Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KamilM22

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KamilM22

  1. Witam. Mam problem ze zmieniarką w RNS-E w B7, zarówno radio jak i zmieniarka jest oryginalna, nie dokładana. Podczas odtwarzania muzyki z płyt nie pokazuje tytułów, tylko "Track XX". Płyty są oryginalne, w innych autach tytuły pokazywane są normalnie. Szukałem w opcjach, lecz nic nie znalazłem. Potrafi ktoś pomóc? Z góry dziękuję oraz pozdrawiam.
  2. Jeszcze jest nieoznakowana Insignia na blachach LTM, w grudniu przekonałem się o tym na własnej skórze :/
  3. Pozdrawiam kolegę ze srebrnego A4 B6 na rejestracjach LLE który przepuścił mnie dziś w korku na aleji Tysiąclecia w Lublinie około godziny 9:00.
  4. Trudno, swoją drogą całkiem niezłe ceny mają na rapackiego. I teraz kolejne pytanie, co z mapami do RNS-E? Z autem mam płytkę z Europą zachodnią, wschodniej nie ma. Próbowałem sam nagrywać, lecz z mizernym skutkiem, a wydawać 700 zł w ASO nie mam zamiaru. Wiecie gdzie można dostać działającą płytkę z mapą nie wydając za to fortuny?
  5. Ile cie skasowali? To to co mowilem na rapackiego to jest sklep firmowy saint gobain i bez czujnika bys mial za 420- zalatwilo by sie , oczywiscie z montażemWysłane za pomocą Commodore 64 Dzień przed wymianą nie wchodziłem na forum i to był błąd, nie widziałem twojego postu. Skasowali 560 zł (bez czujnika), myślałem że to i tak dobra cena bo w hanesco chcieli ok 700.
  6. Szyba wystawiona u Magora, producent to Saint-Gobain Sekurit, czyli ten sam co szyby boczne. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
  7. Dzięki za pomoc, jeszcze się zastanowię nad miejscem zmiany szyby.
  8. W hanesco są duże kolejki? Chyba postawię na poligonowa 98, mają pozytywne opinie
  9. Witajcie, jestem Kamil. Wybierałem się na ostatni spot, lecz złamałem kość łódeczkowatą, co przez pewien czas dyskwalifikowało mnie z roli kierowcy. Mam do was pytanie, gdzie w Lublinie wymienić szybę przednią czołową w Audi A4 B7 Avant 2008rok? Zależy mi na czasie, fachowym wystawieniu oraz dobrej cenie. W aucie jest tylko czujnik deszczu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.