dobrze, wedlug mnie. Aczkolwiek do siebie bym tego nie wlozyl [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Za same felgi napewno jakies 500-600zl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Nie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Ja na Twoim miejscu bym wymienil olej. Sam mam ta wymiane przed soba tylko jeszcze odkladam na nia... W moich okolicach dynamiczna wymiana - robocizna + czesci - to koszt 1300zl i robia to od reki. Niby nie majatek ale masz swiety spokoj. Moim zdaniem jak ma pasc to i tak padnie, nie wazne czy olej bedzie zmieniony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Wrzucaj foto tych modow nowych :naughy: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Skoro jestes firma i masz kilka uslug w Orange, to wiadomo ze beda Cie trzymac. Pojedyncze osoby z jedna usluga czy nawet dwoma/ trzema maja w d*pie. I na nic sie zda grozenie odejsciem. Sam jestem w tqkiej sytuacji. Mam kilka uslug i w hu** mnie maja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @Wydros Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    W sobote wrzuce go na podnosnik i sprawdze. Oby to bylo to, a nie skrzynia... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Podejdzie. Od tego masz specjalny dzial! http:// https://a4-klub.pl/topic/267349-temat-odno%C5%9Bnie-k%C3%B3%C5%82-do-b7/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Napisane jak wyzej - kola proste jak drut i wywazone! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzane byly :/ Jedyne co mam do wymiany to obie poduchy silnika, ale nie chce mi sie wierzyc zeby dawaly az takie drgania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Cos od dluzszego czasu dzieje sie z moim B7. Przy normalnym przyspieszaniu miedzy 30-40km/h cale auto drzy i kierownica. Jadac stala predkoscia np. 30-90-120km/h jest wszystko okej. Ale znow jadac np. 70 i robiac kick-down, pelny ogien to znow auto cale drzy i kierownica. Nie mam pojecia o co tu chodzi. W ostatnich tygodniach mialem wymienionych sporo gratow z zawieszeni, cale zawieszenie jest tip top. Watpie zeby to byly tarcze, bo przy hamowaniu noc nie bije. Mialem to na kolach 18” i myslalem, ze to nie wywazone kola lub dystanse juz zaczynaja sie krzywic. Zalozylem zimowe 16” proste jak drut! Oczywiscie wywazone i jest to samo. Kompletnie nie mam pojecia od czego zaczac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Widze, ze mamy taki sam plan Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Mowisz, ze slaby zasieg? To ja juz nie wiem. Duzo podrozuje pociagami i wiecznie brak zasiegu. Oferta dla mnie po tylu latach tez slaba. Obecnie ciekawa oferte ma Plush. Wszystko bez limitu + 15gb internetu, darmowe social media bez przerwy, yt za free na 3 miechy (pozniej jakies groszowe oplaty na miesiac po wlaczeniu pakietu) i wszystko za 25zl. Aha, dodatkowo 3 pierwsze miesiace za free. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. No ja mam 2 nr i internet mobilny. Place 230-250zl. Dodatkowo zasieg - tragedia! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Ja jestem ich klientem od kilku lat ale mam juz ich serdecznie dosyc! :zly: Chce sie przeniesc do Plusa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Fajna sztuka Nie wiem dlaczego dopiero teraz trafilem na Twoj temat Calosc wyglada zaje*iscie spojnie. Widac, ze robione z gustem i smakiem. Jakie kolejne plany? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.