Treść opublikowana przez muunv
- B7 Crew
-
Ślizgające się sprzęgło?
Skoro „muli” to moze tez byc inna przyczyna. Podlaczales pod komputer? Nie masz zadnych bledow? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Czy wymieniać olej w tipie ?
Nie wymienialem jeszcze. Ja bede to robil u siebie w serwisie. Tamten gosc jest ogolnoe specem od skrzyn Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Ile mogę wołać za te koła???
Zacznij od 1400-1500zl. Nie bedzie chetnych to zejdziesz z ceny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Ile mogę wołać za te koła???
Za same felgi napewno jakies 500-600zl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy wymieniać olej w tipie ?
Nie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy wymieniać olej w tipie ?
Ja na Twoim miejscu bym wymienil olej. Sam mam ta wymiane przed soba tylko jeszcze odkladam na nia... W moich okolicach dynamiczna wymiana - robocizna + czesci - to koszt 1300zl i robia to od reki. Niby nie majatek ale masz swiety spokoj. Moim zdaniem jak ma pasc to i tak padnie, nie wazne czy olej bedzie zmieniony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wrzucaj foto tych modow nowych :naughy: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Skoro jestes firma i masz kilka uslug w Orange, to wiadomo ze beda Cie trzymac. Pojedyncze osoby z jedna usluga czy nawet dwoma/ trzema maja w d*pie. I na nic sie zda grozenie odejsciem. Sam jestem w tqkiej sytuacji. Mam kilka uslug i w hu** mnie maja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Drzenie auta i kierownicy
W sobote wrzuce go na podnosnik i sprawdze. Oby to bylo to, a nie skrzynia... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi 16'' do 3.0 tdi pod 320mm
Podejdzie. Od tego masz specjalny dzial! http:// https://a4-klub.pl/topic/267349-temat-odno%C5%9Bnie-k%C3%B3%C5%82-do-b7/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Drzenie auta i kierownicy
Napisane jak wyzej - kola proste jak drut i wywazone! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Drzenie auta i kierownicy
Sprawdzane byly :/ Jedyne co mam do wymiany to obie poduchy silnika, ale nie chce mi sie wierzyc zeby dawaly az takie drgania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Drzenie auta i kierownicy
Cos od dluzszego czasu dzieje sie z moim B7. Przy normalnym przyspieszaniu miedzy 30-40km/h cale auto drzy i kierownica. Jadac stala predkoscia np. 30-90-120km/h jest wszystko okej. Ale znow jadac np. 70 i robiac kick-down, pelny ogien to znow auto cale drzy i kierownica. Nie mam pojecia o co tu chodzi. W ostatnich tygodniach mialem wymienionych sporo gratow z zawieszeni, cale zawieszenie jest tip top. Watpie zeby to byly tarcze, bo przy hamowaniu noc nie bije. Mialem to na kolach 18” i myslalem, ze to nie wywazone kola lub dystanse juz zaczynaja sie krzywic. Zalozylem zimowe 16” proste jak drut! Oczywiscie wywazone i jest to samo. Kompletnie nie mam pojecia od czego zaczac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Widze, ze mamy taki sam plan Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Mowisz, ze slaby zasieg? To ja juz nie wiem. Duzo podrozuje pociagami i wiecznie brak zasiegu. Oferta dla mnie po tylu latach tez slaba. Obecnie ciekawa oferte ma Plush. Wszystko bez limitu + 15gb internetu, darmowe social media bez przerwy, yt za free na 3 miechy (pozniej jakies groszowe oplaty na miesiac po wlaczeniu pakietu) i wszystko za 25zl. Aha, dodatkowo 3 pierwsze miesiace za free. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
No ja mam 2 nr i internet mobilny. Place 230-250zl. Dodatkowo zasieg - tragedia! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ja jestem ich klientem od kilku lat ale mam juz ich serdecznie dosyc! :zly: Chce sie przeniesc do Plusa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Fajna sztuka Nie wiem dlaczego dopiero teraz trafilem na Twoj temat Calosc wyglada zaje*iscie spojnie. Widac, ze robione z gustem i smakiem. Jakie kolejne plany? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk