Treść opublikowana przez a4maks
-
prosze o analize logow 1.9 tdi
Podpinam się pod temat, Również proszę o analizę logów, Pierwsze wyświetliło błąd 00257 potem błędy 005522 i 000568 http://vaglog.pl/log_271498.html http://vaglog.pl/log_271499.html http://vaglog.pl/log_271528.html http://vaglog.pl/log_271529.html Silnik 1,9 tdi 105km błędy pojawiły się po pewnym czasie nie odrazu
-
Prośba o analizę logów 1,8t avj
Dorzucam kolejne logi http://vaglog.pl/log_235396.html http://vaglog.pl/log_235397.html http://vaglog.pl/log_235398.html Logi wykonane z podpiętym przepływomierzem i bez podpiętego. (wypięcie przepływki nic nie pomogło na szarpanie podczas przyspieszania. Witam, aktualnie po wymianie pompy paliwa bo ona była cała przyczyną szarpania, dawała 2,8bar zamiast 4 wklejam logi po zmianie pompy: http://vaglog.pl/log_235989.html http://vaglog.pl/log_235994.html
-
szarpanie autem silnikiem podczas jazdy przy dodawaniu gazu na gazie i benzynie
Witam, aktualnie po wymianie pompy paliwa bo ona była cała przyczyną szarpania, dawała 2,8bar zamiast 4 wklejam logi po zmianie pompy: http://vaglog.pl/log_235989.html http://vaglog.pl/log_235994.html
-
vag 17536
Witam, aktualnie po wymianie pompy paliwa bo ona była cała przyczyną szarpania, dawała 2,8bar zamiast 4 wklejam logi po zmianie pompy: http://vaglog.pl/log_235989.html http://vaglog.pl/log_235994.html
-
Mieszanka za uboga p1128
Witam, aktualnie po wymianie pompy paliwa bo ona była cała przyczyną szarpania, dawała 2,8bar zamiast 4 wklejam logi po zmianie pompy: http://vaglog.pl/log_235989.html http://vaglog.pl/log_235994.html
-
Mieszanka za uboga p1128
a jak sprawdzić dolot ?
-
kod błedu 19559 zawirowania przepustnicy
Radził bym od pompki...
-
Mieszanka za uboga p1128
Brak instalacji lpg, nie wiem nic o tym żeby był jakiś program wgrany( niedawno kupione autko) motor AVJ, jutro zadzwonie dodatkowo dokładam kolejne logi tym razem bez i z podpiętą przepływka http://vaglog.pl/log_235396.html http://vaglog.pl/log_235397.html http://vaglog.pl/log_235398.html Dziękuje za Pomoc
-
Prośba o analizę logów 1,8t avj
Witam, proszę o analizę logów, po regeneracji turbiny szarpie podczas przyspieszania bład p1128 spalanie na poziomie 13 - 15l przy normalnej jezdzie, 002 033 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 020 118 115 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs
-
szarpanie autem silnikiem podczas jazdy przy dodawaniu gazu na gazie i benzynie
Witam dołaczam sie do tematu bład 17536 p1128 szarpie podczas przyspieszania, spalanie na poziomie 13 - 15 a przy pomiarach srednie 21l/100km logi 002 033 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 020 118 115 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs Proszę o pomoc czym to może być spowodowane Logi z podpięta przepływką i bez: http://vaglog.pl/log_235396.html http://vaglog.pl/log_235397.html http://vaglog.pl/log_235398.html
-
vag 17536
Witam dołaczam sie do tematu bład 17536 p1128 szarpie podczas przyspieszania, spalanie na poziomie 13 - 15 a przy pomiarach srednie 21l/100km logi 002 033 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 020 118 115 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs Proszę o pomoc czym to może być spowodowane
-
Mieszanka za uboga p1128
Witam dołaczam sie do tematu bład 17536 p1128 szarpie podczas przyspieszania, spalanie na poziomie 13 - 15 a przy pomiarach srednie 21l/100km logi 002 033 http://vaglog.pl/log_235369.html 020 118 115 http://vaglog.pl/log_235370.html Proszę o pomoc czym to może być spowodowane
-
[b7 blb] Bład air bag po wymianie akumultora
Witam, tak jak w temacie akumulator siadł na dobre, wymieniłem na nowy, błąd klapy gaszenia zniknął a zaświeciły sie poduszki i nie działał wskaźnik paliwa, rozłączenie i ponowne podłączenie klem pomogło tylko przy wskaźniku, ale Air Bag dalej świeci . Proszę o pomoc.
-
Czy wejdzie te kolo do a4 B7
czy do a4b7 wejda felgi 12'' 11j?
-
Szarpanie w zakresie obrotów 1200 - 2500 na ciepłym silniku pow 60 stopni
Przepraszam że dopiero teraz odpisuje, niestety choroba nie pozwoliła na wcześniejsza wymianę śrub. PO wymianie śrub mocujących pompowtrysk chodzi jak nowy. Dodam tylko że należy go dokręcać w silniku BLB przy nowych śrubach momentem 3Nm + 270 stopni ( ja dokręciłem 5Nm + 270 stopni ). Dzięki za pomoc
-
Szarpanie w zakresie obrotów 1200 - 2500 na ciepłym silniku pow 60 stopni
Podziękował za porady, nowe śruby kupione, jutro zmienię i napiszę czy się poprawiło.
-
Szarpanie w zakresie obrotów 1200 - 2500 na ciepłym silniku pow 60 stopni
Witam, od 2 tygodni borykam się z problemem wypadania zapłonu na 1 cyl. przekładałem już pompki z 1 na 4 a błąd nadal pozostał na 1 cyl. Sytuacja pojawiła SIE PO WYMIANIE POMPOWTRYSKIWACZA. Dodam że były wymieniane panewki (wszystkie korbowodowe główne i na wałkach górnych) usunięte wałki wyważające i zastąpione pompą oleju z odpowiedniej 2litrówki. Wtrysk sprawdzany na maszynie dobrze parametry trzymie, a wag podaje wartości na 1 cyl. ->2.99 na zimnym chodzi ładnie, a jak sie rozgrzeje to jak by chodziła 3 cylindry. Proszę o pomoc, bo już nie mam pomysłu.... Silnik 2.0 tdi 140 blb
-
kod błedu 19559 zawirowania przepustnicy
Da sie tą przepustnicę jakoś rozebrać?? macie może jakieś fotki? moja to 03G128063