Treść opublikowana przez KamilM22
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Witam. Mam problem ze zmieniarką w RNS-E w B7, zarówno radio jak i zmieniarka jest oryginalna, nie dokładana. Podczas odtwarzania muzyki z płyt nie pokazuje tytułów, tylko "Track XX". Płyty są oryginalne, w innych autach tytuły pokazywane są normalnie. Szukałem w opcjach, lecz nic nie znalazłem. Potrafi ktoś pomóc? Z góry dziękuję oraz pozdrawiam.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeszcze jest nieoznakowana Insignia na blachach LTM, w grudniu przekonałem się o tym na własnej skórze :/
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę ze srebrnego A4 B6 na rejestracjach LLE który przepuścił mnie dziś w korku na aleji Tysiąclecia w Lublinie około godziny 9:00.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Trudno, swoją drogą całkiem niezłe ceny mają na rapackiego. I teraz kolejne pytanie, co z mapami do RNS-E? Z autem mam płytkę z Europą zachodnią, wschodniej nie ma. Próbowałem sam nagrywać, lecz z mizernym skutkiem, a wydawać 700 zł w ASO nie mam zamiaru. Wiecie gdzie można dostać działającą płytkę z mapą nie wydając za to fortuny?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ile cie skasowali? To to co mowilem na rapackiego to jest sklep firmowy saint gobain i bez czujnika bys mial za 420- zalatwilo by sie , oczywiscie z montażemWysłane za pomocą Commodore 64 Dzień przed wymianą nie wchodziłem na forum i to był błąd, nie widziałem twojego postu. Skasowali 560 zł (bez czujnika), myślałem że to i tak dobra cena bo w hanesco chcieli ok 700.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szyba wystawiona u Magora, producent to Saint-Gobain Sekurit, czyli ten sam co szyby boczne. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za pomoc, jeszcze się zastanowię nad miejscem zmiany szyby.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W hanesco są duże kolejki? Chyba postawię na poligonowa 98, mają pozytywne opinie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witajcie, jestem Kamil. Wybierałem się na ostatni spot, lecz złamałem kość łódeczkowatą, co przez pewien czas dyskwalifikowało mnie z roli kierowcy. Mam do was pytanie, gdzie w Lublinie wymienić szybę przednią czołową w Audi A4 B7 Avant 2008rok? Zależy mi na czasie, fachowym wystawieniu oraz dobrej cenie. W aucie jest tylko czujnik deszczu.