-
TonyC obserwuje zawartość Pływanie i ząbkowanie kiery , Wgranie aktualizacji układu kierowniczego , drgania/bicie w quattro powyzej 80-100km/h i 7 innych
-
Wgranie aktualizacji układu kierowniczego
Witam Mam problem z układem kierowniczym w mojej A4, dokładnie jest to opisane tutaj: Potrzebuje by wgrać aktualizacje układu kierowniczego 8K0909144R; 0511, o nr akcji serwisowej to 48K8, bo w ASO tego nie zrobią gdyż moje auto nie jest objęte tą akcją serwisową. Najlepiej z województwa śląskiego, ale jak gdzieś indziej to może też podjadę w wolnym dniu.
-
Dziwnie pracujący układ kierowniczy w Audi A4 B8 Allroad
Nie miałem czasu się tym zająć, bo żona jeździ autem, dopiero teraz przed wyjazdem na wakacje chciałem to w końcu naprawić. Jednak w dwóch ASO (Częstochowa, Katowice) do których dzwoniłem, nie chcą zrobić tej akcji serwisowej bo "Pana auto niema tej aktualizacji i ma wszystkie akcje zrobione", czy ma ktoś jakiś pomysł lub ASO na śląsku, w którym mi to zrobią i naprawią? A jak nie na śląsku to może gdzieś się umówię i podrzucę auto podczas wyjazdu na wakacje...
-
Dziwnie pracujący układ kierowniczy w Audi A4 B8 Allroad
Witam Czy jest ktoś kto potrafi to ogarnąć? Audi A4 B8 Kombi 2012... Muszę przed każdą daleką podróżą, wchodzić w zielone menu, przemienić coś, zapisać, wyłączyć silnik i włączyć, to wtedy kierownica działa dobrze do 1 wyłączenia silnika... Już mnie tak to wpienia, że mam ochotę sprzedać to auto...
-
Szum klimatyzacji w A4 B8
Czy udało Ci się odkryć przyczynę?
-
Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
Także byłbym zainteresowany 1 szt. rygielka.
-
Bezpiecznik VAG
dobra już wiem ze numer 12
-
Bezpiecznik VAG
Witam Który bezpiecznik odpowiada za napięcie na złączu diagnostycznym??
-
[B5 AEB] Przerywniki podczas jazdy
Czy kolega sobie poradził z tym problemem? Bo mam identyczne objawy ;/
-
[B5 ALL] Mała niejasność w sprawie szyberdachu
nie nie będzie, sam dałem ciała bo do swojej fury kupiłem z 97 a tam uchwyty są w innych miejscach, musiałem kupić jeszcze jedną tym razem właściwą a tamta leży dalej w garażu :/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Mam na imię Tomek, jestem z Częstochowy i posiadam audi a4 1,8T aeb z 95r. Pozdrawiam TonyC
TonyC
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta