Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KaliN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KaliN

  1. Aktualizacja.... Po dwóch tygodniach samochód został zdiagnozowany przez ASO Szewczyk. Padła turbina, obejrzałem ją oddałem do ekspertyzy - najprawdopodobniej zanieczyszczony olej. Oczywiście w 100% nie można podać powodu awarii, ale ... Ukręciła się oś na której są wirniki turbiny. Olej rzeczywiście był przelany przez ASO Audi w Wolicy. Do niczego się nie przyznają. Koszt nowej turbo da się pomniejszyć - zupełnie nowe zarówno na eBay jak i w zakładach poza ASO są niższe o ponad 1500 PLN. Nowa w ASO 5100. Jest sporo regenerowanych też gdyby ktoś szukał. No nic zostało mi pisanie do Audi.de Innych uszkodzeń nie stwierdzono. Olej wypluty trochę turbinką, trochę odmą i spod korka. Pozdrawiam i nie życzę nikomu takich przygód.. Jak wróci mój BKN to się pochwalę czy da się jeździć.. Poozdrawiam, PK
  2. kręciłeś rozrusznikiem a silnik nic,tak jak by był "zblokowany"? Tak. Rozrusznik zakręcił i nic dalej...
  3. Autko było na przeglądzie. Klocki, olej, filtry. Odma była nie ruszana. ... tego się obawiam.Mało się znam na silnikach TDI niestety.. ciekaw jestem czy to w ogóle się da naprawić ;( Dziś mnie holowali i zobaczymy co z tego wyniknie. Napiszę jak się sprawa rozwinęła. Silnik stanął i później nie kręcił... też nie mocowałem się z nim bardzo.. wiadomo bałem się go odpalać [dwie próby] Mógł się rozszczelnić... nie mam pojęcia co w takim V silniczku się mogło stać... oby wypluło tylko przez jakiś simering, uszczelniacze.. ehh Dzięki za odpowiedzi
  4. Witam, Miałem dziś nieprzyjemny wypadek... Silnik stanął mi na trasie. Okazało się że w serwisie przelali mi olej... i to grubo, bo około 8mm ponad max!!! Oczywiście będę się bił z ASO, ale bardziej martwi mnie co to będzie z moim autem ;( Moja wina że nie sprawdziłem stanu...ale to w końcu serwis Silnik nie pali, olej trysnął spod korka i uciekł jeszcze po lewej stronie silnika. Brak wskazań. Jutro się dowiem co mu jest.. ale spodziewam się Czy może znacie jakiś warsztat w którym podejmą się naprawy takiej jednostki? Z góry dziękuję za rady i jakąś pomoc Pozdrawiam, PK
  5. Pozdrawiam wszystkich na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.