Treść opublikowana przez KaliN
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Może indeks prędkości nie ten No u mnie NOKIAN WR w - dobre opony i w miarę ciche. W Focusie pomykają UG i powyżej 120 silnik zagłusza więc może nie słyszę tak dobrze jak w Audi Serio... UG wydają mi się bardziej wyciszone niż Nokian i Michelin Alpin na którym wcześniej śmigałem.... ale to tylko moje zdanie
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
Pod prawym słupkiem, podsufitką, przez osłonę zawiasu bagażnika na zewnątrz, więc nawet żadna uszczelka nie jest przygnieciona. ŁAŁAŁAŁIŁA!!! Jutro spróbuję przyglądnąć się u siebie czy taki montażyk się uda. Jeżeli mogę jeszcze dopytać o zasilanie.. skąd podciągałeś? Chodzi mi o elementy które demontowałeś przy tej operacji.
-
[B7 BKN] 3,0tdi przy zapalaniu dlugo kreci.
No to chyba rzeczywiście ten typ tak ma.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Hmmm dziś 14,5 było... ale tak się nie da jeździć kark boli od hamowania i przyspieszania
-
[B7 BKN] 3,0tdi przy zapalaniu dlugo kreci.
Też zwróciło to moją uwagę... Rzeczywiście musi przekręcić silnikiem dopiero zaczyna chodzić. Rozrusznik mi się nie zatrzymuje... no jak niechcący puściłem kluczyk w trakcie to tak Działo się to zarówno w lato jak i teraz. Przy rozgrzanym silniku też nie odpala od strzału, ale zauważalnie szybciej. OT Powiedz jak u Ciebie z niskimi obrotami.... kiedyś zauważyłem miganie lampki wewnątrz na niskich obrotach i bałem się o akumulator i alternator - miałeś coś takiego? Wiązałem to z problemami z rozruchem -> słabszy aku. Teraz jakoś nie przygasa mi światło wewnętrzne.
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
Dla świętego spokoju bym to zrobił... Jakoś się sporo rzeczy posypało po poprzednim właścicielu, przebieg jest 52k teraz. No nic wrócę z trasy po sylwestrze i wymienię wtedy. Dzięki za odp. PK
-
[ALL B7] skladanie lusterek z pilota
No też szukałem tego w kilku miejscach, ale bez skutku :/ Może ktoś ma z tym doświadczenia ? Pozdrawaim
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Gratulacje efektu i RESPEKT za pomysł Fajnie wyszły te światła
-
[B7 BKN] Przedni zderzak mam za nisko
ku*** kto tam pracuje w tych ASO , ewidentne dekle Szkoda gadać.. po wizycie tam - rzeczona wymiana rozrządu, olej , przegląd.... musiałem też turbinę wymieniać.. [przelany olej, ten zderzak, 30km więcej niż było na liczniku przed oddaniem auta..] Już chcę o tym zapomnieć ;(, no i nigdy więcej tam nie pojadę
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mnie też zdziwił ten wynik... bo średnia była 101km/h [tylko trasa] i spalanie wyszło 6,5l na samej trasie. Dziś wszystko w normie czyli 9-10l po mieście... :gwizdanie: VP DIESEL.. RRRR nie powinno być Niedługo zrobię doświadczenie bo też mi się trasa szykuje. Zaleję do pełna uzupełnię i porównam wskazania Może kompjuter chce mnie w lepszy nastrój wprowadzać
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
z górki ? Hehe.. nie z górki Siemianowice -> Pruszków, średnia na trasie 101km/h, spalanie z całości 6,5l/100km Shell V-POWER R Coś mi się nie chce wierzyć ... może komp źle wskazał aa.. to nie ja prowadziłem :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Przedni zderzak mam za nisko
Też to miałem.. w ASO w Wolicy mi nawet powiedzieli że tego się nie da poprawić, po wymianie rozrządu.. :gwizdanie: Pomerdałem regulację i jest ok
-
[ALL B7] Webasto do B7 z 3,0 TDI
Udało Ci się założyć? Też szukam jakiegoś rozwiązania dla swojej
-
[B7 ASB] Biały dym z wydechu
Dwie osoby powyżej Twego posta to chyba najlepsi lekarze Tu polecają Cesieleckiego ... http://www.a4-klub.pl/smf/zachodniopomorskie-b44.0/
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Dziś padł rekord 6,5 l na 100
-
Lekka przesada ze światełkami na choinkę... :)
Energia, USA.... ale biedny student Polak też potrafi http://www.metacafe.com/watch/yt-FxxWGj2GAD4/college_dorm_light_show_awsome/ Nawet lampek nie zakłada
-
[ALL] AUDI to on czy ona?
:polew: :polew:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
COD UO 4ever
-
[ALL] Czy jeździcie z włączonym ESP?
90% ON
-
[ALL B7] Tiptronik - półsprzęgło nieuniknione ?
Jak tylko już wróci mi z serwisu zrobię taki test. Przyglądałem się mojej skrzyni i bawiłem się na S D, manual'u. Zbijałem biegi podbijałem, ale tego o czym piszesz nigdy nie udało mi się osiągnąć... Dla pewności napiszę jak sprawdzę, ale takiego "poślizgu" nie pamiętam... Nic takiego nie zauważyłem... Może znikomo jest spowolnione wkręcanie na obroty, ale to bardzo słabo odczuwalne... Zrobiłeś coś z tym?
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
Ja przeczytałem i w swojej BKNce wymienię ... 50 tyś przejechane. :gwizdanie: Potraficie powiedzieć o ile bardziej/mniej jest taka operacja skomplikowana w TIPTRONIC niż w MULTI?
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Potwierdzam mam w drugim autku i są super ciche. Przedtem Michelin Alpin były założone i na pewno były bardziej hałaśliwe.
-
[ALL B7] Zmieniać tarcze na seryjne czy typu EBC ?
To ja czekam z niecierpliwością na opinie
-
[B7 BKN] Awaria 3.0 tdi... przelany olej
No to chyba normalka w Aso teraz jak wymieniali mi silnik tez mam ponad stan , a na fakturach caly pisza ze wlano 4L a instrukcji pisze jak byk ze do 2.0 TDI wchodzi 3.8L a wiec wlewaja 200 ml wiecej 200ml tak.. 2000 ml to już chyba nie...
-
[ALL B7] Zmieniać tarcze na seryjne czy typu EBC ?
Mi ostatnio wpadł pewien pomysł... 1.TAROX 0258 2. EBC GD1150/USR1150 3 ZIMMERMANN SPORT 100 1242 50 Do tego rozsądne klocki i dałoby się odczuć różnicę. Większej modyfikacji chyba nie będę robił... bo nie wiem co się zmieści Może ktoś z Was używał powyższych?