Treść opublikowana przez muunv
-
Kolejny Avancior V6
Ten jak wyczail od razu To dokladnie ta
-
Kolejny Avancior V6
Malo mi mowia Twoja liczby... Nie znam sie zbytni na oznaczenich w BMW
-
Kolejny Avancior V6
Nawet jesli odda go za 13k, to spokojnie wyjdzie 21k. Bo trzeba zakladac, ze do wymiany moze byc silnik. No i 2005r, srednio oplacalny interes. Dzisiaj o 23:00, konczy sie aukcja BMW E61 535d, ktore licytuje. Moze wejdzie
-
Kolejny Avancior V6
Wiem, ale nie chce lupic czegos, czym sam bede sie bac jezdzic
-
Kolejny Avancior V6
Centralnie w przod i boki. Wygladalo to tak jakby wlecial pomiedzy „cos” (moze auta, moze cos betonowego) + przodem w jakies drzewo, bo wygladalo na owiniecie drzewa albo jakoegos slupa.
-
Kolejny Avancior V6
To fakt, ale byla za mocno uderzona
-
Kolejny Avancior V6
Narzeczona mowi to samo Ale ptrzylem B7 3.0tdi to w PL nie ma nic godnego uwagi, w CH stala calkiem przyzwoita, miala bardzo dobre wyposazenie, sline zewnetrzny ALE.... W srodku zwykle stolki
-
Kolejny Avancior V6
Niestety nie operuje takim budzetem
-
Kolejny Avancior V6
Narazie jest problem ze znalezieniem czegokolwiek ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Jazda, jak jazda. Ja jezdzilem na 9j i bylo spoko. Najlepiej bedzie sie prowadzic przy szerzej osadzonych kolach. Nie wiem Tobie ma sie podobac, nie nam.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Max et30 przy 8j.
-
B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
?
-
Znaczenie ET Felgi
Nie dobierzesz idealnego et. Dl 7J bedzie od okolo 26 w gore.
-
Znaczenie ET Felgi
Dla obu.
-
Znaczenie ET Felgi
ET29. No i nie znajdziesz tez idealnie dobranych felg Polecam dystanse.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Szybkiego powrotu do zdrowia i Wesolych Swiat dla Ciebie i rodziny!
-
Kolejny Avancior V6
2x s line, rowniez 3.0tdi Raczej w nic innego sie nie bede pakowac. No troszke szkoda bo raz, ze byla z 2008r, a dwa byla mega zadbana No ale nie mozna sie nie wiadomo jak przywiazywac. Zreszta dobrze, za nia wzialem
-
Kolejny Avancior V6
No oczywiscie. Ale nie S6 tylko S- Line ? Na 5.2 mnie nie stac ? Ale mialem okazje kilka razy jezdzic RS6 C6 (kilkaset km) i jest w co deptac
-
Kolejny Avancior V6
Dobre pytanie Narazie sie nie napalam na kupno auta, na juz bo pospiech jest zlym doradca. Aczkolwiek najabardziej chodzi mi po glowie s4 b7 lub c6 polift.
-
B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
No to teraz czekam na zdjecie moich obu B7 Obie moje teraz juz pod jednym dachem
-
Kolejny Avancior V6
Temat do zamkniecia. Auto sprzedane
-
Kolejny Avancior V6
Kazdy ma swoje zdanie, ja nie jestem zwolennikiem gazu. Albo Cie stac na paliwo do takiego auta, albo nie. Jesli nie stac na paliwo to co mowic o czesciach do niego? Dlatego mowie, ze zastanawiam sie czy uzdzwigne 4.2
-
B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
Mnie rowniez to bardzo cieszy Miejmy nadzieje, ze w odpowiedzialne rece wpadlo auto ?
-
B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
NIech sluzy W DRL wrzuc jakies mocniejsze zarowki moze?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Springi H&R na amorach 1BV, opona 225/35/19.