Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KaliN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KaliN

  1. Dzięki będę szukał, bo na ładną pogodę i brak owadów po drodze się nie zanosi
  2. Witajcie, Mam pytanko czy ktoś z Was jest w stanie polecić jakąś myjnie w okolicach Leżajska? Jestem na weselu i moja A4ka będzie wiozła Państwa młodych w niedzielę, a chciałbym ją wykąpać właśnie w niedzielę rano.... Będzie coś otwarte? :] Dzięki za pomoc.
  3. Masz rację. Mi zależało na pokazaniu tego odcinka do Pruszkowa. -> omija się zakorkowane aleje :]
  4. Tak bym jechał... do Pruszkowa, ale bez znajomości trasy musiałbyś jechać "za wszystkimi"
  5. KaliN odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  6. Wczoraj podesłał mi kolega ten kawałek z tekstem "idę na imprezę - taki kawałek znalazłem" Jest sporo młodszy i znam go tylko przez net, ale chyba już zaczyna być hiciorem Nie moje klimaty, ale powodzenia
  7. Mam od niedawna i też pochwalę
  8. Pracowałem całą noc i mi to sił dodawało :>
  9. Miło popatrzeć jak koleś ogarnia... szok
  10. Pada... nudno... to i ja coś wrzucę :gwizdanie:
  11. Wczoraj czarny Avant B7 z naklejką na klapie i rejestracją GD .... . Skręcał w Warszawie z Popularnej w jakąś uliczkę w prawo, mrygnąłem, pomachałem, ale chyba mnie nie widział...
  12. ASO WOLICA Tu pojawiają się dwie strony tego serwisu: 1. Obsługa techniczna... masakra. Olej, źle złożone auto itd.... Nawet VAG się nie potrafią posłużyć.. jak wół były błędy czujnika ciśnienia paliwa [filtr do wymiany] i nikt na to nie zwrócił uwagi... Powiedzieli że skasowali błędy xD 2. Blacharka.. Po spotkaniu z kamieniem miałem u nich cały pas przedni robiony, potem po włamaniu lakier tył+dach... i powiem że rewelacyjnie dobrany kolor i porządnie wykończone auto... To potwierdza opinię o dobrej lakierni itd Jest tam jeszcze kilka przyjaznych i pomocnych ludzi w obsłudze i tu też mogą mieć +... ale reszta, czyli profesjonalizm, terminy itd. to masakra.
  13. Ja mam pozytywne odczucia, ale tez bez specjalnych rewelacji. Na pewno nie kopci i nie śmierdzi... Czasem po tankowaniu na BP miałem wrażenie że nie dopala wszystkiego... Różnicy w pracy silnika nie zauważyłem ... nadal cichy Nieznacznie może zasięg auta się zwiększa, ale to też ze względu na spokojną jazdę w trasie ostatnio
  14. wydawało ci sie , ma (miał) normalną ciemną/czarną ścieme Nie zaprzeczę Kierownik nawet szybkę uchylił i chciał słowo zamienić, ale nic na tej Ostrobramskiej nie słychać
  15. Zacnie wyglądał ściemkę na szybach miał również i to chyba lekko pod kolor auta... ale ja daltonista więc mogło mi się wydawać
  16. Pozdrowienia dla niebieskiego AVANTA LLB, na trasie Łazienkowskiej i później Ostrobramskiej PS Fajne fele
  17. Podróż do Włoch - mocno w Niemczech [150-180] i spokojniej przez Austrię i Włochy[do 150]. W Polsce wiadomo szarpanie z TIRAMI... ~7.3 l Dziś 22,5/100km :] No ale to były testy po naprawie/wymianach i non stop pedał w podłodze...
  18. Po chipie jest inne auto... Rób czym prędzej
  19. Hmmm ja żadnych wibracji nie wyczułem.. no może poza tymi gdy zabłądziłem na poboczu :> Na pewno nie tak silne jak opisujesz, żeby aż trzęsło z tyłu. Huczy owszem, ale nie trzęsie.
  20. aż tak?? U mnie jakoś bez wibracji rusza.. ale zwrócę uwagę i Ci napiszę.
  21. Stary oniaka wali kupę na przenośnym kiblu, który stoi na wydmie Poszedł głos na kupę piachu
  22. pierwszy spot zaliczony, ale bez strat się nie obyło :gwizdanie: 2 łopuny do wyrzucenia .. hmmm.... chyba macie racje że czas na szamanizm jakiś i egzorcystę Stres niepotrzebny, było spoko
  23. Ja dzisiaj ruszam z Pruszkowa.. Kobietę odstawię do domu i zawijam na Ostrobramską.. Możemy się razem przetoczyć Jak do Promenady zajedziesz w konwoju z Nosferskim to będziesz miał wejście jak Zygmunt Hajzer i Hubert Urbański razem wzięci Tylko nie wiem czy tym paździerzem za mną nadgonisz :gwizdanie: - ale Ja na swoich poczekam.. Spoko dzięki Jadę właśnie się lansować do klienta i opowiadać że się wszystko da zrobić i że będzie działało :> Dojazd zatem mam z Wwki. PS Paźddzierzownik w BKN ostanio wymiany filtra paliwa w piątek oczkuje i spiralę śmierci pokazał, po logach problem z czujnikiem paliwa wyszedł -> musiałbyś długo czekać jakbym się musiał "emerycko" rozpędzać :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.